Spontani pobačaj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bowlica

    Bowlica

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    korina tako nekako i ja…ne bih dugo cekala  morat cu sad na sve pretrage. Za kariogram sam se narucila u Klaicevu ceka se mjesec dana broj je 4600-104 naruce te preko telefona zvati od 10 do 14h. Meni je tek 2 tjedna od obrade s tabletom pa ne mogu jos ni raditi nikakve pretrage, rekao mi gin da malo pricekam. Ali svakako cu napraviti briseve, ogtt i inzulin nataste i nakon 2h, spolne hormone i stitnjacu iako to mi sve bilo ok. To mi preporucio dr.Škvorc iz Samobora kojeg jako hvale i kad skupim nalaze idem kod njega. 

    Ja 38, M 39
    2 djece, 2018. I 2020. missed ab. u 8 i 9TT, 2019 biokem.
    Ciklusi 35 dana cca, blagi PCOS, mali septum maternice odstranjen 2021.g.
    Čekamo bebu 12/2021 fraxiparine

  • Avatar Bowlica

    Bowlica

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Mara Kokosica

    Meni danas 8 dan da krvarim. Doduse sad je manje. Inace mi menst traje max 5 dana. Je li to normalno ? Nemam bolova.


    Meni to traje vec 14dana..iako umazad 5 dana smeđarenje. Ma da treba neko vrijme da sve izađe.

    Ja 38, M 39
    2 djece, 2018. I 2020. missed ab. u 8 i 9TT, 2019 biokem.
    Ciklusi 35 dana cca, blagi PCOS, mali septum maternice odstranjen 2021.g.
    Čekamo bebu 12/2021 fraxiparine

  • korina205

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Bowlica hvala na info, zvat cemo na taj broj.

  • anaid

    Broj poruka: 727

    Prijavi adminu

    Bok cure, evo mene po drugi puta na ovoj temi.. danas drugo vadenje bete pokazalo nikakav porast, s 23 000 na 25 000 i rekao mi je da to nazalost nije dobro, niti se po uzv nista se nesava, plod se ne vidi a po zadnjoj M mi je 7+6. Uglavnom, poslao me doma i rekao neka cekam pocetak krvarenja da me ne mora slat na kiretazu. Smedi iscjedak imam vec 3 dana. Prvi puta, prosle godine isto u ovo vrijeme sam se sama ocistila bez kiretaze.
    E sad mi u glavi milijin pitanja, kako,zasto opet, sta sad? Uzas, srce mi oce puknut 😥😥

    JA - 31, MM 34
    Radimo na bebi od 6/2019
    Prvi spontani: 7 TT bez kiretaže - 21.07.19.
    Drugi spontani: 9 TT, kiretaža - 09.07.20.

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    anaid

    Bok cure, evo mene po drugi puta na ovoj temi.. danas drugo vadenje bete pokazalo nikakav porast, s 23 000 na 25 000 i rekao mi je da to nazalost nije dobro, niti se po uzv nista se nesava, plod se ne vidi a po zadnjoj M mi je 7+6. Uglavnom, poslao me doma i rekao neka cekam pocetak krvarenja da me ne mora slat na kiretazu. Smedi iscjedak imam vec 3 dana. Prvi puta, prosle godine isto u ovo vrijeme sam se sama ocistila bez kiretaze.
    E sad mi u glavi milijin pitanja, kako,zasto opet, sta sad? Uzas, srce mi oce puknut 😥😥


    Baš mi je zao😔🥺 nema tih riječi koje bi te sad utjesile. Iskreno od srca žao mi je i nadam se da ti se više nikada tako nešto neće ponoviti 💕

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Mara Kokosica

    Meni danas 8 dan da krvarim. Doduse sad je manje. Inace mi menst traje max 5 dana. Je li to normalno ? Nemam bolova.


    Evo neki već 4 dan, i dosta je obilnija, tako mi inače nije. Obično mi traje 4-5 dana ali mi se čini da ovo neće tak skoro..

  • Avatar Amelie

    Amelie

    Broj poruka: 1271

    Prijavi adminu

    Mara Kokosica

    Meni danas 8 dan da krvarim. Doduse sad je manje. Inace mi menst traje max 5 dana. Je li to normalno ? Nemam bolova.


    To ti je skroz normalno. Pretpostavljam da imaš kontrolu za nekih 7 dana? Dotad ćeš vjerojatno prestati krvariti i sve provjeriti s doktorom. Sretno

    Pokušavamo od 09/2019.
    2x missed ab 8 i 6tj (2020)
    09/21- beta 245❤️
    0.4 ml heparin 💉➡️ 25.tj. 0.6 ml
    05/2022 👶🌸💓

  • Sunshine86

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zdravo svima. 
    Morala sam uraditi kiretazu u 6tjednu trudnoce, nazalost nije bilo u redu. Danas je treci dan od kiretaze i imam bolove u ledjima i povremeno u stomaku. Prvi dan me bolio samo stomak isto kao bol pred mjesecnicu. Zanima me da li je normalan taj bol u ledjima i sitna probadanja. Dobila sam da pijem ergometrin i azomex 3 dana. I u svoj toj zbrci panici i u plaču nisam pitala koliko dana da pijem ergometrin. Ako bilo ko ima iskustva s tim lijekom ili s bolovima molim za odg.
    A krvarenje sam imala prva dva dana ali nista obilno, danas sasvim malo i vrlo malo trag. 

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Amelie

    Mara Kokosica

    Meni danas 8 dan da krvarim. Doduse sad je manje. Inace mi menst traje max 5 dana. Je li to normalno ? Nemam bolova.

    To ti je skroz normalno. Pretpostavljam da imaš kontrolu za nekih 7 dana? Dotad ćeš vjerojatno prestati krvariti i sve provjeriti s doktorom. Sretno


    Mara je imala čišćenje početkom lipnja i ovo joj je menstrucija stigla koja traje 8 dana. A na kontrolu ide u 8. Mjesecu.

  • Avatar Amelie

    Amelie

    Broj poruka: 1271

    Prijavi adminu

    PeaceLily

    Amelie

    Mara Kokosica

    Meni danas 8 dan da krvarim. Doduse sad je manje. Inace mi menst traje max 5 dana. Je li to normalno ? Nemam bolova.

    To ti je skroz normalno. Pretpostavljam da imaš kontrolu za nekih 7 dana? Dotad ćeš vjerojatno prestati krvariti i sve provjeriti s doktorom. Sretno

    Mara je imala čišćenje početkom lipnja i ovo joj je menstrucija stigla koja traje 8 dana. A na kontrolu ide u 8. Mjesecu.


    Aha.. pa i to mi se i dalje čini normalno jer ukoliko nije sve izašlo opet je logično i često i bude tako da iduća menga bude obilnija.. Meni nije bila zadnji put nakon spontanog. A ovaj put tek čekam iduću. Isto mi situacija nije skroz čista pa mogu svašta očekivati.. vj će dosta toga izaći i ovaj tjedan dok još krvarim. Btw sad se sjećam da sam Mari već prije pisala da ne bih čekala do 8. mjeseca za kontrolu. Obično se naručuje za dva tjedna od spontanog zar ne? Tako je kod mene bilo oba puta.

    Pokušavamo od 09/2019.
    2x missed ab 8 i 6tj (2020)
    09/21- beta 245❤️
    0.4 ml heparin 💉➡️ 25.tj. 0.6 ml
    05/2022 👶🌸💓

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.