Spavanje u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Maka2

    Maka2

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Evo ja sma u 29. tj i vec par dana se budim zbog grčeva u listovima. Užasni su bolovi, počela sam piti više Mg i Ca možda bar malo pomogne ali kroz cijelu trudnoću do sad nema spavanja duže od pol 6. Diži se,na wc i onda doručak. Sve je to bilo idealno dok sam još išla ujutro na faks,pa se ide na vlak ali sad otkad sma na mirovanju me to ubija 

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Ja sam do sad spavala super. Ponekad sam se znala razbudit kad sam isla na wc, al rijetko. No, zadnja 2 tj me rastura gornji dio leda ( vec sam muza optuzila da me u snu tuce ), uzas ko da me vlak pregazio. A nocas se nikako namjestit. Ni sa 3 jastuka ni bez njih, zujala sam u strop od 3 do pola 7 kad sam konacno nasla polozaj ( polusjedeci-polubocni) i zaspala. I sve bi to bilo ok da moji susjedi u zgradi nisu odlucili renovirat stan i krenut u 8 nabijat!! 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    U 33tt sam..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Tinusha

    Tinusha

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    pozdrav svima ovo je moj prvi post u životu, no čitajući svakodnevno vaše postove odlučila sam se i ja priključiti sa svojim pitanjima i komentarima  
    sada sam u 17-tom tjednu i što se tiče spavanja nemam velikih problema…mokrenje mi nije problem..no do trećeg mjeseca mi je užasno bilo teško tijekom noći se okretati jer bi osjetila bolove, grčenje i znalo bi me “prerezati” dolje..stoga je moje svako okretanje bilo vrlo pažljivo…nakon 3.mj.sve se smirilo i napokon sam odahnula…no sada, već dva puta u možda tjedan dana mi se dogodilo da sam opet prilikom okretanja i mijenjanja strana osjetila bol..jednom onako ošrtu, a drugi put bol..više kao grčevi…jako me to uplašilo, tako da sam se odmah razbudila…inače spavam još i na trbuhu,ali više sa strane…eto..nadam se da nisam “udavila” s ovim mojim prvim postom, ali pomalo me to brine pa me zanima da li itko ima sličnih iskustava…
    pozzz

  • SunnySmile

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Da se i ja malo priključim raspravi… 18t, super spavam, nema bolova, grčeva, mokrenja. Još mi ni trbuh nije velik pa ne smeta, tako da se probudim i na trbuhu i leđima… Malo me strah za spavanje na lađima jer sam čitala da maternica pritisne venu pa beba ne dobiva dovoljno krvi  Uopće ne znam kako da se zadržim samo na boku, a  prije trudnoće sam spavala samo na lijevom boku

  • Avatar dillb

    dillb

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    ja sam u 38tt i spavam kako mi paše. i na bokovima i na leđima. kad dijete natjera, promijenim stranu. doktorica mi je nedavno rekla da se priroda lijepo pobrine za to, kako mama spava tako se i dijete namjesti. okretanje je pravi horor. bolovi u zdjelici, kod stidne kosti su ubitačni. ali moram se nekako okrenuti ili dignuti. primijetila sam da se bolovi pojačaju kad nosim starijeg sina. srećom, još malo do poroda.

  • Avatar Undo_brk

    Undo_brk

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav 😃 Trudna sam 21 tjedan i beba ne podnosi kad lezim na ledjima! (Znam da se ne smije spavati na ledjima al ovdje se radi i o nekoliko sekundi kad se prebacim na ledja dok sam budna) Od pocetka  trudnoce spavam na boku, al kad se u snu prebacim na ledja svaki put me probudi koliko udara.. cak i kad lezim na boku pa se okrenem na ledja da bi ustala toliko me izudara u tih nekoliko sekundi da se pitam kako cemo oboje izdrzat (morfoloski pregled) UZV u cetvrtak 😂 jel imao itko takva iskustva i jel mozda postoji odredjeni razlog zasto tako “poludi”☺ 😄   Inace ovo mi je prva trudnoca, bebu sam prvi put osjetila sa 17 tjedana, a zadnjih nekoliko dana je ovako. Hvala vaam!!

  • Avatar marinetta87

    marinetta87

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima. I ja sam u 19. tt. Cijeli zivot spavam na stomaku, i zato sada muke mucim sa spavanjem na boku i ledjima..bolovi u ledjima me ubise, planiram naruciti jastuk mamina kifla tj. bananu jastuk i nadam se boljem i bezbolnijem snu.

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Hehehe,pocni se navikavati na to da do kraja trudnoce nema spavanja na busiki!!! Ja mogu iskljucivo na lijevom boku zbog zgaravice,ako ikako drugacije legnem,izgorim! Zato me boli citava lijeva strana tijela,oces kuk,koljeno,ko stara babetina.. Mogu te “utjesiti” da ce ti bit samo gore kako vrijeme prolazi i sve ces se teze moci namjestiti i sve losije ces spavati.. Ja spavam na cetri jastuka!! U 41.sam tjednu,samo sto ne rodim.. Sretno

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.