Spavanje u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Meni je to ful čudno kaj mi se događa tak, inače sam do sad mogla spavati ko top i to bilo di i bilo kad. Umjesto da se sad pred kraj odmaramo i spavamo, nikaj od toga… Nervozna sam radi toga, počela sam kolače raditi ko blesava, jer kak sam gladna od 5 ujutro, jede mi se nekaj slatko, onda si popodne kolače složim. 
    I onda vidiš MalaMuca cvili na temi: “Kilaža u trudnoći” kak se zdebljala sto kila :P

  • Avatar Dada32

    Dada32

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    MalaMuca


    Umjesto da se sad pred kraj odmaramo i spavamo, nikaj od toga… 

    Najgore mi je dok mi uvaljuju one fore “naspavaj se sad, vidjet ćeš poslije”….eeee, odhebite mi u skokovima.  prvo i osnovno, nemreš se sad naspavati za nekaj kaj se bu odigralo kroz mjesec dana.  drugo, i ovak mi je teško kaj spavam na rate, ne trebaju mi debilni komentari 

  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Išla sam spavati oko 1 ….6 ujutro je, ja jedem sendvič, pijem čaj i visim na klokanici…Mislim da je sve jasno…

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Mene je sad uhvatila faza da.mogu prespavat noć s 1 buđenjem al sam svedno tak izmorena ujutro da bi možda bilo bolje da i ne spavam…bar bi znala.na čem sam….dada….joj da kad krenu s tim forama…ko i s onim sad moraš jest za dvoje…ubila bi nekog

  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Ja im akžem da već jedem za dvoje , mislim kaj se ne vidi na meni

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

     mudar odgovor… mogla bi i ja tako krenuti :D meni je danas sveki iskomentirala da je mojih 11ak kg puno što sam dobila, da bi na to se nadovezala da se ona u trudnoći zdebljala 30 kg … mislim,… jel trebam šta komentirat

  • Avatar Masha2

    Masha2

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Sutra sam 39+1 i krenuli su užasni problemi sa spavanjem. Prvo što nenormalno nakupljam vodu, sva sam otečena, po noći po par puta na piš-piš, pa se vrtim, okrećem, nikako se namjestiti… Onda me bole bokovi, onda probudim jadnog muža koji ustaje uzeti si drugi prekrivač jer ja od silnog okretanja sve uzmem sebi… i tak  još malo pa gotovo, onda ću barem imati konkretan razlog za buđenje svako malo!

  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Masha još malo!!
    Jedva čekam konkretan razlog podočnjaka i nespavanja, slatki ,mali mirišljavi cendravi razlog !

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Ja zaspim lako, ali se budim po tri-četiri puta po noći za wc. Čim popijem i pola čaše vode, za 15 minuta mogu ponovno na wc. Onda se maleni uzlupa i nema spavanja. Budim se svaki dan u 5 i ako uspijem malo odrijemati. A nikako se ne mogu naspavati… sada jedva držim oči otvorene… Još 9 tjedana… 

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    igorovabebica, tak točno je i meni… u 5 buđenje, sto puta piškiti, a svaki put sam žedna dok se probudim…
    danas sam spavala cijelo do podne i popodne, jer sam uspjela zaspati tek oko 8 ujutro.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.