Spavanje u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ena2203

    ena2203

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Meni je bilo gore u ranoj trudnoći ( 6,7 tjedan) nisam po cijele noći spavala, igrala sam igrice. Sad sam 18. i spavam ko beba cijelu noć.

  • Avatar Ana22

    Ana22

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Ja takodjer ne spavam. Mogla sam spavati po danu ako nocu nisam mogla, ali sada vise ni to..
    Budim se svaka 2-3 sata i kad prodjem na wc nema sanse vise zaspati do jutra. Hvata me nervoza u nogama, ne mogu se namjestiti.. Uuhhh o_O

  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    eh to divno spavanje..
    zadnjih dva tjedna za mene nema spavanja po noći, po 4.5 sati kao sova zujim u mraku a po danu samo zijevam, mislim da sam malo opterećena porodom pa da i to ima veze s mojom nesanicom, iako se trudim opustit što je više moguće, tješila bi se da ću se naspavat nakon poroda ali to zvuči prilično smiješno jel, da?

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Pa znaš kaj tena, ja jedva čekam da rodim da se mogu naspavati.
    Recimo dok sam hranila bebe miceke i peseke na dudu, onda sam ih trebala hraniti svaka dva sata, kak bi ih nahranila, premotala, stavila spavati, odspavala sam i ja sat, dva i po noći i po danu i super sam funkcionirala. 
    A ovak ništ ne spavam, evo ja sam u zadnjih par dana spavala 5 sati maksimalno i to u razmacima. Tak da nek bude i beba i plakanje i sve, al da uspijem odspavati bar više puta po sat vremena i ja se budem oporavila.

  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    slažem se ako ništa drugo, dragog ću nek dadilja preko dana a ja fino odoh odspavati sat dva da nisam preumorna, evo 4 sata a nas dvije tu liječimo nesanicu
    iskreno leđa i bokovi me tako bole, imam osjećaj da mi se bedrene kosti ukoče jer samo mogu ležat na lijevom i desnom boku, a leđa me također već koče od ta dva položaja..

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Evo me od 5 jutros budna a zaspala u 1. Probudim se u 5 puna energije, beba udara i onda oko 9 cu pocet kljucat i spavat do podne i onda ce MM doc s posla i rec mi ; samo spavas :D 

    Ne znam sto bi da radim. Prvi put u životu sam sretna što sam ostala bez posla ( tamo u 5. mjesecu trudnoce, cini mi se) jer ne mogu zamislit da moram nesto raditi s obzirom da na dane ne funkcioniram bilo to psihicki ili fizicki…

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    meni se nije problem naspavati (bar još trenutno) al mi se problem dići iz kreveta ujutro…. užas… nikako se uspjet dić, pa se onda nekak odgurnem (il me dragi pogura) do ruba kreveta… plus me rame lijevo boli za poludit od spavanja na toj lijevoj strani… rekla sam da kad rodim da spavam na leđima i desnoj strani da se bar malo ova lijeva odmori

  • Avatar Luli2

    Luli2

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Ja pak cijelu trudnocu samo spavam. Od pocetka trudnoce sam jako umorna i tako je cijelu trudnocu. Spavam po 10 sati dnevno i ne znam kad sam zadnji put zaspala poslije 10 :D
    Ima dana kad se probudim po noci jer moram na wc pa ne mogu zaspat ali s obzirom da rano idem spavat onda sam vec i naspavana pa jos malo popodne ubijem oko.
    Nadam se da necu tako i poslije poroda bit pospana i umorna..

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Ja se isto patim po noći zbog piškenja,ali si dosta odspavam po danu,jer sam sve obavila,sve riješila,pa ne moram nikuda hopsati,tak da sam mirna,lijepo odmaram i opuštam se

  • mony16

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    moje spavanje ovisi o tulumarenju šefice :) ima dana kad se naspavam, a ima dana kad nema spavanja, ni po danu a ni po noći.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.