Spavanje u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MrSandrica

    MrSandrica

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure..imam užasan problem s spavanjem u trudnoći sad sam 17 tjedan.cijeli život spavam na trbuhu i sad se učim spavati na boku ali imam užasne bolove u kukovima i trnu mi noge….stalno se pokušavam namjestiti ali sve traje kratko jer se opet jave bolovi u leđima i kukovima..pomagajte….

  • monika32

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    ja cijeli život spavam na boku i mislila sam da će to biti olakotna okolnost s obzirom na majke koje spavaju na trbuhu(poput vas)….ali sve mi postaje neudobnije spavanje,i dosta kratko i spavam kroz noć,stalno se vrtim i slično…kao neki nelagodan osjećaj imam stalno da ću stisnut bebu..a trbuščić i nije tako veliki…..to valjda tako mora biti,ne spavamo više same…

  • Avatar venera

    venera

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Jedna kolegica je isto kao ti imala takav problem. Ginekologica joj je savjetovala da si pomogne uz pomoć jastuka tako što je ispod glave stavila 2-3 veća jastuka, a ispod donjeg dijela tijela isto složi 2-3 deblja popluna tako da trbuh praktički visi u zraku. Sad, ne znam kako to izgleda u praksi, ali ona je rekla da joj je pomoglo i da od tada može normalno spavati kao i prije. Sretno!

    Život se mijenja od tame do sunca, kad kraj tvog srca još jedno zakuca!

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    ja isto ne spavam vec a tek sam trudna 13tj dva do tri puta se po noci dizem mokrit i onda vise ne mogu zaspat zato bi zaspala pred jutro oko 6 ali moj maleni od tri godine vise ne zeli spavat i tako nista od spavanja ali proci ce i to.

  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Ja sam uvijek spavala na trbuhu, a u trudnoći na lijevom boku, jer sam čitala da je tako najbolje za bebu. Kako je trbuh postajao sve veći, bilo je sve teže, trnula mi je lijeva i ruka i noga. Pomogao mi je banana jastuk. Jedva sam čekala da rodim da se ponovno vratim na trbuh, a ostala mi je još uvijek i navika spavanja na lijevom boku.

  • Avatar MrSandrica

    MrSandrica

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    kukukaka


    Ja sam uvijek spavala na trbuhu, a u trudnoći na lijevom boku, jer sam čitala da je tako najbolje za bebu. Kako je trbuh postajao sve veći, bilo je sve teže, trnula mi je lijeva i ruka i noga. Pomogao mi je banana jastuk. Jedva sam čekala da rodim da se ponovno vratim na trbuh, a ostala mi je još uvijek i navika spavanja na lijevom boku.

    kukukaka

    Ja sam uvijek spavala na trbuhu, a u trudnoći na lijevom boku, jer sam čitala da je tako najbolje za bebu. Kako je trbuh postajao sve veći, bilo je sve teže, trnula mi je lijeva i ruka i noga. Pomogao mi je banana jastuk. Jedva sam čekala da rodim da se ponovno vratim na trbuh, a ostala mi je još uvijek i navika spavanja na lijevom boku.

    Pretpostavljam da misliš na jastuk za dojenje (banana jastuk) jer baš razmišljam da ga kupim jednostavno oka ne sklopim ponoći pa se nadam da će mi jastuk bar malo olakšati….
    Ima li tko iskustva s jastukom za dojenje?

  • Avatar rhaea

    rhaea

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    Ja sam ne znam ni sama više na koju foru do zadnjeg dana spavala u svom standardnom položaju nešto između trbuha i boka jer na leđima nisam mogla nikako. Imala sam taj banana jastuk i nekako sam nogu savila i opkoračila ga i trbuh je nekako ostao u “zraku”.

  • Avatar MašaS

    MašaS

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    i ja imam problema s namještanjem u krevetu, ali tek zadnji trimestar. probala sam banana jastuk, ali mi nije pomogao..bilo mi je gore. mislim da je problem u mom madracu :) probaj si taj jastuk pa ćeš vidjeti, to je vrlo individualno.

  • Avatar Yeles

    Yeles

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Nikad nisam mogla zaspati na leđima, sad sam u 28tt i tako mi baš odgovara. Inače spavam i na lijevom i desnom boku. Koristim i jastuk za dojenje. Inače spavam ko top, ali obavezno mokrenje u toku noći!

  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    MrSandrica


    kukukaka


    Ja sam uvijek spavala na trbuhu, a u trudnoći na lijevom boku, jer sam čitala da je tako najbolje za bebu. Kako je trbuh postajao sve veći, bilo je sve teže, trnula mi je lijeva i ruka i noga. Pomogao mi je banana jastuk. Jedva sam čekala da rodim da se ponovno vratim na trbuh, a ostala mi je još uvijek i navika spavanja na lijevom boku.

    kukukaka

    Ja sam uvijek spavala na trbuhu, a u trudnoći na lijevom boku, jer sam čitala da je tako najbolje za bebu. Kako je trbuh postajao sve veći, bilo je sve teže, trnula mi je lijeva i ruka i noga. Pomogao mi je banana jastuk. Jedva sam čekala da rodim da se ponovno vratim na trbuh, a ostala mi je još uvijek i navika spavanja na lijevom boku.
    Pretpostavljam da misliš na jastuk za dojenje (banana jastuk) jer baš razmišljam da ga kupim jednostavno oka ne sklopim ponoći pa se nadam da će mi jastuk bar malo olakšati….
    Ima li tko iskustva s jastukom za dojenje?

    Da, to je taj. Bio mi je super jer sam ga onako podbacila pod trbuh i između nogu.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.