Spavanje u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Ja sam danas u TA pričala s trudnicama koje su sad u terminu (pred kraj)  i vele da zanjih par dana isto ne mogu spavati.
    A moja bebačica je spavala na ctgu i još si ja mislim pa kaj joj je, a kad ono od nas 5 trudnica, samo jednoj je bebač bil aktivan i budan, sve bebe su bile uspavane ujutro :D

  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    ja sam išla na večer praktički pa mi je isto spavala baš tada, tako da me svako malo i sestra i doktor onako štipkali po trbuhu da se probudi.. i naravno probudila se kad smo došle kući, onda tek mira nije imala, sad ćemo vidjet kakva će biti u četvrtak..

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Evo koliko je sati. Toliko o spavanju a sutra dizanje u 8.30… Blago mi se. Svi muškarci  u kući spavaju, dragi, pas, beba.. jedino ja lutam. I naravno da me uhvatila glad pa mi se jede kruh i margarin -.-

    I nakon toga ce mi doc nekakva mucnina ( da, da izgleda da su mi opet pocele, ako su ikad i prestale) i onda necu zbog toga moc zaspat i tako u krug… I onda se čudim što sam zaboravna i smotana… 

    Pitam se danas cijeli dan; kako žene rade u trudnoci?? jeli moguce da im ovo sve skupa ne smeta. Osjecam zahvalnost sto ne radim. Mislim da sam jedina nezaposlena koja je zahvalna na tome…

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Ja opet ne spavam. 
    Mala me lupa po mjehuru i boli me, fakat me boli i smeta i nema šanse da zaspim. 
    Opet budem lovila sat, dva da spavam popodne. 
    Kaj nebi bilo logično da sad prije poroda spavamo ko bedaste da si skupimo energiju za porod? ja sam rekla da si bum na kraju prespavala trudove jer nebum mogla gledati više.

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    A evo spavala puna 3 ipo sata. Kako ću opet bit nervozna danas ili cu morat spavat dok sunce piči i onda cu bit jos nervoznija… 

    Bitno samo da me nista ne boli… MM me probudio , kralj ide u ribe i svako jutro u pola 6 me budi ili ribe ili posao. Dobit ću šiz. Diže me u pola 6 da zaključam vrata iznutra -.- I naravno, čim ustanem nema više sna.

    Uopće mi nema onog osjećaja kao prije da moram spavat. To će doći valjda kad budem rodila -.-

  • tamy24

    Broj poruka: 74

    Prijavi adminu

    hahah,

    Loreen


    A evo spavala puna 3 ipo sata. Kako ću opet bit nervozna danas ili cu morat spavat dok sunce piči i onda cu bit jos nervoznija… 

    Bitno samo da me nista ne boli… MM me probudio , kralj ide u ribe i svako jutro u pola 6 me budi ili ribe ili posao. Dobit ću šiz. Diže me u pola 6 da zaključam vrata iznutra -.- I naravno, čim ustanem nema više sna.

    Uopće mi nema onog osjećaja kao prije da moram spavat. To će doći valjda kad budem rodila -.-

    hahhaha, ribe, muž, buđenje, nespavanje….. jao….

  • tamy24

    Broj poruka: 74

    Prijavi adminu

    evo i ja teško spavam, tj. zaspim al se budim svakih sat dva za ppiškanje, naravno i neizostavno al slatko beba se budi upravo kada ja pokušavam ili kad usnijem i to škaklja me po rebrima i tak…. više ni ne znam koji postoji sve položaj za spavati osim boka

  • AngieMarrie

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Ja sam u 33. tjednu tr. I isto imam problema sa spavanjem. Cijelu noc hodam na wc. A onda negdje oko 03:00 ujutro se toliko “razbudim” da nema sanse da zaspim vise.   O otezanom disanju da i ne govorim. Mislila sam da cu umrijet jer zrak hvatam na skrge. Onda otvorim sirom prozor, nabacim tri jastuka i dodem nekako k sebi. Uz sve to tu su jos bolovi i nogama… i da dalje ne nabrajam…

    Drage trudnice, kako Vi to sve podnosite? Ja ludim vec polako… 

  • Avatar Marlameri

    Marlameri

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    A ja se čak i naspavam iako se isto budim neznam koliko puta po no noći jer moram piškit i isto nemam zraka. Mužu hladno a meni vruće. On otvori radijator, a ja otvorim vrata. Pa se guramo sa mlađom kćerkicom koja će sad 7 i ima svoju sobu, ali i dalje radije spava s mamom i tatom još ovo malo dok ne dođe braco. Isto me muče tzv. nemirne noge ali najteže mi se namjestit. Moram imat jako povišen jastuk da uspijem doći do zraka. Dobro je to što ja za čas zaspem pa i uz puno buđenja uspijem se naspavat. Imala sam par epizoda sa napadajem panike pa se onda dignem i gledam tv da se smirim.

    [lilypie.com]

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Evo kako lipo spavam. Glupa glupa gluuupa zgaravica. Zaspat cu sideci ovako.. a muz kraj mene lipo spava…blagee mu se..

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.