Skraćeni cerviks, mirovanje, serklaža - iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • klarolina

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    O Lilly, žao mi je da te sad i to snašlo. Ali to i dalje ne znaci da nećete skupiti još tjedana i tjedana :) vjeruj u sebe i svoje tijelo, i u malu pikulicu koju čuvaš

  • Avatar lillyy

    lillyy

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Hvala draga moja! Skupljamo ih i zahvaljujemo na svakom novom danu i tjednu!

  • Avatar lillyy

    lillyy

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Drage moje prijateljice, sretan vam  i blagoslovljen Božić od nas dvije!
    Mi smo danas 28 tjedan, služeno u trećem semestru. Svašta nam je bačeno pod put, al držimo se i odolijevamo hvala Bogu.
    Nek nam je svima blagoslovljeno!

  • Avatar lillyy

    lillyy

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    *trimestru

  • Avatar jen_dva

    jen_dva

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Sretan vam Božić i posebne cestitke lilly na ulasku u trece tromjesecje!!

    02/2023 💔👼 22tt

  • Avatar svea

    svea

    Broj poruka: 277

    Prijavi adminu

    Sretan Božić cure drage 🎄💛❤️ 
    Lillyy dobrodošla u treci trimestar 🎉💪🧡

    👼 spontani pobačaj 18.tt
    🌈👧2020.
    👶 2022.

  • Avatar lillyy

    lillyy

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Hvala drage moje!
    Javljat ću stanje. Tlak je uz terapiju dobar.
    CRP je još bio povišen, 27.
    Na viziti je novi doktor koji me zasad skinuo s antibiotika (prekrižio šesti dan Sumameda). Rekao je zašto me filamo s antibioticima ako ne znamo što liječimo (nek je netko postavio i to pitanje). Ne znam uopće koliko unedogled i mogu/smijem bit na antibioticima. Nisu mi gledali KS nakon 5 dana antibiotika (?) nego poslije 4, a koliko me pikaju, izdurala bi i taj još jedan dan da znam vrijednosti.
    Dobila sam zadatak 24 h prikupljati urin, pa eto zadaće za danas.
    Sa jednom sestrom vodim tihi psihološki rat jer mi od jutra obećava skinuti drugu kanilu na ruci, koja mi više ne treba jer nisam na antibiotiku. Tak da sa kanilama na obje ruke prikupljam urin, (ne)održavam osobnu higijenu i ostalo. Ne mogu ih ni oprati kako spada, a umećem vaginalete 2x dnevno. Nadmadrac mi je na trećinu spuznuo i molila sam sestru da ga vrsti, isto ništa. Sve je igra živaca i brojeva. U sobi sam sa osobom sa duševnim poteškoćama. Uffff… Bože, daj nam snage fa ovo prođe sretno i sigurno!

  • Avatar svea

    svea

    Broj poruka: 277

    Prijavi adminu

    O draga nasa, bas mi je zao sto uz cijelu situaciju jos imas posla s ludom sestrom i cimericom 🙈🙈🙈🙈☹️ drzi se mila! Kako je danas? 

    👼 spontani pobačaj 18.tt
    🌈👧2020.
    👶 2022.

  • Avatar lillyy

    lillyy

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Drago mi je da mogu prijaviti (konačno) nešto pozitivno! Nalaz onog 24-satnog skupljanja urina (proteini u mokraći) je ok, crp 22 (doktori su se naprosto pomirili s tim da je moj oko 20 i neće ga dalje skidati antibioticima), tlak je uz terapiju stabilan. Doktorica je rekla na viziti “idemo uredno dalje”. Eto konačno jedan stress free dan za mene, tako dugo priželjkivan. No neću se ni previše veseliti jer se dobro sjećam što je bilo zadnji put kad sam se prerano poveselila.
    Uzv još nisam imala, iako sam već 28 dana ovdje! Neke cure su ga u međuvremenu imale i do 2-3 puta. Iako vidim da bušica raste, djetešce se miče, oni brzinski otkucajići koje mjere 2x dnevno su ok… 
    Vjerujem da će biti početkom idućeg tjedna. 
    Psihički pokušavam biti manje iritabilna i naprosto se prilagoditi. Nisam težak pacijent, možda sam i prepasivna. Do sad sam imala samo jedan napadaj plača, i to baš taj dan kad sam napisala predzadnji post i kad je cijeli dan bio teška katastrofa.
    Pokušavam čim više spavati i isključiti se.
    Maska za spavanje i čepići u uši…
    Knjige, videići, podcasti, terapije i mjerenja kroz dan. To su moji dani.
    Pozdravljam vas drage moje i nadam se da ću od sad nastaviti prijavljivati dobre vijesti!
    Nadam se da uživate u blagdanima sa svojim obiteljima, zaslužile ste nakon svega!

  • klarolina

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Draga Lilly, za početak ogromni bravo za stvarno čelične živce. Znam kako je imati tešku cimericu i ja sam već nakon 2 dana bila luda. Tako da slobodno se malo ispušeš tu da olakšaš dušu :) drago mi je što se situacija smirila, sad fino zagaziti u treće tromjesečje i za tjedan dana okruglih 30, zar ne?
    Ja sam se morala vratiti u bolnicu 😅radosti mastitisa, temperatura prešla 41, nikako spustiti, pa me nisu pustili doma. Prvi put da sam bila pod tako visokom temperaturom i još ove masaže koje bole više nego što sam mislila, i ajme radije bih opet rodila nego ovo

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.