Skraćeni cerviks, mirovanje, serklaža - iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar lillyy

    lillyy

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Svea, tokoliza cijelo vrijeme, 0-24, 30 ml/h što je jedan doktor nazvao “malim dozama”. Koliko sam skužila danas doktora na konzultacijama kojeg sam prvi put vidjela, namjeravaju me zadržati cijelo vrijeme dok ne budem sigurna, ali rekla bi da je to do poroda. Rekao je da je optimističan, da smijem malo odahnuti, da dobro da tokoliza radi svoje. 
    Nek se samo nastavi ovako kako je, bez novih iznenađenja. Još da me taj CRP prestane zezati. Mislim da je u planu novi antibiotik ako Klavocin ne napravi svoje.

  • Avatar lillyy

    lillyy

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Daaa, velikih 27! Jupiii!

  • Avatar svea

    svea

    Broj poruka: 277

    Prijavi adminu

    Cim su doktori pozitivni nekako je lakse, jer oni se stvarno svega nagledaju 🙈 vi samo hrabro skupljajte tjedne 💪 
    I nadam se da ce se CRP smiriti… Kad sam bila hospitalizirana, jedna cimerica je stalno imala povisen CRP, primila je doslovno sve antibiotike koji su im bili na raspolaganju i CRP je uvijek bio do 30, na kraju su je pustili doma jer nisu znali sto ce 😅. Rodila je poslije dvije prekrasne bebice, sve je bilo dobro ❤️

    👼 spontani pobačaj 18.tt
    🌈👧2020.
    👶 2022.

  • Avatar lillyy

    lillyy

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Jedna liječnica koja je tu ležala s nama kaže da mi CRP može bit povišen i od kanile koja mi je cijelo vrijeme u ruci Tko bi ga više znao. Mislim da njih brine taj porast CRP-a otkad sam ovdje. Bio je 20, 25, 28, 29, 28. Ne želim biti negativna, ali bojim se da ću i ja biti ko ta tvoja cimerica sa vječno povišenim CRPom unatoč svoj sili antibiotika. Ne znam utječe li i stres na CPR, jer, ono, imam ga na izvoz.
    Daa, apsolutno je prekrasno čut optimističnog liječnika, dođe mi ko dašak svježeg zraka i flaša vode u pustinji. 

  • Avatar lillyy

    lillyy

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Drage moje, sa velikim veseljem vam javljam da mi je crp pao na 6, nema više infekcije ni antibiotika. Profesorica je spomenula na viziti da bi me držala na tokolizi do 28-og tjedna. Ne znam što to znači za daljnji razvoj stvari, kućno mirovanje (?). Koliko god se veselim kućici, toliko me sad malo strah biti otpuštena prerano. Nije spomenula kućno mirovanje doduše, to je samo moja pretpostavka, iako mi vuče na to.

  • Avatar svea

    svea

    Broj poruka: 277

    Prijavi adminu

    lillyy

    Drage moje, sa velikim veseljem vam javljam da mi je crp pao na 6, nema više infekcije ni antibiotika. Profesorica je spomenula na viziti da bi me držala na tokolizi do 28-og tjedna. Ne znam što to znači za daljnji razvoj stvari, kućno mirovanje (?). Koliko god se veselim kućici, toliko me sad malo strah biti otpuštena prerano. Nije spomenula kućno mirovanje doduše, to je samo moja pretpostavka, iako mi vuče na to.


    Ajme kako mi je drago da je pao CRP!!! 
    Bravo bravo bravo 🎉💪 nek se samo sve nastavi u tom tonu! 
    Kad je punih 28? 

    👼 spontani pobačaj 18.tt
    🌈👧2020.
    👶 2022.

  • Avatar lillyy

    lillyy

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Baš na Božić

  • Avatar lillyy

    lillyy

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Hvala ti draga Svea! 

  • klarolina

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Draga Lilly, nisam puno ovdje i vidim da je bilo dinamično, ali mi je strašno drago zbog CRPa, samo nek se i ostalo krene redati s pozitivnim vijestima. Ajme uskoro punih 28 :D a onda za čas sljedeći milestone. 
    Ostale cure, nadam se da uživate s bebicama. Vidjela sam postove o tome koliko ovaj forum i žene na njemu znače i potpisujem svaku riječ :) 
    Moj mrvičak je doma, mazimo se i ne spavamo skupa, ali jako voli papati što je odlično da što prije poraste. Baš sam onako neizmjerno zahvalna što je sve prošlo tako kako je. Sad u retrospektivi, koliko se to mirovanje činilo beskrajno, tako je sve to brzo prošlo. I iako su prijašnji stresovi i strahovi sad zamijenjeni novima, ovi su mi draži, jer bar mogu primiti bebolina i vidjeti da je sve ok :D

  • Avatar lillyy

    lillyy

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Klarolina često mislim na tebe i tvoju bebicu i kako vam je sada lijepo zajedno i kako guštate
    Moja sestra još uvijek nije rodila! Još je doma i kaže da počinje osjećati trudiće, ali kad dođu jači onda ih neće više zaustavljati i to će biti to, malena je odlučila izaći.
    I meni je jako drago zbog CRP-a, baš sam bila sretna kad sam čula da je konačno pao! Klavocin je napravio svoje dakle.
    E da, sad se moramo surfati što duže na ovom valu neiznenađenja, stabilnosti i dobrih vijesti, to je sad ključno za dalje. Da, 28-i tjedan će nam biti najljepši i najvrijedniji božićni poklon ikada.
    Ovo što opisuješ, da sada bar možeš primiti bebu i vidjeti da je sve ok… Jako se i sama nadam i veselim tome.
    Teško je ovako ležati, i fizički i psihički i emotivno i svakako. Ali nagrada je tako velika da se sva ta muka isplati.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.