Skraćeni cerviks, mirovanje, serklaža - iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Jagoda01

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Čestitam Erin❤️
    Liduska, moja je rođena sa 38+5 sa 2990 g.
    Jednostavno ima sitnijih beba, to i dr trebaju shvatit. (a i meni govorio jedan dr da je mala za tjedne kad sam bila oko 36tt)Nek si ti dogurala do 37tt,bice to ok💗

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20230902/dt/6/n/Baby/k/d096/age.png

  • Erin2020

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Ma nemoj se brinuti Liduska, ja znam da si sad luda. Tako je i meni bilo. Znas da su i mene isprepadali. Stigne se ona jos malo ubuciti i bit ce sve okej. A mozda na iducem uzv budu i drugacije mjere. Ja sam se na kraju sokirala kad su rekli da ima preko 3 kile. Tako da, uzmi ti to sve s rezervom. Pogledaj dokle si dogurala, pred ciljem si. Smiri se, opusti, bit ce to sve super pisi sta kazu u ponedjeljak!

  • Avatar Eonaria

    Eonaria

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    Samo da kratko javim - stigao nam je naš dječak jučer. 🥰🥰🥰

  • Liduska

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Eonaria

    Samo da kratko javim - stigao nam je naš dječak jučer. 🥰🥰🥰

    Eonaria, ajmeeeee pa čestitam ti❤️❤️❤️Kako si? Kako beba? Kako se sve dogodilo? Pisi nam kad stignes! Brz oporavak ti zelim 🫶

  • LaFemme

    Broj poruka: 187

    Prijavi adminu

    Erin i Eonaria čestitam od srca na bebicama i hvala Bogu da je sve prošlo u redu. Sada uživajte na najjače ❤️Liduska nemoj se previše brinuti zbog težine bebe, možda su fulali sa mjerama, a možda je i bebica samo malo sitnija. Sve će biti u redu.
    Jesi bila na pregledu, što kažu?

  • Liduska

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Drage sve, bila sam na pregledu jucer gdje je doktorica potvrdila mjere, procjenila ju je na 2600g, ali stomacic zaostaje. Zbog toga danas idem u bolnicu i ostajem do indukcije..smatraju da ce bebi biti bolje vani nego unutra...

  • LaFemme

    Broj poruka: 187

    Prijavi adminu

    Liduska drži se, bit će sve ok i kada stigneš javljaj nam stanje. 🤗

  • Erin2020

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Eonaria cestitam od srca, pisi kad stignes kako ste oboje...
    Liduska draga, ne brini, u dobrim si rukama i svi ce napraviti sve za vas. Drzim fige da se uskoro javis sa sretnim vijestima! Pisiiii!  

  • Liduska

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Cure samo da kratko javim da sam rodila svoju curicu,  danas u 16.36h. Ima 49cm, 2880g! Dakle nike uopce toliko sitna za 37. tjedan! Pisem vise kad stignem. Poz svima, drzite se

  • milenica

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, trenutno sam 26. Nedelja. Grlic meren ultrazvukom 25 mm. Ali i razmeksan. Druga trudnoca , a i prva je bila kao na iglama. Dr me nije stavila na strogo mirovanje ali ja sam tako pocela. Inace mi je u 18 nedelji grlic bio 40 mm

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.