Skraćeni cerviks, mirovanje, serklaža - iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Liduska

Broj poruka: 77

Prijavi adminu

Evo mene s pregleda...iz jedne brige u drugu. Skinut mi je pesar, cerviksa nema, 2 prsta otvorena. Ali beba po doktorici je sitnica. Prosli put s 32 tjedna je imala 1800g, a sad s 37 ima 2500. Kaze da nije dobila dovoljno. Posteljica mi pokazuje znakove starosti, ali protoci su u redu. U pon moram u bolnicu na pregled. Dakle, umirem od brige...evo jednostavno ne mogu sebi doci

• Jagoda01

Broj poruka: 700

Prijavi adminu

Čestitam Erin❤️
    Liduska, moja je rođena sa 38+5 sa 2990 g.
    Jednostavno ima sitnijih beba, to i dr trebaju shvatit. (a i meni govorio jedan dr da je mala za tjedne kad sam bila oko 36tt)Nek si ti dogurala do 37tt,bice to ok💗

https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20230902/dt/6/n/Baby/k/d096/age.png

• Erin2020

Broj poruka: 95

Prijavi adminu

Ma nemoj se brinuti Liduska, ja znam da si sad luda. Tako je i meni bilo. Znas da su i mene isprepadali. Stigne se ona jos malo ubuciti i bit ce sve okej. A mozda na iducem uzv budu i drugacije mjere. Ja sam se na kraju sokirala kad su rekli da ima preko 3 kile. Tako da, uzmi ti to sve s rezervom. Pogledaj dokle si dogurala, pred ciljem si. Smiri se, opusti, bit ce to sve super pisi sta kazu u ponedjeljak!

Eonaria

Broj poruka: 173

Prijavi adminu

Samo da kratko javim - stigao nam je naš dječak jučer. 🥰🥰🥰

• Liduska

Prijavi adminu

Eonaria

Samo da kratko javim - stigao nam je naš dječak jučer. 🥰🥰🥰

Eonaria, ajmeeeee pa čestitam ti❤️❤️❤️Kako si? Kako beba? Kako se sve dogodilo? Pisi nam kad stignes! Brz oporavak ti zelim 🫶

• LaFemme

Broj poruka: 176

Prijavi adminu

Erin i Eonaria čestitam od srca na bebicama i hvala Bogu da je sve prošlo u redu. Sada uživajte na najjače ❤️Liduska nemoj se previše brinuti zbog težine bebe, možda su fulali sa mjerama, a možda je i bebica samo malo sitnija. Sve će biti u redu.
    Jesi bila na pregledu, što kažu?

• Liduska

Prijavi adminu

Drage sve, bila sam na pregledu jucer gdje je doktorica potvrdila mjere, procjenila ju je na 2600g, ali stomacic zaostaje. Zbog toga danas idem u bolnicu i ostajem do indukcije..smatraju da ce bebi biti bolje vani nego unutra...

• LaFemme

Broj poruka: 176

Prijavi adminu

Liduska drži se, bit će sve ok i kada stigneš javljaj nam stanje. 🤗

• Erin2020

Broj poruka: 95

Prijavi adminu

Eonaria cestitam od srca, pisi kad stignes kako ste oboje...
    Liduska draga, ne brini, u dobrim si rukama i svi ce napraviti sve za vas. Drzim fige da se uskoro javis sa sretnim vijestima! Pisiiii!  

• Liduska

Prijavi adminu

Cure samo da kratko javim da sam rodila svoju curicu,  danas u 16.36h. Ima 49cm, 2880g! Dakle nike uopce toliko sitna za 37. tjedan! Pisem vise kad stignem. Poz svima, drzite se

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.