Skraćeni cerviks, mirovanje, serklaža - iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Eonaria

    Eonaria

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    Erin draga, držim fige da što prije ozdraviš i da zdrava i odmore na kreneš u porod. Vjerujem da će tako i biti! ❣️
    Kod mene ništa novo, čekam idući pregled 20.5.
    Još mi se par puta, pa tako i danas, pojavilo skroooz malo rozog traga u iscjetku, ali kako su mi rekli da je to zbog prokrvljenog cerviksa i da ne trebam brinuti, pokušavam ne brinuti. I zbog toga iako sam sad na umjerenom mirovanju, pokušavam minimalno toga raditi dok ne dođemo do 34 tt, to je svaki čas. 

  • Erin2020

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Hvalaaa ti Eonaria. I ja se nadam da cu ozdraviti brzo i da ne cinim neku preveliku stetu bebici s tim antibiotikom. 😔 Ma ne brini zbog tog iscjetka, iste stvari su se i meni desavale, nekad smeđkasto, nekad roskasto a zadnji puta i cak svjeza krv pa isto nije bilo osobitog razloga. Jednostavno neka osjetljivost. Kod mene cesto i reakcija na preglede. Ne sekiraj se, brzo si u potpuno sigurnom tjednu. 😉

  • Liduska

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Eonaria, drzi se jos malo, probaj ne brinuti osim ako nema svježe krvi i jakih bolova! Erin, bas mi je zao sto je na kraju doslo do antibiotika no stvarno ne moras brinuti o utjecaju na bebu...pa neke zene uzimaju antibiotike vise puta tijekom trudnoce, neke uzimaju antidepresive itd. Naravno da je najbolje nista, ali ne bi doktori dijelili bas olako tablete. Bolje za bebu da je tebi bolje!Ja cekam petak da idem na pregled. A htjela sam vas pitati, jeste imale kakve simptome kad ste prestale s utrogestanima? Ja otkako sam prestala imam glavobolje popodne...

  • Erin2020

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Ma istina da, danas mi je super hvala bogu. A bila sam i u trudnickoj na ctg i gledali protoke i sve je super. U ponedjeljak onda i uzv radimo. Ja sam danas 38+5 i ne mogu vjerovati da pisem ove brojke. Nisam imala nikakvih simptoma, ma mozda ti je na ovo ludo vrijeme. Mozda i nema veze s utrogestanima. A ako i ima izregulirat ce se vjerujem kroz koji dan. 

  • Erin2020

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Cure drage, evo javljam da sam ja rodila moju prekrasnu djevojcicu od 3250. Savrsenu malu ljepoticu. Porod bolji nisam mogla pozeljeti. Nesto prije ponoci puknuo vodenjak, otusirala se i dosla u bolnicu oko pola 1. Napravili ctg, trudovi vrlo vrlo blagi. Otvorena 5 prstiju. Dosla u predradaonu, hodala cijelo vrijeme i disala. Dobila klistir ocistila se. Nakon toga krecu jaci trudovi. U 4 sata 7 prstiju, par ultra jakih trudova, izgon i moja curica rodena u 4.16h. Dakle ekspresno, bez icega, potpuno prirodno. Zelim vam svima od srca ovakve porode jer ne znam da moze bolje.

  • Liduska

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Ajmeeee Erin!!!!! Cestitam❤️❤️❤️ Pa ovo je tako lijepo za cuti! Zelim ti brz oporavak, maloj djevojcici svu srecu u zivotu, da uzivate dalje nakon svih ovih muka. Bas mi je drago sto je sve tako dobro proslo, zaslužila si to! Uzivaj sad na najjače!

  • Erin2020

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Hvala Liduska i ja tebi zelim ovakav porod od srca ❤️! Ma u najludem snu nisam mislila da cu ovako ekspresno odraditi sve. Pila sam caj od lista maline eto ne znam jel nesto doprinjeo ali probajte. 

  • Avatar Eonaria

    Eonaria

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    Erin, čestitam od srca. ❣️❣️❣️
    Tako mi je drago da si nakon svih ovih stresova nagrađena s tako lijepim porodom. Želim ti brz oporavak i da sad maksimalno uživaš sa svojom princezom! 🥰
     
    Ostale cure, kako ste, ima li novosti? 
    Meni se opet jučer i danas pojavilo malo krvi u iscjetku, luda sam više. 😭

  • Liduska

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Eonaria, probaj ne brinuti ukoliko su ti rekli da ti ne prokrvljen cerviks. Znam da je lakse reci nego to napraviti, ali ukoliko si vec bila zbog toga na pregledu i sve je ok, onda je stvarno samo do toga. Bitno da.se ne povecava kolicina i da nemas jake bolove uz to. Miruj jos malo!🫶

  • Liduska

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Evo mene s pregleda...iz jedne brige u drugu. Skinut mi je pesar, cerviksa nema, 2 prsta otvorena. Ali beba po doktorici je sitnica. Prosli put s 32 tjedna je imala 1800g, a sad s 37 ima 2500. Kaze da nije dobila dovoljno. Posteljica mi pokazuje znakove starosti, ali protoci su u redu. U pon moram u bolnicu na pregled. Dakle, umirem od brige...evo jednostavno ne mogu sebi doci

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.