Skraćeni cerviks, mirovanje, serklaža - iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • freyaa

    Broj poruka: 738

    Prijavi adminu

    Jagoda01

    Cure, nadam se daste sve dobro i zdravo💗
    Freya, mislim da ti ne moze smetat to mjerenje, samo moze biti korisno

    Hvala ti punoo.. I ja se nadam, u konstantnom sam strahu.. U pon imam pregled, pa cu vidjeti situaciju, zadnja dva dana me malo bolji donji dio stomaka, isto iglicom da ga netko bocka na jednom mjestu..

  • Jagoda01

    Broj poruka: 720

    Prijavi adminu

    Sjecam se da je i mene tako bolio😊 bude sve ok u pon vidjet ces💓

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20230902/dt/6/n/Baby/k/d096/age.png

  • Jagoda01

    Broj poruka: 720

    Prijavi adminu

    Htjela sam reci da nije opasno* :) 

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20230902/dt/6/n/Baby/k/d096/age.png

  • freyaa

    Broj poruka: 738

    Prijavi adminu

    Jagoda01

    Htjela sam reci da nije opasno* :)

    Uplasila si me na sekund hah.. odmah kroz glavu nesto lose.. 💓 

  • freyaa

    Broj poruka: 738

    Prijavi adminu

    Opet ja, da li je neka od vas imala lazne kontrakcije I kako to izgleda.  Kod mene se jave kao izbocine na stomaku.. 

  • Mayuscha

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Freya imam ih ja, meni trbuh bude tvrd i imam osjecaj kao da imam kamenje u trbuhu. Legnem si na leđa i prođe odmah

    27tt 💗

  • freyaa

    Broj poruka: 738

    Prijavi adminu

    Mayuscha

    Freya imam ih ja, meni trbuh bude tvrd i imam osjecaj kao da imam kamenje u trbuhu. Legnem si na leđa i prođe odmah

    Da li ti je pravilo problem sa cerviksom.. meni doktor govori da je sve to normalno, ali mene je nekako strah, najviše ih je ujutro.. 

  • Mayuscha

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Ja sam ti bila u 17tj na serklaži tako da sam skoro pa od početka trudnoce imala strah za svaku bol, probadanje ili bilo sta, ali je sve to normalno . Ništa ne brini , ja vise ni ne pratim kad imam te lažne kontrakcije, otupila sam i na njih već  ako ti doktor na pregledu kaže da je sve u redu, stvarno nemaš brige. Jel piješ magnezij?

    27tt 💗

  • freyaa

    Broj poruka: 738

    Prijavi adminu

    Mayuscha

    Ja sam ti bila u 17tj na serklaži tako da sam skoro pa od početka trudnoce imala strah za svaku bol, probadanje ili bilo sta, ali je sve to normalno . Ništa ne brini , ja vise ni ne pratim kad imam te lažne kontrakcije, otupila sam i na njih većako ti doktor na pregledu kaže da je sve u redu, stvarno nemaš brige. Jel piješ magnezij?

    Koristim roidakal 2x1 i 1x Mg direkt.. Doktor nesto nije bio zabrinut, kao to je normalno ali meni bas i nije.. strah me  bas

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.