Skraćeni cerviks, mirovanje, serklaža - iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • LaFemme

    Broj poruka: 156

    Prijavi adminu

    Eonaria ooo da, mi smo tu negdje po terminu. Ne sjećam se više gdje si rekla roditi. Ja sam u Zg i u Vinogradskoj ću.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Eonaria

    Eonaria

    Broj poruka: 169

    Prijavi adminu

    I ja sam u Zagrebu, ali ću na Sv. Duh.

    [tickerfactory.com]

  • Erin2020

    Broj poruka: 94

    Prijavi adminu

    Odlicno cure, idu tjedni i drago mi je da ste generalno dobro. A ovo su sve normalne trudnicke boljke. Problem s kondicijom imam i ja. Ja sam danas 37+3, nemam vise nikakvih ogranicenja, sve je super. Curica je visoko, ctg savrsen. Nema naznaka da ce ista skoro. Ona je oko 3 kile znaci vec je veca od brace kojeg sam rodila upravo na 37+3. Liduska sjetih se tebe, pokupila sam i ja virozu, grlo me zeza. Eto, bas sad kad mogu rodit svaki cas a cijelu trudnocu nisam bila bolesna. Suprug bolestan danima. Nikako da prode. 
    Drzim vam svima fige da dodete prvo do mog tjedna a onda mozda i jos malo. I da barem zadnjih tjedan dva mozete sve. Iako evo ja ogranicenja vise nemam ali bome i ne mogu puno. Jako sam umorna, i cim sam duze na nogama osjecam pritisak. Piskim puno, ne mogu spojiti po noci dva sata da u komadu spavam. Boli kuk, pa noga utrne  pa nesto presijece, zaboli. Ja bi voljela jos do desetak dana pa da krene ako bog da. Iduci pregled imam 15.5!

  • Liduska

    Broj poruka: 74

    Prijavi adminu

    Jao Erin, bas mi je zao sto je i tebe spopala viroza…Meni to toliko dugo traje da sutra idem doktorici vidjeti trebam li piti antibiotike😅 samo mi je to jos trebalo uz sve ostalo!

    Pa bebice vam bas fino svima napreduju, malo sam se sad zabrinula za svoju iako valjda bi doktorica rekla da nesto ne valja…Moja curica je s 32 tjedna imala nesto malo manje od 2kg🤔Nadam se da je sad dobila vise na tezini 

  • Avatar Eonaria

    Eonaria

    Broj poruka: 169

    Prijavi adminu

    Liduska ne brini, meni je danas rekao da beba ima 1. 9 - 2 kg i da je to fina masa za te tjedne. 🥰

    [tickerfactory.com]

  • Liduska

    Broj poruka: 74

    Prijavi adminu

    Eonaria

    Liduska ne brini, meni je danas rekao da beba ima 1. 9 - 2 kg i da je to fina masa za te tjedne. 🥰


    Jao hvala sto si napisala! Onda je to to, normalna tezina😊😊😊🫶

  • Erin2020

    Broj poruka: 94

    Prijavi adminu

    Ma to je sve okej, moja je imala u 34 tjednu oko 2300-2400, tako da to je sve tu negdje. Fine bebice sa sasvim prosjecnom tezinom. Ali eto, mene su i oko toga bilo isprepadali. I to sve jakooo puno ovisi o ultrazvuku i doktoru koji ga radi. Isto kao i cerviks. Treba sve uzeti s rezervom. Ipak su to samo procjene. 

  • Liduska

    Broj poruka: 74

    Prijavi adminu

    Hvala curke, necu se i oko toga onda brinuti! Samo trazim razloge za brigu hahha😅

    Drzite se, uzivajte, opustite se malo…Erin, ozdravi brzo i idemo sve dalje, vec smo sasvim blizu💪💪

  • Erin2020

    Broj poruka: 94

    Prijavi adminu

    Hvalaaa i ti isto ozdravi brzo, drzite se, nedajte se!❤️

  • LaFemme

    Broj poruka: 156

    Prijavi adminu

    Bok curke, jučer bila na pregledu u TA i sve je ok, ništa alarmantno se nije promijenilo.
    Prohodna sam do unutarnjeg ušća za prst. Sljedeći put, za 2 tj. će raditi uzv bebe.
    Polako guramo, još malooo i na konju smo :)

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.