Skraćeni cerviks, mirovanje, serklaža - iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Erin2020

    Broj poruka: 94

    Prijavi adminu

    Ja sam prestala s utrogestanom sa 35 tjedana. Ma joj te sukrvice vise. Ako to jos jednom vidim a ne porodim se poludit cu. Dosta mi je toga ovu trudnocu. Srecom uvijek je bilo sve okej ali taj stres i mrcvarenje i poslije fras od svakog odlaska na wc…uzas. drago mi je da si sad okej. Jos malo odmiruj i brzo si i ti u sigurnoj zoni. Koliko pijete magnezija sada? 

  • Avatar Eonaria

    Eonaria

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    Vjerujem, ali još samo malo imamo. 💪🏻
    Ja uzimam ili 400 mg dnevno (200 ujutro i 200 navečer) ili šumeće od 375 mg. 

    [tickerfactory.com]

  • Liduska

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    Ja uzimam dosta magnezija, 300 ujutro i 300 navecer, al moram jer zbog pesara moram imati mekanu stolicu😅uglavnom, previse informacija za vas hahhah

    Uskoro cu i to smanjiti,  a utrogestan skroz od 35. tjedna.

  • Liduska

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    Eonaria, samo lagano dalje, miruj jos par tjedana, a onda tamo poslije 34. tog se pomalo opusti, cisto da ne dodje sad do daljnjeg otvaranja iako vjerujem da ce biti sve ok i da nemas razloga za brigu! Moj cerviks je od 24.tog tjedna smeksan i uloziv😅 

  • Avatar Eonaria

    Eonaria

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    Liduska, hvala ti. Jedva čekam ponedjeljak i kontrolu da vidim što će mi reći. 💪🏻

    [tickerfactory.com]

  • Erin2020

    Broj poruka: 94

    Prijavi adminu

    Eonaria, tako je da, izdrzi jos malo. I moj je smeksan od ni ne znam kojeg tjedna tako da to nije nista strasno. Tako sam i ja pila 200 ujutro 200 navecer i jos u premami imam oko 50tak…tako da cu si sad smanjiti na jedan pa cu se isto u ponedjeljak konzultirati dal da prestanem skroz. 

  • Liduska

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    Cure, nadam se da je sve ok kod vas i da se drzite! Ja sam svaki dan u nekim novim bolovima, a i ona prehlada nije prošla, vec se nova pojavila…Morat cu do doktorice u pon ako ne bude bolje preko vikenda 😔😔

    Danas sam 35.ti tjedan! Wohooo

  • Erin2020

    Broj poruka: 94

    Prijavi adminu

    Liduska, odlicnooo! Ti 35 a ja 37+0! :) jos mi je nestvarno. Kao osjetim da sam si velika i da mi je tesko ali kad pomislim da mogu rodit kroz koji dan nije mi bas svejedno. Cudni neki osjecaji. Bas koma da te stalno muce i prehlade a ja isto strepim jer je muz pokupio neku virozu pa sad samo cekam hoce i mene. Nadam se da nece, i da od svih tih silnih vitamina ipak imam neki imunitet…gdje su nam faith i Lafemme? Dugo nikakvih vijesti. Eonaria nadam se da si ti dobro, cekas pregled u ponedjeljak kao i ja ako dobro pamtim.

  • Liduska

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    Meni dzabe svi vitamini koje uzimam, nema sto nisam pokupila ovu trudnocu, a inace nikad bolesna! Samo jos dva tjedna da izdržim pa se nadam roditi i lakse cu disati hahah. Nije me bas mazila trudnoca, znam da grozno zvuci, al ne ponovilo se! 

    Erin, ti si svoj cilj postigla, svaka cast! Dosla si do 37, u terminu si i nema vise strahova oko cerviksa, prijevremenog poroda i ostalih “ljepota” koje su nas zadesile. Nadam se da ce ti porod krenuti fino, prirodno, polako i da ce sve proteci u najboljem redu! Tj., znam da hoce😊😊

  • Erin2020

    Broj poruka: 94

    Prijavi adminu

    Daaaa, hvala tiii. Jos ne vjerujem kako je proslo i doslo. A na trenutke se cinilo da nece doci nikad. Ti si tik pred ciljem i ceka nas veliko finaleeee. Bebice dolazeee, sretno nam svima! S obzirom na sve sto smo prosle red je da nam porodi produ sto bolje❤️❤️❤️❤️❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.