Sisačko rodilište

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Sket više ne radi u Sisku. A to za dogovarati epi s anestezi., i dr.na porodu isto mislim da ne postoji u Sisku. Tko te zapadne, zapadne, osim ako nemaš baš neke veze ili plavu kuvertu. Nama su na tečaju rekli za epi, traži kad dođeš, ako je anestez.slobodan, u pravilu, bi trebala dobiti, ako nije, nećeš. A većinom ih nema slobodnih jer mislim da u smjeni rade samo 2 i to je jedan na operacijama, a drugi na hitnim slučajevima. Ako si kod nekog dr.koji radi u rodilištu vodila trudnoću, postoji mogućnost da te porodi, ako nisi, teško da možeš samo nekog tražiti da ti dođe kad si ti tamo, ako mu tada nije smjena. Naravno, ako imate kakav dogovor, druga stvar.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Josipa1

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Ma nemam dokt.u Sisku koji vodi rekli su mi da trazim Rebica i s njim dog. Epiduralnu.. A sogica mi ke rekla da je on maloo vise pa zeznut da nema s njime bas ok iskustvo.. Ah sto se tice plave kuverte sve se da sredit s parama,msm da takvo sta je sramotno da moras nudit pare da bi dobili nesta extra.. Msm kad dode taj tren ninasta necu mislit sam da beba bude ok i da sto.prije sve zavrsi..al opet ponavljam ak uspijem epi.uzes super..

    El prvi porod sam 12h na drip radala eeee mrtva sam bila uzasni bolovi samo sam.Boga molila da zavrsi sto prije.. Uzas nezz ali meni je to strasna bol,jaca i od prirodnih trudova… I sve to u Pakracu.
    Tam nema biranja tj samo drip i radaj zeno. 😕

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Meni je je Rebic cesto bio na pregledima u TA. sutljiv je jako i ne mogu reci ni da ne valja ni da je nesto posebno. Ne znam koliko gin imaju utjecaj na epi jer to daje anestez., a ako njega nema gin tu ne moze nista. Meni su drip dali popodne, mada je babica pitala dr. Hoce mi dati odmah kad sam dosla u radaonu, ali dr. Je rekla da ne jos, a bila sam samo 3 prsta otvorena!!! 

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Josipa, sretno na porodu i javi kako je prošlo!

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar bebinjo

    bebinjo

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Josipa1

    Isla sam.na tecaj u Kt,i muz samnom ali su mi rekli da se moram dogovorit s anest.i da se placa kao 1500kn,ehh sad ga pak ti znaj.. Sutra cu ic u sisak na prvu kontrolu oa cu da vidim sve i javim…

    Jos pitanje imam posto nema Sketa u sisku vise koji je dok.sad ok da ga trazim…msm necu da me netko mesari ko svinju ili takvo sta 😁😀😀😀


    jesi uspijela dogovoriti? sta su ti rekli?

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Kata

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Ima li jos trudnica koje trebaju uskoro rodit u sisku? Il su nedavno rodila pa da podijele svoje iskustvo

  • Avatar NevaNevičica

    NevaNevičica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Kata

    Ima li jos trudnica koje trebaju uskoro rodit u sisku? Il su nedavno rodila pa da podijele svoje iskustvo


    Sad sam 33. t i planiram roditi u Sisku

    [lilypie.com]

  • Kata

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    NevaNevičica

    Kata

    Ima li jos trudnica koje trebaju uskoro rodit u sisku? Il su nedavno rodila pa da podijele svoje iskustvo

    Sad sam 33. t i planiram roditi u Sisku


    Ja sam 35 tjedan,blizi se to :)

  • Avatar VelikoSretnoDijete

    VelikoSretnoDijete

    Broj poruka: 159

    Prijavi adminu

    Šket je sada u pakracu i koliko sam čula/vidjela tamo je sada odlično. Nije gužva i oko svakoga se stignu pobrinuti. 
    Nažalost, bila sam tamo samo na kiretaži, ali uz njih i taj sam zahvat nije bio horor obzirom kakva sam iskustva čula. 

    Nije važno odakle dolaziš ni kuda ideš ako si sretan dok hodaš.

    [lilypie.com]

  • Avatar NevaNevičica

    NevaNevičica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    VelikoSretnoDijete

    Šket je sada u pakracu i koliko sam čula/vidjela tamo je sada odlično. Nije gužva i oko svakoga se stignu pobrinuti.
    Nažalost, bila sam tamo samo na kiretaži, ali uz njih i taj sam zahvat nije bio horor obzirom kakva sam iskustva čula.


    Ja sam prošle god bila na kiretaži, no kako je moj gin Radiković on je obavio zahvat pa nisam bila u doticaju sa drugim doktorima tako da nemam iskustva za podijeliti. Ali slažem se, bilo je ugodno koliko može biti, svi su bili dragi i ljubazni i puni razumijevanja. Sad kako će biti na porodu i kasnije vidjet ćemo . Kato, ako bude po planu ti ćeš malo prije mene pa javi kako je prošlo. Sretno, da bude brzo i što manje bolno

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.