Sisačko rodilište

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    12.8. Hvala. Nadam se i ja samo najboljem.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ninachh12

    Ninachh12

    Broj poruka: 541

    Prijavi adminu

    Slažem se da možda gledaju drugačije na onog ko ima vezu ili je iste struke. Ja sam medicinska sestra, a i mama od krsne kume moje curice radi u rađaoni. (nisam potezala vezu) Kroz razgovor sa primaljama koje su bile presimpatične su saznale da znam tu primalju i ona je nazvala pred kraj poroda da vidi kako sam, tako da sam u rađaoni dobila stvarno pravi tretman, sad jel imalo to ikakve veze..vjerojatno je. 

    A na odjelu stvarno nisam imala veze :P I ne forsiraju dojenje uopće, kome nejde daju ad bez ikakvih problema. Meni je jedna stara nadobudna rekla “mama s obzirom da dijete stalno jede očito je da nemate dovoljno mlijeka, zašto mu jednostavno ne damo dohranu”? Odbrusila sam joj tako što sam stisnula cicu i kad je mlijeko zašpricalo rekla sam je više nego očito da imam i da joj nećemo ništa davati ako ona nema problema s težinom. 

    Definitivno što se bolje postaviš i što se više informiraš o postupcima (šta trebaju, šta smiju itd) bit ce ti lakše.
    Sretno :))

    [lilypie.com]

  • Avatar lady_bug

    lady_bug

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Veze znaju puno znaciti ali ja se ne zamaram ‘'jos’' i time…

    Sto se tice dr. Jaksica, on je i inace moj ginekolog ovdje. Od pocetka trudnoce idem k njimu i zaista je dobar. Bez problema sve objasnjava. Od bolnickih doktora bila sam jos kod dr.Matoc i dr. Radiković i nisam se jos pozalila na njih :)


  • Avatar lady_bug

    lady_bug

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Evo da se javim. Danas sam dosla iz bolnice. Rodila u utorak malo prije vremena :)

    Sto se tice osoblja nemogu se pozaliti. Kakva sam ja bila prema njima takvi su oni bili prema meni. Sto se tice vizite u jutarnjoj je bilo ono ‘'gace dolje’' ali to svega traje minutu i jedino tko zapravo pogleda je doktor i sestra. Ostatak samo stoji sa strane i to su oni sto se jos skoluju. Popodnevna vizita se samo sastoji od pitanja dali ista boli.
    U posjete moze doci samo tata ali nekim zenama su znale doci i med. sestre koje nisu tamo na odjelu.
    Vise nezz sta da kazem pa slobodno pitaj.


  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Čestitam, kao prvo!!!! 

    Kako je prosao porod? Kad si dosla u bolnicu? Jesi li prvorotka? Jesi li trazila epi? Masiraju li medicu?…. Uglavnom, kako se sve odvijalo?

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar lady_bug

    lady_bug

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    meni je porod bio malo duzi tocnije oko 7h sam bila ‘'na stolu’' i iskreno trudovi razvaljuju… trudovi su mi poceli oko 12h ali u bolnicu sam stigla tek oko 4 jer nisam uopce bila sigurna dali je to…to.
    Da, prvorotka sam. Ugl. kad dodes tamo prvo te pregleda dezurni doktor pa te posalju na ctg i iako si za porod onda ide tusiranje, brijanje i klizma i sve potrebno, ako nisi jos posalju te u sobu. Ja sam radala bez epi ali sam napomenula da cu je uzeti ako treba. Mene nisu masirali ali me nisu ni rezali i sve je proslo bez problema. I jedna napomena…kad si na dripu (3x mi povecavali dozu) opce neces biti lucidna (tako sam ja svome dragom opalila samar jer mi je rekao da disem…) poslije poroda lezala sam jos 2 sata i tek onda otisla u sobu.


  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Drago mi je da je sve proslo u redu i da si zadovoljna kako je sve proslo. Hvala na javljanju. Uzivaj sa svojom bebicom. 

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Bitno da oni kazu na tecaju da masiraju i da je drip prirodan i da ne boli vise nego prirodni trudovi. 

    Moramo se nadati najboljem.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar lady_bug

    lady_bug

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Ma nema na cemu, nadam se da sam ti barem malo pomogla.

    Sa svakom zenom postupaju drugacije, ja sam pod dripom,na stolu uspijela i spavat izmedu trudova koji su bili oko minute razmaka xD


  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Jel stvarno boli toliko da mislis da ces umrijeti??

    Mislim da mogu podnijeti dosta boli, ali kazu da je drip strasan. Da boli puno vise, mada je sestra na tecaju rekla da je on prirodan i da ne boli vise nego sto pravi trudovi trebaju boljeti.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.