Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ReeceODonnell

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Najbolje mogućnosti za zaradu 62 000 USD mjesečno. Svi svakodnevno provodimo puno vremena na društvenim mrežama - Facebooku, Instagramu, Snapchatu, Twitteru i popis se nastavlja. Ako ste navikli dobivati puno lajkova ili komentara ili ako sjajno motivirate druge putem svojih postova, možda biste trebali razmisliti o tome da ovo pretvorite u profesiju. Čini se nevjerojatnim, ali nećete si oprostiti ako to ne provjerite……… http://www.worksbaar.com/ [worksbaar.com]

  • Avatar J_Lo

    J_Lo

    Broj poruka: 692

    Prijavi adminu

    zbunjolka

    Cure, nova sam ovdje pa me zanima vaše mišljenje, iako znam do testa da ništa nije sigurno :-)

    Radimo na bebici već 2 mjeseca, nije puno naravno :-)

    Zanima me što se tiče simptoma..
    Mjesecnice su mi uvijek redovne, svaki 28-i dan, skoro nikad nije fulala dana osim kad sam bila bolesna :-)

    Imam cudne simptome od ovulacije, jako bolne i natecene grudi, dok hodam i poskakuju me boli. Pocelo me boliti 12tak dana prije ocekivane mjesecnice.
    S tim da od ovulacije me jako probadaju jajnici naizmjence i imam cudan osjecaj ponekad dolje.. ne uvijek :-)
    U nedjelju i danas mi se na momente jako zavrtilo, kao da mi je tlak pao.. inace nemam s tlakom problema nikakvih.
    Sto se tice probave, dosta se ubrzala, sto mi je neobično..
    I jutros sam mjerila temperaturu ali s digitalnim na par mjesta, od čela do vrata i zapesca, vrtila se od oko 36,8 - 37,2.. sad ne znam jel to radi tople deke?! :-)
    I jutros cudan osip po rukama, kao neke tockice od zapesca prema laktu…

    Jel itko imao takav glupi simptom?

    S tim da sam osip imala zadnji put u veljači prije nego sto sam dobila koronu, tako da mislim da nisam opet pozitivna na nju, jedino ako izbija na povisenje temperature. :-)

    Imam jos 9 dana do mjesecnice, ali bi ipak voljela da ne dođe :D

    Pozdrav svima i puno sreće! ❤


    Imam sličnu situaciju.
    Bila sam trudna u 2.mjesecu prije godinu dana, nažalost vanmaternična trudnoća, pukao jajovod, operacija, koma..
    Sad pokušavamo opet nekih pola godine. Inače mi je isto redovita, simptomi klasični, a sad me već 5 dana užasno bole grudi, a još mi je 7 dana do menstruacije. Čudno, ne želim se nadati jer već polako gubim nadu, jer smo i prvu trudnoću uspjeli nakon skoro godine dana.
    Uglavnom, nadam se da će ti testić (i meni isto) biti pozitivan.
    Tipkamo se 😁

    31 👩‍❤️‍👨 33 TTC od 1.2019.
    🙋🏼‍♀️1. 2020. vanmaternična (salpingectomia desno) -PCOS, AMH 72.40 Od 1.2022 : INOVO/INOFOLIC, koenzim q10 nano, Siofor, Folat 800mcg, vit D tekući 2500 IU
    👱🏼‍♂️ astenozoospermia (>10%)
    🏥KBC Split - 4/22 1. ISCI Gonal 125,cetrotide, Decapeptyl. Aspirano 11, 8 oplođenih, 14.5. ET 1 blastice ( 1 🐧) B 12 DNT 798,B 17DNT 7500 ➡️ 2.UZV 17.6.❤️ 7+4
    Panorama ✔️stiže nam Korina❤️
    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Tratinčica123☺

    Tratinčica123☺

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Ovako, probat ću što kraće objasniti svoju situaciju. Imam policisticne jajnike, pa su mi ciklusi skroz pobrkani (od 30 do 50 dana). Danas mi je 40-ti dan ciklusa i menge ni na vidiku. U zadnjih tjedan dana se jako čudno osjećam, imam mucnine koje nisu izrazene jako i nema povraćanja, ali neki čudan pritisak u glavi i onako kao da mi se vrti u glavi ali nema crnila pred očima, i blage mucnine kada mi se to desi. Od kako to krene u bilo koje doba dana, traje 15-ak min i onda kao da ništa nije bilo, ali u tom trenu ja moram leći gdje god da se nalazim, i onda prođe samo od sebe i super se osjećam…Danas primjetim da mi se povraca na miris cedevite, užasno mi smrdi. I prije par dana sam skuzila da mi sredstvo za čišćenje jako smeta i ima jači miris nego što je imao inače, ali sam imala i coronu prije par mj pa mi mirisi jos uvijek nisu skroz vraćeni.
    Zanima me da li je moguće ovako stanje na samom početku ili to sve dolazi tek kasnije? Molim iskustva, radila sam 2 testa prije par dana ali su negativna, postoji li mogućnost da sam ipak trudna? 
    Oprostite na duzini.. trebam savjete. Hvala puno!

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️25- PCOS, 🙋‍♂️29- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 🧚💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Pauliner

    Pozdrav! Ovako, probat ću što kraće objasniti svoju situaciju. Imam policisticne jajnike, pa su mi ciklusi skroz pobrkani (od 30 do 50 dana). Danas mi je 40-ti dan ciklusa i menge ni na vidiku. U zadnjih tjedan dana se jako čudno osjećam, imam mucnine koje nisu izrazene jako i nema povraćanja, ali neki čudan pritisak u glavi i onako kao da mi se vrti u glavi ali nema crnila pred očima, i blage mucnine kada mi se to desi. Od kako to krene u bilo koje doba dana, traje 15-ak min i onda kao da ništa nije bilo, ali u tom trenu ja moram leći gdje god da se nalazim, i onda prođe samo od sebe i super se osjećam…Danas primjetim da mi se povraca na miris cedevite, užasno mi smrdi. I prije par dana sam skuzila da mi sredstvo za čišćenje jako smeta i ima jači miris nego što je imao inače, ali sam imala i coronu prije par mj pa mi mirisi jos uvijek nisu skroz vraćeni.
    Zanima me da li je moguće ovako stanje na samom početku ili to sve dolazi tek kasnije? Molim iskustva, radila sam 2 testa prije par dana ali su negativna, postoji li mogućnost da sam ipak trudna?
    Oprostite na duzini.. trebam savjete. Hvala puno!


    Ako ne znas kad je bila O, postoji mogucnost da je trudnoca, ponovi test za par dana…🤞🤞

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar Tratinčica123☺

    Tratinčica123☺

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    SAYURI

    Pauliner

    Pozdrav! Ovako, probat ću što kraće objasniti svoju situaciju. Imam policisticne jajnike, pa su mi ciklusi skroz pobrkani (od 30 do 50 dana). Danas mi je 40-ti dan ciklusa i menge ni na vidiku. U zadnjih tjedan dana se jako čudno osjećam, imam mucnine koje nisu izrazene jako i nema povraćanja, ali neki čudan pritisak u glavi i onako kao da mi se vrti u glavi ali nema crnila pred očima, i blage mucnine kada mi se to desi. Od kako to krene u bilo koje doba dana, traje 15-ak min i onda kao da ništa nije bilo, ali u tom trenu ja moram leći gdje god da se nalazim, i onda prođe samo od sebe i super se osjećam…Danas primjetim da mi se povraca na miris cedevite, užasno mi smrdi. I prije par dana sam skuzila da mi sredstvo za čišćenje jako smeta i ima jači miris nego što je imao inače, ali sam imala i coronu prije par mj pa mi mirisi jos uvijek nisu skroz vraćeni.
    Zanima me da li je moguće ovako stanje na samom početku ili to sve dolazi tek kasnije? Molim iskustva, radila sam 2 testa prije par dana ali su negativna, postoji li mogućnost da sam ipak trudna?
    Oprostite na duzini.. trebam savjete. Hvala puno!

    Ako ne znas kad je bila O, postoji mogucnost da je trudnoca, ponovi test za par dana…🤞🤞


    Pa po mom praćenju ciklusa( kalendaru) trebala je biti prije 2 tjedna točno. Ali kažem, ciklusi su mi skroz neredoviti pa ne mogu točno to pratiti..  
    Zanimalo me samo jel moguće da tako rano krene mucnina.. Hvala na odgovoru! Pozz

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️25- PCOS, 🙋‍♂️29- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 🧚💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Pauliner

    SAYURI

    Pauliner

    Pozdrav! Ovako, probat ću što kraće objasniti svoju situaciju. Imam policisticne jajnike, pa su mi ciklusi skroz pobrkani (od 30 do 50 dana). Danas mi je 40-ti dan ciklusa i menge ni na vidiku. U zadnjih tjedan dana se jako čudno osjećam, imam mucnine koje nisu izrazene jako i nema povraćanja, ali neki čudan pritisak u glavi i onako kao da mi se vrti u glavi ali nema crnila pred očima, i blage mucnine kada mi se to desi. Od kako to krene u bilo koje doba dana, traje 15-ak min i onda kao da ništa nije bilo, ali u tom trenu ja moram leći gdje god da se nalazim, i onda prođe samo od sebe i super se osjećam…Danas primjetim da mi se povraca na miris cedevite, užasno mi smrdi. I prije par dana sam skuzila da mi sredstvo za čišćenje jako smeta i ima jači miris nego što je imao inače, ali sam imala i coronu prije par mj pa mi mirisi jos uvijek nisu skroz vraćeni.
    Zanima me da li je moguće ovako stanje na samom početku ili to sve dolazi tek kasnije? Molim iskustva, radila sam 2 testa prije par dana ali su negativna, postoji li mogućnost da sam ipak trudna?
    Oprostite na duzini.. trebam savjete. Hvala puno!

    Ako ne znas kad je bila O, postoji mogucnost da je trudnoca, ponovi test za par dana…🤞🤞

    Pa po mom praćenju ciklusa( kalendaru) trebala je biti prije 2 tjedna točno. Ali kažem, ciklusi su mi skroz neredoviti pa ne mogu točno to pratiti..
    Zanimalo me samo jel moguće da tako rano krene mucnina.. Hvala na odgovoru! Pozz


    Zato i kazem, zavisi kad je bila O, ako je prije 2 tjedna, mucnine su moguce ali u tom slucaji test bi vec pokazao , medjutim ako je bila kasnije, jos ima sanse  da test bude pozitivan….

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar munja

    munja

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    Bokic svima, inace sam na grupi ivf oplodnja. Prosli mjesec sam imala biokemijsku. Ovaj mjesec smo odlucili prirodno probati. Kupila sam trakice i kad je pokazalo da je ovulacija i bolio me trbuh taj dan imali smo odnos. Danas je treci dan od ovulacije i imam grceve dole kao prije menge. Popila lupocet. Palo mi napamet da se mozda nekim cudom nije primilo jer je prosli mjesec muzu spermiogram bio super. Ima ko kakva slicna iskustva??

    Munja, 41 god, uskoro 42… prvi puta spontani, drugi puta biokemijska, ostao 1 smrzlic…
    17.6. Vracena jedna blastocistica…b kvalitete

  • nina201

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    Ne da mi vrag mira, pitam se hocu pisati, necu pisati, s druge strane me strah osuda posto imam tek 20.godina, pa da utjesite mladu potencijalnu mamu, pa kad sam vec u nocnoj smjeni da iskoristim vrijeme.
    Znaci ja i decko smo vec duze vrije razgovarali i stvarno zelimo bebicu, ali nismo pod nekim stresom da to mora biti sad i . pa se odlucili pokusati, za vrijeme plodnih dana koji su poceli od 14.09, smo imali odnose kao i na vrhunac plodnih dana koji je bio 16., Uglavnom pocela sam pred par dana primjecivati, dojke me ubijaju, doslovno imamo jos jedan grudnjak u koji stanem, abnormalno mokrim, inace ako idem 2 puta u wc tokom dana, zadnjih par dana je katastrofa, svakih 5 min…Neku noc sam imala veliku tresavicu kroz cijelu noc, nikako se smiriti, a temp je bila oko 37.3 nikad visa, samo velika tresavica i neprestano kihanje…Test sam odradila danas ujutro, bio je negativan, kao i 2 dana prije, i jos jedan prije 4 dana, i svi negativni…
    Pa samo da provjerim ako je itko imao slicne simptome u samom pocetku, dok je jos test bio negativan…..Stvarno se veselimo bebici i jedva je cekamo

  • Avatar Lota 🌼

    Lota 🌼

    Broj poruka: 308

    Prijavi adminu

    Da li je normalno da bolovi u trbuhu nestanu. Tipa, evo sad vec par dana skoro nista ne osjecam, skroz malo, ponekad. Grudi su i dalje pune i bolne na dodir, ali nemam bolova nekih posebnih u trbuhu. Kod gin jos nisam bila, jer tek 1.10. moram zvati da se narucim za taj mjesec, a nije mi jos potvrdjena trudnoca od kako sam dobila pozitivan test. Sada sam po nekom izracunu u 5om tjednu. 

    Eto, ako je netko imao iskustvo, bila bih zahvalna ako bi odgovorio. Hvala. 😁💕

    🧔 -32
    👩 -32
    ( prve trudnoce )
    06/2021 - spontani u 6tt 👼
    11/2021 - missed ab u 11tt 👼
    🌸 2/2023 - baby S 🌸
    • Trombofilija (PAI 4G/4G + MTHFR) - Asp. + Noval.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Stvarno je rano za nekakve konkretne simptome, a i to što si navela je ja mislim sve normalno u tako ranoj trudnoći.. Svakako spomeni da imaš pozitivan test na trudnoću pa će te naručiti na prvi pregled i uzv kroz tjedan dva. Sretno!! 

    Be the change you wish to see in the world..


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.