Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • luna55

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    ciao curke..26.02. sam trebala dobiti M, inace imam bolove dan prije i na 1.dan, no 24.02 sam dobila neko krvarenje koje je trajalo 2-3 dana,i bez ikakvih bolova.nakon toga svaki dan imam stezanja,lagane grceve u donjem dijelu trbuha,povremene bolove u grudima,bez iscjedaka..17.02. je bio odnos..narucena 15.03. za pregled..koji bi mogli biti razlozi?trudnoca?lijep pozdrav :)

  • missy456

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Poštovane,naime imala sam nezaštićeni odnos s dečkom  18.2.  26.2 sam trebala dobiti menstruaciju no kako imam produljeni ciklus povremeno menstruacija mi zna kasniti takoreći. S obzirom na odnos uradila sam već par testova na trudnoću budući da do današnjeg datuma nisam još dobila menzis. Da li da ponovim još jedan test kroz par dana ? Molim savjete. Imam probadanja u abdomena par dana , te bijeli iscjedak a strah me trenutno trudnoće 🙈

  • Malenileptirić

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima. Je li koja imala iskustva sa onim trakicama za test trudnoće iz Mullera? Ako se ne varam zovu se Duchessa, oko 13kn test košta.
    Naime, prije dva mjeseca kupila sam dva paketa, iskoristila tada jedan - negativno (pojavila se jedna crta, a dvije su znak da je pozitivno) . Danas trebam dobiti, međutim, nikad nisam imala ovakav pms-već 4 dana probadanje u jajnicima, neka tupa polubol, i to skoro cijeli dan, bolovi u leđima, cice samo onako laganja probadanja. Dovoljno da posumnjam na T. Jučer u jutro sam napravila test, nije pokazao ni jednu (nisam trudna) niti dvije crte (trudna sam). Dakle ko' da sam ga uronula u običnu vodu (a bila je prva jutarnja mokraća), ono ništa! Jučer kupim još dva takva testa, jutros ih iskoristim, i opet sve isto, niti jedna crta. Već sam koristila prije te testove i zaista sam sve dobro napravila. Danas poslije posla idem o ClearBlue, ali evo, da pitam je li imala koja ovakvo iskustvo? Jesam li baksuz pa naletila na sve pokvarene :)))? Je li moguce da nema dovoljno hcg da bude pozitivan, tj. dovoljno hcg da ne bude negativan? 

    Ja: 36
    On:38
    10.12.2022. ET, blastocista
    21.12.2022. beta 373,7
    05.01.2023. 6+1 srce kuca :)
    08.02.2023. 10+4, Veritas test uredan, dolazi nam cura 💗

  • sunasce

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bokic,imam 16 godina i imam poprilicno velik problem.Zadnja menstruacija mi je bila 12.2. Te sam 7 dana poslije imala spolni odnos sa zastitom.Jucer sam osjecala blage povremene bolove u donjem dijelu stomaka i danas sam ju trebala dobiti no nisam…

  • mila356

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Sunasce, ako ste koristili zastitu nema razloga za brigu, mozda si ovaj mjesec bila vise pod stresom, ima dosta cimbenika koji mogu utjecati na ciklus da varira dan dva, gori doli. 

  • lili0

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, ja i suprug već 8 mjeseci radimo na bebi, ali nikako se ne prima. Ja bila kod ginekologa i papa i ultrazvuk i kaže sve je ok i da bi brzo trebala biti trudna, i suprug je išao na provjeru plodnosti i to je sve ok. Inače uvijek pratimo plodne dane da bi zatrudnila. Sada me zanima, ja imam još 7 dana do menstruacije a danas i jučer mi se ujutro pojavila neka žgaravica u trbuhu, nadutost i jaki povremeni grčevi u trbuhu baš kako ste opisale kada se krećem ništa, čim sjednem eto grčevi. Primjetila sam da su mi grudi natečene i osjetljive i bradavice se ljušte,isto tako danas sam primjetila bijeli iscjedak ali nije grudast, doslovno rijetko kremast. Dali po tome postoji nada da bi mogla biti trudna?  Hvala na odgovoru unaprijed. 

  • sarajka26

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav,nova sam ovdje 
    Mozeli vase misljenje
    Zadnju mengu sam imala 24.02,ova mi je treba doci 26.03,medzutim do danas mi nije dosla,siptome neke i nemam osim bolnih bradavica,bol u donjem djelu ledza i blagi grcevi kao pred mengu samo dosta slabije,dali postoji mogucnost da se radi o trudnoci..hvala 😊

  • Avatar MiNiEl

    MiNiEl

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Pozz cure…
    Uvijek imam tocnu menstruaciju, eventualno dan dva +-,17.01.sam imala biokemijsku 6+1.Simptomi tada su mi bili odmah 3 dana nakon odnosa,mi je pozlilo i dolazilo mi povracati..i od tada su me stalno bolile grudi i jajnik desni,nakon par dana dojke su mi narasle i uuuuuzasno me boljele,stalno mi se jelo nesto slano i osjecaj da sam trudna jako izrazen…i sad smo odlucili ponovno ici na bebu…ovulacija mi je bila 31.04. I od tada me stalno bole jajnici,ali oba naizmjenicno. Da li je itko imao situaciju da ga bole oba jajnika?🙄😒 Mene inace boli dole samo dva dana prije nego trebam dobiti…a zadnji put kad sam ostala trudna me pocelo boljeti odmah nakon ovulacije…sto je i sad slucaj…I sad me ovo buni…😩

    💑 07/2018
    🤵🏻‍♂️👰🏼‍♀️ 05/2021
    👨‍👩‍👧
    Ja👩🏼'87
    N🧔🏻'84
    E👩🏻'06
    😔Biokemijska 01/21-6+1
    [fertilityfriend.com]

  • Avatar MiNiEl

    MiNiEl

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Malenileptirić

    Pozdrav svima. Je li koja imala iskustva sa onim trakicama za test trudnoće iz Mullera? Ako se ne varam zovu se Duchessa, oko 13kn test košta.
    Naime, prije dva mjeseca kupila sam dva paketa, iskoristila tada jedan - negativno (pojavila se jedna crta, a dvije su znak da je pozitivno) . Danas trebam dobiti, međutim, nikad nisam imala ovakav pms-već 4 dana probadanje u jajnicima, neka tupa polubol, i to skoro cijeli dan, bolovi u leđima, cice samo onako laganja probadanja. Dovoljno da posumnjam na T. Jučer u jutro sam napravila test, nije pokazao ni jednu (nisam trudna) niti dvije crte (trudna sam). Dakle ko' da sam ga uronula u običnu vodu (a bila je prva jutarnja mokraća), ono ništa! Jučer kupim još dva takva testa, jutros ih iskoristim, i opet sve isto, niti jedna crta. Već sam koristila prije te testove i zaista sam sve dobro napravila. Danas poslije posla idem o ClearBlue, ali evo, da pitam je li imala koja ovakvo iskustvo? Jesam li baksuz pa naletila na sve pokvarene :)))? Je li moguce da nema dovoljno hcg da bude pozitivan, tj. dovoljno hcg da ne bude negativan?


    Meni je do sad najtocniji bio digitalni CLEARBLUE,drugo sve i nije bas…

    💑 07/2018
    🤵🏻‍♂️👰🏼‍♀️ 05/2021
    👨‍👩‍👧
    Ja👩🏼'87
    N🧔🏻'84
    E👩🏻'06
    😔Biokemijska 01/21-6+1
    [fertilityfriend.com]

  • zbunjolka

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Cure, nova sam ovdje pa me zanima vaše mišljenje, iako znam do testa da ništa nije sigurno :-)

    Radimo na bebici već 2 mjeseca, nije puno naravno :-)

    Zanima me što se tiče simptoma.. 
    Mjesecnice su mi uvijek redovne, svaki 28-i dan, skoro nikad nije fulala dana osim kad sam bila bolesna :-)

    Imam cudne simptome od ovulacije, jako bolne i natecene grudi, dok hodam i poskakuju me boli. Pocelo me boliti 12tak dana prije ocekivane mjesecnice.
    S tim da od ovulacije me jako probadaju jajnici naizmjence i imam cudan osjecaj ponekad dolje.. ne uvijek :-)
    U nedjelju i danas mi se na momente jako zavrtilo, kao da mi je tlak pao.. inace nemam s tlakom problema nikakvih.
    Sto se tice probave, dosta se ubrzala, sto mi je neobično..
    I jutros sam mjerila temperaturu ali s digitalnim na par mjesta, od čela do vrata i zapesca, vrtila se od oko 36,8 - 37,2.. sad ne znam jel to radi tople deke?! :-)
    I jutros cudan osip po rukama, kao neke tockice od zapesca prema laktu…

    Jel itko imao takav glupi simptom?

    S tim da sam osip imala zadnji put u veljači prije nego sto sam dobila koronu, tako da mislim da nisam opet pozitivna na nju, jedino ako izbija na povisenje temperature. :-)

    Imam jos 9 dana do mjesecnice, ali bi ipak voljela da ne dođe :D

    Pozdrav svima i puno sreće! ❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.