Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mare2805

    mare2805

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Drage žene opet ja 😁 

    Vrag mi nije dao mira pa sam se išla javiti svom ginekologu sa svim mogućim simptomima. Uz ove koje sam nabrojala, pojavilo mi se još i to da učestalo mokrim. Nemam bolove nemam peckanje, samo češće idem i mokraća je nekog intenzivnijeg mirisa. Sve sam ja to njemu napisala, a njegov odgovor na to sve je da napravim urinokulturu, jer to njemu vuče na upalu..za bolne grudi da obavezno napravim uzv, a ta probadanja i grčeve koje imam da on misli da su mi se stvorile ciste na jajnicima..napominjem da mi je zadnji uzv jajnika bio potpuno uredan. 
    Ne znam što da mislim sada, ima li smisla ista što je rekao? 
    Hvala Vam unaprijed 😁

    🧒🏽 - 29y 👩🏼
    Pokušavamo od 02.2021
    Dodaci: prenatalne Novalac, Imunosal, probiotik, maticna mlijec 💪🏼
    Svi nalazi uredni 😊
    02.2022 - + ali biokemijska..

  • Azraa25

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Pozdrav žene,eh ovakoo 12.2 mi je bila ovulacija i muž i ja imali smo odnose također i 13 i 14,i od tada pa sve do danas imam bolove u donjem djelu leđa,bolove u donjem djelu stomaka kao da cu svaki trenutak dobiti men.. čas na jednoj strani čas sa drugo,i ponekad glavobolju..mentruacija mi treba doći 26.2..i inace je uvijek redovna.. da li da se nadam trudnoći ili… pozdrav za svee 

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2858

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure  evo muž i ja radimo na bebici  onako oko 6 mj … ovog mjeseca nismo bili intenzivni jer sam bila bolesna no ispostavilo se da smo imali 2 odnosa i nekako smo baš pogodili ovulaciju. Ugl..par dana nakon ovulacije osjetim stipanje  oko pupka pa lijevo pa desno ugl … a ono što do sad nika nisam imala je bol u leđima… Tako me bole leđa da je to strašno… Da li je ijedna od Vas tako nešto imala?…Menstruacija bi trebala doc 26.2… Želim svim ženama da vide plusice što prije 😊🥰

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Azraa25

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Azraa25

    Pozdrav žene,eh ovakoo 12.2 mi je bila ovulacija i muž i ja imali smo odnose također i 13 i 14,i od tada pa sve do danas imam bolove u donjem djelu leđa,bolove u donjem djelu stomaka kao da cu svaki trenutak dobiti men.. čas na jednoj strani čas sa drugo,i ponekad glavobolju..mentruacija mi treba doći 26.2..i inace je uvijek redovna.. da li da se nadam trudnoći ili… pozdrav za svee


    I da zaboravila sam napisati da također imam bijeli iscjedak i osjecam umor i pospanost…

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2858

    Prijavi adminu

    Azraa25

    Azraa25

    Pozdrav žene,eh ovakoo 12.2 mi je bila ovulacija i muž i ja imali smo odnose također i 13 i 14,i od tada pa sve do danas imam bolove u donjem djelu leđa,bolove u donjem djelu stomaka kao da cu svaki trenutak dobiti men.. čas na jednoj strani čas sa drugo,i ponekad glavobolju..mentruacija mi treba doći 26.2..i inace je uvijek redovna.. da li da se nadam trudnoći ili… pozdrav za svee

    I da zaboravila sam napisati da također imam bijeli iscjedak i osjecam umor i 

    Ja isto imam odmah poslije ovulacije bolna leđa… ali stvarno me ono rasturaju….nikad mi se to nije desilo još…

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2858

    Prijavi adminu

    Kejsy  ❄️ ☃️

    Cure bas je rano za neke simptome, al nikad ne reci nikad. Ja vam zelim srecu da uskoro ugledate dvije ljepe crtice na testu. Ja sam prosli mj imala simptoma more od same ovulacije pa do par dana pre menstruacije tad je sve utihnulo. I nista na kraju. Ali nista ne mora da znaci. Ja vam zelim da su bebice na putu… 🤞🍀


    Da meni menstruacija treba doc za 9 dana… vidjet ćemo za nekih 4 dana… ugl mjerim bazalnu i za sad je ok…vidjet ćemo…hvala ti🥰

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2858

    Prijavi adminu

    Kejsy  ❄️ ☃️

    Svratite nam na temu pa da zajedno odbrojavamo do testica i izmjenimo iskustva sa simptomima, ja sam 6dpo i jutros bazalna 36.9 prvi put od kad mjerim bazalnu i pospanost me hvata.. inace nisam ljubitelj spavanja ni nocu, a pogotovo po danu .. a se kao necu vis eo simptomima, i onda opet ahahah
    Nego evo link do teme tamo smo svi u iscekivanju da vidimo pozitivne testice i docekamo svoje bebice
    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/tko-planira-i-radi-na-bebi-sedmi-nastavak-94178 [miss7mama.24sata.hr]

    Izgleda da smo zajedno na 6 dpo 🥰i meni jutros 36.9

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2858

    Prijavi adminu

    I još nešto poslije ovulacije 2 dana poslije …2 dana za redom noćni valunzi 🤣probudim se u takvoj vrucini uzass i traje to nekih par min

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Azraa25

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Kejsy  ❄️ ☃️

    Cure bas je rano za neke simptome, al nikad ne reci nikad. Ja vam zelim srecu da uskoro ugledate dvije ljepe crtice na testu. Ja sam prosli mj imala simptoma more od same ovulacije pa do par dana pre menstruacije tad je sve utihnulo. I nista na kraju. Ali nista ne mora da znaci. Ja vam zelim da su bebice na putu… 🤞🍀


    Kejsy  ❄️ ☃️

    Cure bas je rano za neke simptome, al nikad ne reci nikad. Ja vam zelim srecu da uskoro ugledate dvije ljepe crtice na testu. Ja sam prosli mj imala simptoma more od same ovulacije pa do par dana pre menstruacije tad je sve utihnulo. I nista na kraju. Ali nista ne mora da znaci. Ja vam zelim da su bebice na putu… 🤞🍀


    Hvala punoo..ja se iskreno nadam da ce ovaj put biti, poslije dvije godine pokusavanja..😞😞

  • Azraa25

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Koko3112

    Kejsy ❄️ ☃️

    Cure bas je rano za neke simptome, al nikad ne reci nikad. Ja vam zelim srecu da uskoro ugledate dvije ljepe crtice na testu. Ja sam prosli mj imala simptoma more od same ovulacije pa do par dana pre menstruacije tad je sve utihnulo. I nista na kraju. Ali nista ne mora da znaci. Ja vam zelim da su bebice na putu… 🤞🍀

    Da meni menstruacija treba doc za 9 dana… vidjet ćemo za nekih 4 dana… ugl mjerim bazalnu i za sad je ok…vidjet ćemo…hvala ti🥰


    I meni isto za 9 dana bi trebala doci,ali nadam se da vjestica necee doci i da cemo se radovati dvjema crticama na testicu..puno srece ti zelim 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.