Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Silver Moon

    Silver Moon

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    kbasic

    Cao drage žene i cure nova sam 😁.dakle neman redovite M.(30-45)dana,zadnju menstruaciju sam imala 27.12 kalendar mi je pokazivao da sam trebala dobiti M 3.2 jos je nema neman nikakve simptome da bi ih dobila osim sto sam naduta i bolovi u ljevom jajniku ,radila sam test jutros pokazalo mi je -,da li se mogu nadati trudnocu a voljela bih to jer dugo radimo na tome.hvala 


    Od 27.12. do 3.2. je proslo 39dana tako da je možda rano s obzirom da Vam ciklus traje do 45.
    Ubuduće bi naj bilo raditi 1 dan izostanka.S tim da nekim ni tad ne pokaze (tipa 5dana nakon sto kasni).
    S obzirom da je danas vec 17.2.,vjerujem da ste otkrili o cemu se radilo.
     Nisam prije vidjela,sory :)

    💃 25
    🤵29
    Nepravilni ciklusi od 28 do 35dana, najcesce 32-33 ponekad se oduzi 42-43/45/48
    Cista lijevi 3cm vodena 2019.,
    Cista desni jajnik 5cm žutog tijela 2.2021g
    Femisan a kapi 1
    Vrkuta čaj
    Matičnjak čaj
    Lh trakice bezuspješn
    Fertilup za muskarce
    Letrozol, folacin , duphastone, vitamin d..
    1.postupak IUI 11.9.23.
    Asthenozoosperia 18%, 40% pokretnih …

  • Avatar Silver Moon

    Silver Moon

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    pepy1

    Pozdrav svima.
    Zadnja menstruacija bila je 21.12.2020., trajala je cca.7 dana..(ciklusi vecinom 31 dan)
    Međutim kasni mi već 10 dana.. nakon 3-4 dana kasnjenja pocela sam osjecati cudne simptome, peckanje u grudima, umor, nadutost, bol u donjem djelu leda, neka cudna glavobolja samo u predjelu cela,mucnine, temp.se krece od 36,9-37,2, da napomenem prije nego sam trebala dobiti menstruaciju cca.3 dana sam imala bijeli iscjedak, koji je jos uvijek prisutan.. nakon 7 dana kasnjenja napravila sam clearblue test koji je bio negativan.. dali je prerano napravljen test? Menstruacija i dalje kasni, niti nemam nikakve simptome da bi mogla doci.. Dali je koja od vas imala takvo iskustvo?


    Mislim da nije rano nakon 7 dana kasnjenja za test,mozda je neki hormonski poremecaj.Meni je kasni zbog cista sto naravno ne znaci da je kod Vas isti razlog.

    Svakako ako ne dobijete trebate kontaktirati ginekologa.

    Sretno :)

    💃 25
    🤵29
    Nepravilni ciklusi od 28 do 35dana, najcesce 32-33 ponekad se oduzi 42-43/45/48
    Cista lijevi 3cm vodena 2019.,
    Cista desni jajnik 5cm žutog tijela 2.2021g
    Femisan a kapi 1
    Vrkuta čaj
    Matičnjak čaj
    Lh trakice bezuspješn
    Fertilup za muskarce
    Letrozol, folacin , duphastone, vitamin d..
    1.postupak IUI 11.9.23.
    Asthenozoosperia 18%, 40% pokretnih …

  • Avatar Silver Moon

    Silver Moon

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    mila456

    Pozz drage dame, u jednoj raspravi sam vec napisala ali nisam dobila odgovor i moja znatizelja ne moze izdrzati. Zadnji dan M mi je bio 27.1 i tu vecer sam imala nezasticeni odnos s partnerom, nikakv iscjedak cijeli taj dan. Dva dana nakon su mi krenuli plodni dani te mi je taj dan isao blijedo rozi iscjedak, od tad imam osjecaj pritiska ko da cu dobit i danas su me kriza krenula takodjer boliti. Ciklusi su mi izmedju 24-28 dana. Postoji li sansa za trudnocu? Ne zelim se coprati a jako se nadam plusicu. Znam da je jos rano za test no kakva su vasa iskustva?


    Uzmite najdulji ciklus 28dana.19.2.bi Vam test mogao pokazati.

    Postoje testovi koji pokazu 6dana ranije.
    Ukoliko ste sigurni kad su plodni tad postoji velika sansa za trudnocu.
    Mozete naruciti ovulacijske trakice i pomocu njih probati pratiti plodne dane-dolazak ovulacije.

    Vazno je i koliko m traje recimo.Meni recimo traje 5 dana. Uvijek se racuna od 1dana pocetka m. sve do 1dana kad pocne nova m.

    Znaci ako ne dode 19-20.2. mislim da Vam jako osjetljiv test moze pokazati trudnocu(recimo digitalni clearblue koji izbaci tjedne)

    Ja odgovorila onako kako mislim,mozda se javi netko s istom situacijom.

    Sretno u svakom slučaju ;)

    💃 25
    🤵29
    Nepravilni ciklusi od 28 do 35dana, najcesce 32-33 ponekad se oduzi 42-43/45/48
    Cista lijevi 3cm vodena 2019.,
    Cista desni jajnik 5cm žutog tijela 2.2021g
    Femisan a kapi 1
    Vrkuta čaj
    Matičnjak čaj
    Lh trakice bezuspješn
    Fertilup za muskarce
    Letrozol, folacin , duphastone, vitamin d..
    1.postupak IUI 11.9.23.
    Asthenozoosperia 18%, 40% pokretnih …

  • Avatar RiO MArE🐟😅❣️

    RiO MArE🐟😅❣️

    Broj poruka: 1076

    Prijavi adminu

    Jutro cure!! 😇🐞
    Evo da se pridruzim i ja…
    Jos 4 dana de neocekivane 
    Muče me lagani grcevi koji su počeli 8dpo i ne prestaju🤷‍♀️inače bol krene dan prije ili na sam dan i to mnogo jače, a sv eostalo ajmo reć klasika.. Sise bole podosta… E i jos sam 8 dpo imala podosta iscjetka bijelog suhog..a danas onako mliječno..
    Svega ima zapravo, kakvo je stanje kod vas? 😇😇

    🙎‍♀️29
    🧔44
    Papa 6/2020 ✅
    Štitnjača (hipo) 3/2021 TSH -3.47
    Pokusavamo 12/2020
    Vrkutica, folnica,stolisnik
    Kapi joda
    Slobodno vrijeme-Ribar🐟
    “Even miracles take a little time” ❣️
    “Hope is the only thing stronger than fear” ❣️
    [fertilityfriend.com]

  • Avatar Tratinčica123☺

    Tratinčica123☺

    Broj poruka: 198

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/Chf2yrB [ibb.co]

    Pozdrav cure i žene, da li je ovo pozitivan ili negativan test? Hvaalaa😊

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️25- PCOS, 🙋‍♂️29- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 🧚💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar RiO MArE🐟😅❣️

    RiO MArE🐟😅❣️

    Broj poruka: 1076

    Prijavi adminu

    Pozdrav pauliner
    Ako me dobto vid sluzi nažalost negativan… Koji ti je dan? 

    🙎‍♀️29
    🧔44
    Papa 6/2020 ✅
    Štitnjača (hipo) 3/2021 TSH -3.47
    Pokusavamo 12/2020
    Vrkutica, folnica,stolisnik
    Kapi joda
    Slobodno vrijeme-Ribar🐟
    “Even miracles take a little time” ❣️
    “Hope is the only thing stronger than fear” ❣️
    [fertilityfriend.com]

  • Avatar Bette

    Bette

    Broj poruka: 131

    Prijavi adminu

    Bok cure (nova sam ovdje) 😊
    Ovako, rodila sam prije točno godinu dana, do sada sam imala dvije menstruacije i sada čekam 3. koja kasni već 5 dana. Prošli mjesec mi je kasnila 10 dana. Ovaj mjesec sam oko ovulacije imala gusti bijeli iscjedak, imala sam i nezaštićene odnose. Također, osjećam već para dana grčiće u jajnicima. Je li normalno imati takve menstruacije nakon poroda ili sam možda trudna? Test još nisam radila, a gin trenutno nemam jer je dao otkaz pa sad gledam negdje privatno da odem… Hvala vam! 

  • ponosna.mama

    Broj poruka: 721

    Prijavi adminu

    Pozdrav, nova sam ovdje. Kreirala sam racun samo da vam javim da vas vec dugo citam i suosjecam sa svakom vasom strepnjom i ceznjom..
    MM i ja smo prosli mjesec odlucili da zelimo jos jedno dijete. Naravno da smo bili razocarani kad je vjestica dosla.. ovaj mjesec imam osjecaj od prvog dana plodnih dana, odmah nakon odnosa, da sam ostala trudna! Eh sta sve necemo umislit od puste zelje. Svakako, vjestica bi trebala (ne)doci za 7 dana, drzite mi fige! 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • ponosna.mama

    Broj poruka: 721

    Prijavi adminu

    Bette

    Bok cure (nova sam ovdje) 😊
    Ovako, rodila sam prije točno godinu dana, do sada sam imala dvije menstruacije i sada čekam 3. koja kasni već 5 dana. Prošli mjesec mi je kasnila 10 dana. Ovaj mjesec sam oko ovulacije imala gusti bijeli iscjedak, imala sam i nezaštićene odnose. Također, osjećam već para dana grčiće u jajnicima. Je li normalno imati takve menstruacije nakon poroda ili sam možda trudna? Test još nisam radila, a gin trenutno nemam jer je dao otkaz pa sad gledam negdje privatno da odem… Hvala vam!


    Draga Bette.. napravi test da budes sigurna. Moje menstruacije su nakon poroda bile tocne u dan, nakon 9 mjeseci je kasnila par dana i nisam se imala sta mislit. Sad imam dvi prekrasne cure od 10 i 12 god i evo nadam se jos jednom bebacu.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Bette

    Bette

    Broj poruka: 131

    Prijavi adminu

    Hvala na odgovoru. Jučer sam radila test i plus je ko kuća haha

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.