Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lota 🌼

    Lota 🌼

    Broj poruka: 308

    Prijavi adminu

    Omerta

    Stvarno je rano za nekakve konkretne simptome, a i to što si navela je ja mislim sve normalno u tako ranoj trudnoći.. Svakako spomeni da imaš pozitivan test na trudnoću pa će te naručiti na prvi pregled i uzv kroz tjedan dva. Sretno!!


    Hvala ti. ❤ 

    🧔 -32
    👩 -32
    ( prve trudnoce )
    06/2021 - spontani u 6tt 👼
    11/2021 - missed ab u 11tt 👼
    🌸 2/2023 - baby S 🌸
    • Trombofilija (PAI 4G/4G + MTHFR) - Asp. + Noval.
    [tickerfactory.com]

  • lalala1507

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav, zadnju menstruaciju sam dobila 08.10., ciklus mi je redovan (28 dana) zna mi ponekad kasniti ili uraniti za jedan dan.
    Imala sam spolni odnos sa dečkom 14.10. u kasne sate, možda je već bio i 15.10.,  metoda prekinutog snošaja. Nije bilo ejakulacije ali me brine ona predsjemena tekucina.
    19.10. sam primjetila ljepljivi prozirni iscjedak, a zadnja 2 tjedna sam pod velikim stresom. Zadnjih par dana su mi grudi osjetljive i bolne na dodir, zna me zaboljeti donji dio trbuha i leđa kao neki kratki grcevi, a od menstruacije ništa. Danas sam primjetila tekuci bijeli iscjedak ali u maloj kolicini. Zanime me da li je moguća trudnoća? Sta vi mislite?
    Ovo su neki od simptoma koje sam zapisala, ne znam dali ih mogu prepisati stresu ili necem drugom.
    29.11. = jak bijeli iscjedak
    30.11. = glavobolja
    01.11. = bol u grudima
    02.11. = nadutost, bol u grudima, bol u donjem dijelu leda, jaci grcevi na nekoliko sekundi
    03.11. = osjetljive grudi, ponekad bol u donjem dijeu leda
    04.11. = umor

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    lalala1507

    Pozdrav, zadnju menstruaciju sam dobila 08.10., ciklus mi je redovan (28 dana) zna mi ponekad kasniti ili uraniti za jedan dan.
    Imala sam spolni odnos sa dečkom 14.10. u kasne sate, možda je već bio i 15.10.,metoda prekinutog snošaja. Nije bilo ejakulacije ali me brine ona predsjemena tekucina.
    19.10. sam primjetila ljepljivi prozirni iscjedak, a zadnja 2 tjedna sam pod velikim stresom. Zadnjih par dana su mi grudi osjetljive i bolne na dodir, zna me zaboljeti donji dio trbuha i leđa kao neki kratki grcevi, a od menstruacije ništa. Danas sam primjetila tekuci bijeli iscjedak ali u maloj kolicini. Zanime me da li je moguća trudnoća? Sta vi mislite?
    Ovo su neki od simptoma koje sam zapisala, ne znam dali ih mogu prepisati stresu ili necem drugom.
    29.11. = jak bijeli iscjedak
    30.11. = glavobolja
    01.11. = bol u grudima
    02.11. = nadutost, bol u grudima, bol u donjem dijelu leda, jaci grcevi na nekoliko sekundi
    03.11. = osjetljive grudi, ponekad bol u donjem dijeu leda
    04.11. = umor


    Zadnja M dobila 08.10 a odnos 14.10  bez snosaja. Zaboravi na trudnocu…

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • jasamja27

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, 
    Evo ovako, zadnju menstruaciju sam imala 27.11, imam redovite cikluse 28 dana. Dečko i ja smo imali spolne odnose prvi dan menstruacije bez zaštite i on je ejakulirao u mene. Nakon menstruacije smo imali odnose svaki dan (izolacija je napravila svoje) bez zaštite, metodom prekinutog snošaja.
    Menstruaciju bi trebala dobiti 25.12. Ne znam točno koji je dan bio 16-17.12 kad me počelo boljeti, čak i nije bila bol nego više pritisak u donjem dijelu trbuha, popracen bijelim sluzavim iscjedkom, bol je prestala nakon što sam popila tabletu protiv bolova. 20.12 isti simptomi, ali ovaj put popraceni smedkastim iscjetkom i na papiru vidljivi slabi tragovi krvi, 21.12 niti bol niti iscjedak, 22.12 bez boli, samo smedkasti iscjedak, te 23.12 bol sa smedkastim iscjedkom. Mene zanima jel moguće da sam trudna ili je mozda neka infekcija? Nije da radimo na djetetu, ali nije ni da ne zelimo. Test još nisam radila, cekam da vidim hoce li doci menstruacija.

    Hvala Vam!

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    jasamja27

    Pozdrav cure,
    Evo ovako, zadnju menstruaciju sam imala 27.11, imam redovite cikluse 28 dana. Dečko i ja smo imali spolne odnose prvi dan menstruacije bez zaštite i on je ejakulirao u mene. Nakon menstruacije smo imali odnose svaki dan (izolacija je napravila svoje) bez zaštite, metodom prekinutog snošaja.
    Menstruaciju bi trebala dobiti 25.12. Ne znam točno koji je dan bio 16-17.12 kad me počelo boljeti, čak i nije bila bol nego više pritisak u donjem dijelu trbuha, popracen bijelim sluzavim iscjedkom, bol je prestala nakon što sam popila tabletu protiv bolova. 20.12 isti simptomi, ali ovaj put popraceni smedkastim iscjetkom i na papiru vidljivi slabi tragovi krvi, 21.12 niti bol niti iscjedak, 22.12 bez boli, samo smedkasti iscjedak, te 23.12 bol sa smedkastim iscjedkom. Mene zanima jel moguće da sam trudna ili je mozda neka infekcija? Nije da radimo na djetetu, ali nije ni da ne zelimo. Test još nisam radila, cekam da vidim hoce li doci menstruacija.

    Hvala Vam!


    Napraviš test i riješiš dilemu, može bit trudnoća a i ne mora. Svi znamo da prekinuti snošaj nije uvijek pouzdana metoda zaštite.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • jasamja27

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    S obzirom da bi trebala dobiti sutra, jel prerano danas napraviti test?

  • jasamja27

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Evo da javim, jutros sam radila test, negativan je i dosla je M. 

  • andeosgreskom1234

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Pozz,cure… vec sam pisala na jednoj temi, sad pisem i tu 🙈 
    Dakle pijem kontracepcijske vec vise od 2god,(belara 21.dan + 7 pauze)probojna krvarenja svako malo(na pregledima sve ok).U 11mj sam pocela krvariti na 19.tableti,krvarila 5 dana i stalo,nista neobicno,no u 12mj sam pocela krvariti(bas krv i ugrusci…) na 15 tableti i krvarila 6 dana, dakle do zadnje tablete,sve stalo i u pauzi kad sam trebala dobit M nista,a inace bi imala u pauzi barem koji dan.Odnosi redovno skoro svaki dan,bez dodatne zastite posto pijem pilule,samo uz prekinuti snosaj,tablete sve redovno uzete. E sad ja sam radila vec nekoliko testova 🙈 pauza mi je bila od 21.-27.12.(kad sam kao trebala dobit M) 3.1. test ujutro - , 5.1. ujutro ali ne prva mokraca - . Grudi me uzasno bole, cak ko i peckaju, i imala sam pojacani neki iscjedak bez mirisa i boje. Sta mislite, da li su testovi pouzdani nakon toliko dana? (I jos k tome pilule i prekinuti snosaj) sve neke simptome si nalazim za trudnocu i u velikoj panici sam, na redovan pregled idem 12.1.
    Vasa iskustva oko testova?! 😊

  • Drukčija12

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Ćao šta vi mislite, 
    Inače mi ciklusi variraju 32-33 dana, svaki put jedno. godišnje bude neki dugi ciklus od 40ak dana. Prije mi je kod ciklusa bilo pravilo da me pred menstruaciju bole grudi 10 dana sad se to izmjenilo pa nekad bole 7, nekad 14 itd. Od prošlog ciklusa unazad su mi bili ciklusi :33 dana, 32, 33, 39, 30, 31, 47..
    Prošla dva ciklusa sam primjetila jako puno plodne sluzi a ovaj mjesec ne, samo možda vodeni iscjedak oko vremena ovulacije. Dečko je na 14.dan ciklusa ejakuirao unutar rodnice. 27.dan ciklusa mi je bilo par kapi krvi pri brisanju, ne znam je li to možda bilo implatacijsko krvarenje. Na 23.dan ciklusa su me počele boljeti grudi da bi prije 3 dana poptupno prestale kao da je počela menstruacija i to me najviše buni. Grčenje maternice sam imala prije tri dana, jučer i danas a isto tako i bol u lijevom jajniku. Danas mi je 30.dan ciklusa a jučer ujutro i jutros mi je bazalna temperatura 36.9, ostale dane nisam mjerila, ali u prošlim ciklusima u prvoj fazi ciklusa mi je temperatura 36.3 i onda se popne u drugoj fazi. Ne znam što se događa sa mnom, izgubila sam simptome pms-a a menstruacije i dalje nema što se do sad nije događalo koliko god da je trajalo ciklus. Mene zanima jel moguća trudnoća po svemu navedenom ili neki hormonskih poremećaj. Hvala unaprijed.

  • Avatar Zoe🌸

    Zoe🌸

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Drukčija ako ste imali nezasticeni odnos u plodnim danima naravno da je moguca trudnoca, napravi test pa ces znat na cemu si

    👱🏻‍♀️ 28 - blagi PCOS
    🧔🏻‍♂️ 30 - oligo/asthenozoospermia

    • trudimo se od 6./2020. 🍀🙏🏻
    iiii trud se isplatio❤️ 6.5. 2022. ➕🐣

    • 1./2023. 💗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.