Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Drukčija12

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Zoe🌸

    Drukčija ako ste imali nezasticeni odnos u plodnim danima naravno da je moguca trudnoca, napravi test pa ces znat na cemu si


    Evo danas mi je temperatura pala na 36.5 a na dodir mi je grlić tvrd. Prije 3 sata sam prolrvarila ali baš slabo. 

  • Drukčija12

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Hvala na odgovoru, nešto se čudno događa. Valjda hormoni 

  • Alex_05

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima 
    Nova sam na forumu…molim vas malu pomoc..
    Znaci vec 2 mjeseca su mi grudi natecene..22.12.sam dobila menstruaciju i bila je kratka 2 dana,treci vec samo malo prljavog na ulosku.
    Zatim sam 16.01. Isto dobila menstruaciju i evo danas 19.01.vec nista..s tim da su mi dolazile nakon 25 dana a inace ciklus je 27,28 dana. Radila sam 3 clearblue testa koja su imala blijedu crticu ali nakon vise od pola sata.
    Odlucila sam ici vaditi betu hcg i evo dosao danas nalaz sa rezultatom <2.30. Vec 7 godina inace pijem eutyrox za stitnjacu i sve uredno,ovako mi sada prvi put. Djece nemam i imam 31 god.
    Molim vas koji komentar..

  • Alex_05

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Kejsy

    Alex_05

    Pozdrav svima
    Nova sam na forumu…molim vas malu pomoc..
    Znaci vec 2 mjeseca su mi grudi natecene..22.12.sam dobila menstruaciju i bila je kratka 2 dana,treci vec samo malo prljavog na ulosku.
    Zatim sam 16.01. Isto dobila menstruaciju i evo danas 19.01.vec nista..s tim da su mi dolazile nakon 25 dana a inace ciklus je 27,28 dana. Radila sam 3 clearblue testa koja su imala blijedu crticu ali nakon vise od pola sata.
    Odlucila sam ici vaditi betu hcg i evo dosao danas nalaz sa rezultatom &amp;lt;2.30. Vec 7 godina inace pijem eutyrox za stitnjacu i sve uredno,ovako mi sada prvi put. Djece nemam i imam 31 god.
    Molim vas koji komentar..

    Najbolje je traziti savjet ginekologa. Test se ocita u vremenu koje je navedeno u uputstvu i onda se baci. Ti testivi su samo evaporacijske crtice test je negativan. Beta ispod 5 sigurno nije trudnoca. Zakazite pregled i trazite savjet ginekologa, moguce da je neki poremecaj hormona, ili nesto tako, jer menstrucija ako jedrugacija ibicno postoji razlog. Sretno. I najbolje je otici doktoru ako primjetite promjene.


    Draga Kejsy..hvala ti puno na brzom odg
    Narucena sam 4.2. Na pregled..svakako cu iskontrolirat sve. Nego zacudile me sve te promjene..i jos prije 20ak dana probudin se i slabo mi bilo,vrtoglavica,crnilo,panika,hladan znoj,pola sata muke..pa jucer opet al na kratko. A seka mi isto tako bilo lose,prije 11 god i tad saznala da je trudna..
    A malkice smo decko i ja se i radovali tome,iako nismo planirali..sad nam bas krivo sto je beta tako niska..
    Ja se malo raspisala

  • Alex_05

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Kejsy

    Alex_05

    Kejsy

    Alex_05

    Pozdrav svima
    Nova sam na forumu…molim vas malu pomoc..
    Znaci vec 2 mjeseca su mi grudi natecene..22.12.sam dobila menstruaciju i bila je kratka 2 dana,treci vec samo malo prljavog na ulosku.
    Zatim sam 16.01. Isto dobila menstruaciju i evo danas

    Najbolje je traziti savjet ginekologa. Test se ocita u vremenu koje je navedeno u uputstvu i onda se baci. Ti testivi su samo evaporacijske crtice test je negativan. Beta ispod 5 sigurno nije trudnoca. Zakazite pregled i trazite savjet ginekologa, moguce da je neki poremecaj hormona, ili nesto tako, jer menstrucija ako jedrugacija ibicno postoji razlog. Sretno. I najbolje je otici doktoru ako primjetite promjene.

    Draga Kejsy..hvala ti puno na brzom odg
    Narucena sam 4.2. Na pregled..svakako cu iskontrolirat sve. Nego zacudile me sve te promjene..i jos prije 20ak dana probudin se i
    A malkice smo decko i ja se i radovali tome,iako nismo planirali..sad nam bas krivo sto je beta tako niska..
    Ja se malo raspisala

    Ako s eipak odlucite raditi na bebici svrati nam na temu-Tko planira i radi na bebi - šesti nastavak 👶💗
    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/tko-planira-i-radi-na-bebi-sesti-nastavak-82641 [miss7mama.24sata.hr]


    Hvala..budem se prikljucila 

  • Avatar Sabiina

    Sabiina

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zdravoo cure.. Menstruacija mi kasni 2 dana(a nikad ne kasni),temperatura mi je 37. Uradila test jutros i negativan 😔 Misljenjee ??

  • Avatar Lida 🍀

    Lida 🍀

    Broj poruka: 995

    Prijavi adminu

    Sabiina

    Zdravoo cure.. Menstruacija mi kasni 2 dana(a nikad ne kasni),temperatura mi je 37. Uradila test jutros i negativan 😔 Misljenjee ??


    Nazalost ako vec 2 dana kasni test je pouzdan i negativan… A temperatura moze biti iz puno razloga.

    🧔37👩‍🦰27
    - 7/21 - biokemijska?
    - 15.11.'21. - missed ab, kiretaža 💔
    - 15.3.'22. ➕ 🌈 1.4. ❤️
    💙 It's a BOY! 🥰💙
    - 17.11.2022. N ❤️

  • Avatar mare2805

    mare2805

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, 
    Nova sam ovdje pa ako bi mi netko mogao pomoći 😊 
    Naime imam 29 godina, muž i ja radimo na bebi već godinu dana, kod mene sve uredno kod njega spermiogram također uredan. 
    Zadnja mjesečnica mi je bila 28.01., završila je 02.02 , svaki mjesec traje isto i dolazi na vrijeme..no ovaj mjesec sam primijetila da su mi plodni dani započeli odmah nakon završetka menge a ovulacija je bila već 9.2. Osjetila sam desni jajnik, prozirna, rastezljiva sluz i povišena temperatura. Imali smo odnose svaka dva dana u plodnim danima te na dan ovulacije. Od jučer 14.2 imam grčeve i lagana propadanja u oba jajnika, čak mi je to propadanje bilo izraženo i kad bi se nakašljala, bole me grudi, pojela bih sve živo i ne živo ( apetit mi je preeeveeelik) te imam neki iscjedak bijeli ali više onak tekući/mokri ne onako grudičast, nema nikakav miris. 
    Inače nemam nikad tako rano grčeve, budu dan, dva prije menstruacije i tjt. 
    Ako ima neka da joj je bilo isto? Ne znam što da mislim? 

    Hvala unaprijed 🥰

    🧒🏽 - 29y 👩🏼
    Pokušavamo od 02.2021
    Dodaci: prenatalne Novalac, Imunosal, probiotik, maticna mlijec 💪🏼
    Svi nalazi uredni 😊
    02.2022 - + ali biokemijska..

  • Kokoloo

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Pozz Mare, ja sam imala skoro identicne simptome kao i ti.
    Isto 5-6 dana nakon ovulacije sam imala probadanja u jajnicima a inace ih nemam nikad osim dan prije menstruacije. Odma sam po tome znala da sam trudna. I isto sam imala pojacan bijeli iscjedak samo je moj vise bio kremast ali ne grudicast. Grudi su me malo kasnije pocele bolit, mozda 2-3 prije menstruacije ali meni je i to bio simptom jer inace nemam nikad bolne grudi ni u pms-u ni tijekom menstruacije.
    Moj savjet ti je da ne radis testove bar do 2 dana prije menstruacije jer bi mogli biti negativni iako si trudna. Ja sam ih pocela radit vec 10 dpo i svi su bili negativni a pozitivan sam dobila tek dan prije menstruacije. I to jaaako blijed. Sretno 🥰

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mare2805

    mare2805

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Kokoloo

    Pozz Mare, ja sam imala skoro identicne simptome kao i ti.
    Isto 5-6 dana nakon ovulacije sam imala probadanja u jajnicima a inace ih nemam nikad osim dan prije menstruacije. Odma sam po tome znala da sam trudna. I isto sam imala pojacan bijeli iscjedak samo je moj vise bio kremast ali ne grudicast. Grudi su me malo kasnije pocele bolit, mozda 2-3 prije menstruacije ali meni je i to bio simptom jer inace nemam nikad bolne grudi ni u pms-u ni tijekom menstruacije.
    Moj savjet ti je da ne radis testove bar do 2 dana prije menstruacije jer bi mogli biti negativni iako si trudna. Ja sam ih pocela radit vec 10 dpo i svi su bili negativni a pozitivan sam dobila tek dan prije menstruacije. I to jaaako blijed. Sretno 🥰


    Hvala ti Kokoloo na brzom odgovoru 😊 
    Odmah mi je lakše kad znam da je nekom isto tako bilo, prvo sam pomislila da umišljam sa probadanjima i grčevima ali onda su postali sve izraženiji..hvala na savjetu, deff neću raditi prije, vidjet ćemo sve 🤞🏼🥰

    🧒🏽 - 29y 👩🏼
    Pokušavamo od 02.2021
    Dodaci: prenatalne Novalac, Imunosal, probiotik, maticna mlijec 💪🏼
    Svi nalazi uredni 😊
    02.2022 - + ali biokemijska..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.