Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tratinčica123☺

    Tratinčica123☺

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    MareMare11

    Pozdrav pauliner
    Ako me dobto vid sluzi nažalost negativan… Koji ti je dan?


    Nemam baš redovite cikluse, traju od 30 do 45 dana čak nekad.. danas mi po prošlom mjesecu kasni 3 dana.. nemam simptome da ću dobiti menstruaciju, prije nekih 5 dana me stomak i donji dio leđa bolio jako.. Ali samo taj dan.. I sve je prošlo.. Ali ugl, radimo na bebi i želimo to.. Pa je moguće,  ali morat ću možda pričekati još malo pa ponoviti test.. zbog neredovitih ciklusa nikad ne znam kada je vrijeme za napraviti test…? Hvalaaa

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️25- PCOS, 🙋‍♂️29- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 🧚💗
    [tickerfactory.com]

  • ponosna.mama

    Broj poruka: 721

    Prijavi adminu

    Bette

    Hvala na odgovoru. Jučer sam radila test i plus je ko kuća haha


    Aaaa pa cestitam, uzivaj u trudnoci 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • ponosna.mama

    Broj poruka: 721

    Prijavi adminu

    Ja ne znam sta bi mislila za simptome.. M sam dobila 28.01. i trajala je 7 dana. Ciklusi su mi uvijek tocno 28 dana tako da racunam da mi je O 14.dan, a i osjetim je jer me tada jajnici strasno probadaju. Ovaj mjesec mi se 8 dan ciklusa pojavio sluzavi iscjedak nalik na bjelanjak i trajao je dva dana. Nekako mi je to prerano, ali hopsali smo tada od 8-11 dana i onda je MM otisao na put. E sad me buni to sto nakon te sluzi nisam nikako osjetila da me bole jajnici do 14.i 15.dana kada su me doslovno ubijali. Svakako smo mi pokrili i ta dva dana jer mi se MM taman taj dan vratio s puta, ali sad ne muci je li mi ovulacija bila odmah nakon M pa bi ovo 15.mogla bit implementacija ili ako je tek O bila 15 dan postoji li sansa da uspijem zatrudnit s obzirom da smo hopsali bas taj dan  ..znam da sam svasta nadrobila sada, al ja stvarno imam osjecaj da sam trudna, jajnici me tu i tamo probadaju, leđa ubijaju, spavami se grozno, a sise ne smim ni pogledat, a kamoli taknit.. vjerojatno je neki ludi PMS, ali ne mogu docekat jos ovih 6 dana do sljedece M kad se nadam da cu napravit test i vidit plusic 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • irena223

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    ponosna.mama

    Ja ne znam sta bi mislila za simptome.. M sam dobila 28.01. i trajala je 7 dana. Ciklusi su mi uvijek tocno 28 dana tako da racunam da mi je O 14.dan, a i osjetim je jer me tada jajnici strasno probadaju. Ovaj mjesec mi se 8 dan ciklusa pojavio sluzavi iscjedak nalik na bjelanjak i trajao je dva dana. Nekako mi je to prerano, ali hopsali smo tada od 8-11 dana i onda je MM otisao na put. E sad me buni to sto nakon te sluzi nisam nikako osjetila da me bole jajnici do 14.i 15.dana kada su me doslovno ubijali. Svakako smo mi pokrili i ta dva dana jer mi se MM taman taj dan vratio s puta, ali sad ne muci je li mi ovulacija bila odmah nakon M pa bi ovo 15.mogla bit implementacija ili ako je tek O bila 15 dan postoji li sansa da uspijem zatrudnit s obzirom da smo hopsali bas taj dan..znam da sam svasta nadrobila sada, al ja stvarno imam osjecaj da sam trudna, jajnici me tu i tamo probadaju, leđa ubijaju, spavami se grozno, a sise ne smim ni pogledat, a kamoli taknit.. vjerojatno je neki ludi PMS, ali ne mogu docekat jos ovih 6 dana do sljedece M kad se nadam da cu napravit test i vidit plusic


    Dali si uradilaa test??

  • ponosna.mama

    Broj poruka: 721

    Prijavi adminu

    irena223

    ponosna.mama

    Ja ne znam sta bi mislila za simptome.. M sam dobila 28.01. i trajala je 7 dana. Ciklusi su mi uvijek tocno 28 dana tako da racunam da mi je O 14.dan, a i osjetim je jer me tada jajnici strasno probadaju. Ovaj mjesec mi se 8 dan ciklusa pojavio sluzavi iscjedak nalik na bjelanjak i trajao je dva dana. Nekako mi je to prerano, ali hopsali smo tada od 8-11 dana i onda je MM otisao na put. E sad me buni to sto nakon te sluzi nisam nikako osjetila da me bole jajnici do 14.i 15.dana kada su me doslovno ubijali. Svakako smo mi pokrili i ta dva dana jer mi se MM taman taj dan vratio s puta, ali sad ne muci je li mi ovulacija bila odmah nakon M pa bi ovo 15.mogla bit implementacija ili ako je tek O bila 15 dan postoji li sansa da uspijem zatrudnit s obzirom da smo hopsali bas taj dan..znam da sam svasta nadrobila sada, al ja stvarno imam osjecaj da sam trudna, jajnici me tu i tamo probadaju, leđa ubijaju, spavami se grozno, a sise ne smim ni pogledat, a kamoli taknit.. vjerojatno je neki ludi PMS, ali ne mogu docekat jos ovih 6 dana do sljedece M kad se nadam da cu napravit test i vidit plusic

    Dali si uradilaa test??


    Neeee, jos 4 dana pa bi trebala (ne)dobit 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • ponosna.mama

    Broj poruka: 721

    Prijavi adminu

    Evo samo da javim, napravila test jutros jer nisam mogla vise cekat, pojavile su se dvi crtice 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Tratinčica123☺

    Tratinčica123☺

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Pozdrav, Zanima me da li je koja od vas imala tamno smeđi iscjedak samo poslije mokrenja kada se obrise i jako malo tamno smeđeg krvarenja, jako oskudno, kroz cijeli dan na ulosku? Osjećam već zadnja 3 dana kao neke mrave ili crve u stomaku, ali ništa više, bez ikakvih bolova…danas ili sutra bih trebala dobiti, znači taman mi je nekako 13,14 dan nakon ovulacije danas…? Da li je koja imala takvu situaciju? Hvalaa🤗

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️25- PCOS, 🙋‍♂️29- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 🧚💗
    [tickerfactory.com]

  • ivajurjevic92

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, posto nisam u Hrv bila neko vrijeme, a i mlada sam dosta trebalo bi mi par informacija.
    *Sto mi je ciniti nakon pozitivnog testa? (Ginek. preko socijalnog nemam) odmah zvati gin, i slicno?
    *Da li se trebam svom javiti doktoru opce medicine?
    * i ako imate neke korisne informacije, nemam ovdje nikog pa da se mogu raspitati.

    Hvala vam, super ste i sretno svima 🙏

    Pokusavamo 01/21
    Ciklusi 24-28dana
    👩🏼29
    👨🏽 27

    [fertilityfriend.com]

  • matak

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozzz svima! Zanima me dali se koja od vad susrela s tim da cesto mokri,vec par dana cesto idem na wc,danas pogotovo,svako malo,ne boli me nista,mengu trebam dobit 8.3. Ovulacija mi je bila 19.2,bili smo aktivni.Dali je koja od vas imala ovaj simptom i pokazalo se da je trudna?

  • Avatar nikkas

    nikkas

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Pozdrav trudilicama od jedne friske. Danas ujutro sam radila test nakon 8 dana kasnjenja i crta se pojavila samo takva. Simptomi, kao i u prosloj trudnoci, jako bolne grudi i povremeni blagi grcevi kao da cu dobiti, najcesce kad legnem navecer. 
    Sto se mokrenja tice - koliko pijem, toliko mokrim, nista vise nego inace… Sretno svima i drzim fige, samo se opustite. 

    👩‍❤️‍👨 06/2018 | 👩🏼 30 🧑🏻‍🦲 39
    💔 Missed ab 10/20 | 10+4
    ➕ 03/21 | ❤️
    🤎 Luka - 16.11.2021. | Pula

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.