Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • pepy1

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima. 
    Zadnja menstruacija bila je 21.12.2020., trajala je cca.7 dana..(ciklusi vecinom 31 dan)
    Međutim kasni mi već 10 dana.. nakon 3-4 dana kasnjenja pocela sam osjecati cudne simptome, peckanje u grudima, umor, nadutost, bol u donjem djelu leda, neka cudna glavobolja samo u predjelu cela,mucnine, temp.se krece od 36,9-37,2, da napomenem prije nego sam trebala dobiti menstruaciju cca.3 dana sam imala bijeli iscjedak, koji je jos uvijek prisutan.. nakon 7 dana kasnjenja napravila sam clearblue test koji je bio negativan.. dali je prerano napravljen test? Menstruacija i dalje kasni, niti nemam nikakve simptome da bi mogla doci.. Dali je koja od vas imala takvo iskustvo?

  • kbasic

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Cao drage žene i cure nova sam 😁.dakle neman redovite M.(30-45)dana,zadnju menstruaciju sam imala 27.12 kalendar mi je pokazivao da sam trebala dobiti M 3.2 jos je nema neman nikakve simptome da bi ih dobila osim sto sam naduta i bolovi u ljevom jajniku ,radila sam test jutros pokazalo mi je -,da li se mogu nadati trudnocu a voljela bih to jer dugo radimo na tome.hvala vam 

  • kbasic

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    pepy1

    Pozdrav svima.
    Zadnja menstruacija bila je 21.12.2020., trajala je cca.7 dana..(ciklusi vecinom 31 dan)
    Međutim kasni mi već 10 dana.. nakon 3-4 dana kasnjenja pocela sam osjecati cudne simptome, peckanje u grudima, umor, nadutost, bol u donjem djelu leda, neka cudna glavobolja samo u predjelu cela,mucnine, temp.se krece od 36,9-37,2, da napomenem prije nego sam trebala dobiti menstruaciju cca.3 dana sam imala bijeli iscjedak, koji je jos uvijek prisutan.. nakon 7 dana kasnjenja napravila sam clearblue test koji je bio negativan.. dali je prerano napravljen test? Menstruacija i dalje kasni, niti nemam nikakve simptome da bi mogla doci.. Dali je koja od vas imala takvo iskustvo

    Meni je slicna situacija i ja cekam odgovor 😘😘🤷

  • Avatar Silver Moon

    Silver Moon

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Poz opet ja xD 
    11.1.2021 zadnja bila(29dan ciklusa)
    Ciklusi su od 29 do 31 zadnja 3mj a max je 36dan
    Odnosi 13 16 18 19 21 27 i 28.Plodni od 16 do 20 prema trakicama.
    Test (2trakice) sam radila 10.2.bio neg na 31dan ciklusa.Sutra mi bude 35dan ciklusa.Imam Clearblue doma ali nez kad da ga radim.
    Problem je sto radim u šumarstvu kod privatnika i to se radi i po kisi i snjegu ne drze se pravila na uvjete rada…
    Ugl. Pitanje glasi kad da ga radim buduci da je na 31dan bio neg? 
    Nosim preventivno ulozak jer je posao fizicki dosta tezak pa me frka da ne dobijem iznenada…Iscjedak je bio gusto bijeli kao pred kraj ciklusa.Nakon toga mi sepojavilo nesto kao smeđa boja i to onako skroz malo jucer na 33dan ciklusa.
    Danas toga nema ali me na desnoj strani trbuha boli.Bol osjetim samo dok hodam.
    To dvoje znaci to sto mi je jucer bilo kao smeđa boja i to sto mi sedanas javlja povremeno bol samo dok hodam.
    Par puta sam znala imat bol prije nego trebam dobit il na sami tak dan al to je bila ostra bol kao da me netko nožem reže a ova je nekako drugacija kao da mi kost smeta .Nez kako da drugacije objasnim.

    Kad najbolje da napravim i dali bi sutra 35ti dan test digitalni pokazao na 35 dan ako mi je maksimalno ciklus u zivotu bio 36ti dan?
    Znam da je mozda bzv pitanje al me muci to sto radim u šumi i doslovce se naradim oznojim se a vani je hladno pa se smrznem. Takoder se penjamo uz veliki brijeg i teren je sklizak itd…
    Pa me brine da nebi bila t. A ja to nez jer sam na ugovor i nemogu izac s pisla jer me kombi nece vozit dok ne prode radno vrijeme i nemam izgovor za otic doma…
    Tako da planiram napravit test i ako je poz odmah gin i ne ic radit jer se naradim kao i svi ostali.

    S obzirom da je sutra ned i meni 35ti dan planirala sam sutra napraviti test i u pon ici gin ako je poz ali nez dali je rano?
     Ima li netko iskustva s clearblue testom al onaj sa +/- (ne pokazuje tjedne).

    Sumljam ali ne zelim bzv iskoristiti test,a malo me strah da nebi bila trudnoca s obzirom na smeđu boju i bol u desnoj strani.

    💃 25
    🤵29
    Nepravilni ciklusi od 28 do 35dana, najcesce 32-33 ponekad se oduzi 42-43/45/48
    Cista lijevi 3cm vodena 2019.,
    Cista desni jajnik 5cm žutog tijela 2.2021g
    Femisan a kapi 1
    Vrkuta čaj
    Matičnjak čaj
    Lh trakice bezuspješn
    Fertilup za muskarce
    Letrozol, folacin , duphastone, vitamin d..
    1.postupak IUI 11.9.23.
    Asthenozoosperia 18%, 40% pokretnih …

  • Avatar Silver Moon

    Silver Moon

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Rio

    Pozdrav, još ti je rano raditi test, nemoj se razočarati ako bude negativan. Ja sam napravila tri dana prije očekivane menstruacije i jedan test je pokazao minus a clear Blue digitalni je pokazao plusic…i sad sam trudna 11 tjedana ☺️
    Ja kao neki PR Clear Blue testova, ali stvarno se pokazao najosjetljivijim.. i to čak nije bila ni prva jutarnja mokraća.


    Znaci ja imam isti taj test doma ali na njemu pise od dana izostanka… ciklus do 36dana 
    Zadnja 3mj su 29 do 31
    31 dan sam radila trakice i neg su bile
    Jucer na 33dan mi se pojavilo smeđe boje al skroz malo i danas imam bol na desnoj strani al tupu a ne oštru kao pred menstr.
    Dal bi mi po Vašem test mogao sutra 35dan tocno pokazati ?

    💃 25
    🤵29
    Nepravilni ciklusi od 28 do 35dana, najcesce 32-33 ponekad se oduzi 42-43/45/48
    Cista lijevi 3cm vodena 2019.,
    Cista desni jajnik 5cm žutog tijela 2.2021g
    Femisan a kapi 1
    Vrkuta čaj
    Matičnjak čaj
    Lh trakice bezuspješn
    Fertilup za muskarce
    Letrozol, folacin , duphastone, vitamin d..
    1.postupak IUI 11.9.23.
    Asthenozoosperia 18%, 40% pokretnih …

  • anni123

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure! Ovako,ujutro sam radila test za trudnoću first sign. Naime dva su prozorčića i ako je crtica samo u gornjem (negativan) a ako je i u gornjem i donjem test je pozitivan. Također piše ako se crtica ne pojavi u gornjem da je test ne valjan. Meni se pojavila samo dole. Nakon par sati sam išla baciti test i bio je pozitivan. Zbunjena sam,dali je itko imao slično iskustvo? 😲

  • baMAMA

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Anni test se nakon isteka 5-10 minuta vise ne ocitava, realan rezultat je onaj unutar vremenskog roka na uputama. Mozda da sutra ponovis test pa da si sigurna.

    Želim reci svima koje citaju: uzmite najjeftiniji test iz Mullera  - ona trakica Ducesse ili kako se vec zove marka… Meni je taj test pokazao i 2-3 dana prije izostanka svjetlu crticu.. za Clearblue su se mame dosta zalile da zna biti nepouzdan..

  • Avatar Aleksandra55

    Aleksandra55

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Cao zenice evo i ja da se javim imam jedan problem ..Pa ovako zadnju men sam imala 19.1.2021 i imala sam odnose bez zastite 27 i 29 tada su bili plodni dani.. 
    Imam redovne cikluse na 27 i 28 dana danas sam trebala dobiti ali nisam …Grudi me inace pred men bole 5 dana a sada ne bole i uvek sam imala grceve pred menstruacije i to je sada izostalo danas mi se pojavio braon iscedak par kapi i tako ceo dan ….Imam jako cudne glavoboje boli me glava u predeu cela i slepoocnica …Pa me zanima da li je neka imala nekakva iskustva tako ako ne dobijem za dva dana radicu test !!!!

  • Avatar Silver Moon

    Silver Moon

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Poz 
    Meni jucer bio 37dan inace mi dode maks do 36.
    Na desnom jajniku mi je otkrivena cista 5cm.
    Trenutno sam na bolovanju ( radim fizicki posao).
    Lijevi jajnik se nevidi zbog ciste.
    E sad mene zanima dali je netko imao iskustva sa ovim simptomima.(znaci smeđkasti iscjedak i bolne grud.
    Gin mi nista nije dala kaze trebala bi mi m stici svakog trena.Zena bila u šoku jer inace sam po njenom uvijek bila zdrava i ovo me uzela preko reda.
    Kontrola mi je za 3dana.
    Što ako do onda ne dobijem?
    Rekla je da je to cista zutog tijela.Odnosi su bili u plodne dane ali test neg.

    Dali je to sve povezano bolne grudi i taj iscjedakkoji sam imala 1-2dana skroz malo?
    Test sam radila 35ti dan,a 37 bila na kontroli.
    Nez sta se dogada i kad cu dobit ,hocu li uopce dobiti.
    Dal je moguca i trudnoca uz tu cistu buduci da ona 37dan nije nista vidjela na uzv. ili je trudnoca sad 100% iskljucena? 
    Skroz sam zbunjena :O
    Hvala svima ♡

    💃 25
    🤵29
    Nepravilni ciklusi od 28 do 35dana, najcesce 32-33 ponekad se oduzi 42-43/45/48
    Cista lijevi 3cm vodena 2019.,
    Cista desni jajnik 5cm žutog tijela 2.2021g
    Femisan a kapi 1
    Vrkuta čaj
    Matičnjak čaj
    Lh trakice bezuspješn
    Fertilup za muskarce
    Letrozol, folacin , duphastone, vitamin d..
    1.postupak IUI 11.9.23.
    Asthenozoosperia 18%, 40% pokretnih …

  • Avatar Silver Moon

    Silver Moon

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    MAJA444

    Pozdrav svima.
    Menstruacija mi kasni vec tri dana a imam bolove dole u trbuhu.
    Iskustva ?


    Meni isto kasnilo 37dan i otkrivena cista od 5cm :O
    Naravno trudnoca se ne vidi(ako postoji).
    Tako da ovi bolovi mozeju bit simptomi da ce uskoro m doc,da je cista u pitanju,trudnoca itd.  
    Najbolje raditi test :)
    Sretno

    💃 25
    🤵29
    Nepravilni ciklusi od 28 do 35dana, najcesce 32-33 ponekad se oduzi 42-43/45/48
    Cista lijevi 3cm vodena 2019.,
    Cista desni jajnik 5cm žutog tijela 2.2021g
    Femisan a kapi 1
    Vrkuta čaj
    Matičnjak čaj
    Lh trakice bezuspješn
    Fertilup za muskarce
    Letrozol, folacin , duphastone, vitamin d..
    1.postupak IUI 11.9.23.
    Asthenozoosperia 18%, 40% pokretnih …

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.