Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2854

    Prijavi adminu

    Azraa25

    Koko3112

    Kejsy ❄️ ☃️

    Cure bas je rano za neke simptome, al nikad ne reci nikad. Ja vam zelim srecu da uskoro ugledate dvije ljepe crtice na testu. Ja sam prosli mj imala simptoma more od same ovulacije pa do par dana pre menstruacije tad je sve utihnulo. I nista na kraju. Ali nista ne mora da znaci. Ja vam zelim da su bebice na putu… 🤞🍀

    Da meni menstruacija treba doc za 9 dana… vidjet ćemo za nekih 4 dana… ugl mjerim bazalnu i za sad je ok…vidjet ćemo…hvala ti🥰

    I meni isto za 9 dana bi trebala doci,ali nadam se da vjestica necee doci i da cemo se radovati dvjema crticama na testicu..puno srece ti zelim

    Mislim da smo sve 3 u isto vrijeme😅… ova bolna leda su mi stvarno čudna… uzas… večernja  temperatura u mirovanju  mi je 37.1 mjerena  ispod pazuha… vidjet ćemo bazalnu ujutro.

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar mare2805

    mare2805

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Kejsy  ❄️ ☃️

      
    A da li ti je rekao da sacekas pa ako ti menstruacija okasni uradis betu???
    Draga mjenjaj doktora! Svi tvoji simpptomi su cesti kor rane trudnoce. Ali sa di da odes ginkici nece moci vidjeti nista.. apsulutno nista..
    Ali ucestalo mokrenje i malo intezivniji miris urina sam ja imala u 10 mj. a bila rana trudnoca, nalaz urina bio savrsen. Uradi naravno pretrage urina, za svaki slucaj, ali urinarne infekcije bez simptoma nema, samo ucestalo mokrnje se moze pojaviti ako pijes vise tekucine ili vise kafe. npr. pa nije znak nikakve upale. Strpi se bar jos 6 dana pr enego napravis test. I nemoj molim te kupovati clear blue, smece su zesc ei jako nepouzdani. Kubi bilo koji sa crvenim linijama, ali da je osjetljivosit 10mlU/ml HCG. Ako slucajno imas za kupiti gravignost ultra on je bas pouzdan. Sretno. I javi molim te kakv ti je nalaz urina, eto zivo me zanima. A sta ad svi trebam svaki ciklus raditi UZV dojki jer na sbolje u svakom ciklusu (bar men ebole 2 dana pred mengu.. nekad me bole oko ovulacije, nekad nakon ovulacije, a nekad me uoopste ne bole, ali kad bih svaki put kad imam bolne grudi radila isla da radim UZV rekli bi da sam luda i onaj ko mi je to predlozio…


    Apsolutno on meni ništa za trudnoću nije rekao, kao da ne postoji mogućnost za to…napravit ću pretragu urina, čisto da mu dokazem da nije sa te strane ništa, jer imala sam par puta upale i bilo je nepodnošljivo od bola. No dobro, obavit ću to odmah ujutro i naravno javim 😊 
    Zna da me dojke bole pred menstruaciju i da je to tako normalna pojava, sad se to desava nešto ranije I poslije ovulacije i ne razumijem zašto bi bilo potrebno raditi uzv, onda bi 80% žena trčalo svaki mjesec na pregled dojki 🤦🏼‍♀️ 
    Naravno strpit ću se, a ovaj test sam vidjela da ima online za naručiti, pa ću deff taj uzeti..može se napraviti i dan, dva ranije ili tek kad kasni menstruacija?  
    Sretno curke i svima nam želim plusice 🤞🏼🤞🏼 

    🧒🏽 - 29y 👩🏼
    Pokušavamo od 02.2021
    Dodaci: prenatalne Novalac, Imunosal, probiotik, maticna mlijec 💪🏼
    Svi nalazi uredni 😊
    02.2022 - + ali biokemijska..

  • Azraa25

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Drage žene opeet ja,menga mi treba doci za 5 dana imam konstantnu glavobolju,bolne grudi,osjecam umor po cijeli dan se izležajem i samo mi se dremka,sta vi kazete?

  • Azraa25

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Simba2

    Azraa25

    Drage žene opeet ja,menga mi treba doci za 5 dana imam konstantnu glavobolju,bolne grudi,osjecam umor po cijeli dan se izležajem i samo mi se dremka,sta vi kazete?

    sve to imamo svi nekad. nije nikakav siguran simptom trudnoće. pričekaj još koji dan ili kupi testić kojeg možeš piškiti i prije očekivane 

    Hvalaa ti ☺

  • amaq

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,
    za sve koje ste prosle i prolazite trudnocu, imam pitanje.
    Jeli itko ikad imao zelucane probleme,ne mislim na mucninu i povracanje,nego doslovno gastritis-stezanje i bol u zelucu, kao rani simptom trudnoce?
    Nadam se da ce mi menga izostati za 6 dana, a unazad 4 dana su se odjednom nicim izazvani javili jaki ostri bolovi u zelucu (uz umor i zivcanost) pa sam mozda pomislila da je to jedan od neobicnih simptoma?
    Dakle nisam nista krivo i neobicno pojela, nisam pod stresom, nisam nikad imala problema sa zelucem i sad odjednom to  

  • bbia

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima moze li mi neko objasniti nesto 
    Prosli mesec kasnila mi menstruacija 5 dana ovaj mesec kasni isto imam grceve u stomaku i ledjima boli previse 
    Imala sam nezasticene odnose nisam radila test nisam mogla izdrzati bol da sam koristila tablete protiv bolova ne znam sta moze biti 

  • stelka19

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Pozdrav, 

    Dijagnosticiran mi je PCOS sa 18 godina oba dva jajnika, odtada borba do prije godinu dana,a sada mi je 27. Tek prije godinu dana prepisan mi je metformin, od tada su krenule ovulacije i redovni ciklusi(33 dana), a prije bi imala svako 7,8 mjeseci. Zadnja ovulacija mi je mi je bila 20.9. i tih dana smo se trudili i iskoristavali mm i ja svo slobodno vrijeme za hopa cupa. Danas mi je 6DPO, cice me svrbe, malo boluckaju, imam gusti bijeli iscjedak vec par dana unazad, BBT mi je 37., a od kad je bila ovulacija pa sve do prije 3 dana zigalo me u lijevom jajniku na momente. Neocekivana vjestica bi trebala doci 3.9. Ja se stvarno nadam da nece jer toliko radimo na tome ali bez uspjeha.

  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    Azraa25

    Drage žene opeet ja,menga mi treba doci za 5 dana imam konstantnu glavobolju,bolne grudi,osjecam umor po cijeli dan se izležajem i samo mi se dremka,sta vi kazete?


    Isto je i meni i još dodatno bijeli iscjedak.
    Radila sam test i negativan, ponavljam 30.8. Jer m treba tek 3.8.🤞

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • stelka19

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Lana99

    Azraa25

    Drage žene opeet ja,menga mi treba doci za 5 dana imam konstantnu glavobolju,bolne grudi,osjecam umor po cijeli dan se izležajem i samo mi se dremka,sta vi kazete?

    Isto je i meni i još dodatno bijeli iscjedak.
    Radila sam test i negativan, ponavljam 30.8. Jer m treba tek 3.8.🤞


    Isto 3.9. bih trebala dobiti, valjda necemo🥰

  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    stelka19


    Isto 3.9. bih trebala dobiti, valjda necemo🥰

     Kakvih simptoma imaš?❤️
    Ja sam ovulaciju imala 16.8. 99% 
     Doktorica mi je 11.8. Potvrdila da mi kreću plodni dani.
    24.8.sam.opet bila na pregledu i moja gin je rekla da “očekujem” m oko 2.-3.9. Nadam se da je to zaključila samo po zadebljanom endometriju i da je zapravo trudnoća u pitanju 🤞
    Test radim još od 7dpo i ništa, ponavljam ga tek u nedjelju ako ni tada ništa ne bude e onda bome čekam 3.9. Jer ću bankrotirat🤣🤣🤣🤣
    Od simptoma: bijeli iscjedak, bolovi u trbuhu, umor, blaga vrtoglavica, glavobolja i strašna nervoza i razdražljivost, sise me malo svrbee..
    Vidjet ćemo 😁

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.