Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Reni

    Reni

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Reni

    mateasa

    Pozdrav svima :)

    imam pitanje. Naime, zadnju mest sam dobila 13.1. Ovulacija mi je bila dosta snazna i kasna, te nekoliko dana poslije nje sam osjecala lagane grceve u podrucju jajnika ( samo desnog gdje je bila i ovulacija) i bolove u ledjima koji su trajali svakodnevno sve do danas, te sam osjecala kako me grudi dosta bole ( presjecaju na trenutke) i isarane su mi venama sto nikad prije nisam imala. ciklusi su mi redoviti ( 29 dana), pa sam tako danas dobila nesto nalik menstruaciji, no cudno se osjecam, kao da vec par dana imam konstantan nalet adrenalina ( nesto kao ajmo nazvati leptirici, ne znam kako bih bolje objasnila). da li netko bio u slicnoj situaciji, pa saznao da je trudan? jeli moguce da je ovo implatacijsko krvarenje ili nesto u tome stilu? test nazalost ne mogu raditi jer je pocelo to krvarenje, ali sam na iglama, pa me zanima da li je neka od vas djevojaka imala slicnu situaciju? :)

    Hej jesi li radila test?


    Ups,nisam bila sve procitala,sto je bilo na kraju,jel krvarenje stalo ili je ipak bila menstruacija? 

  • Avatar Smiley

    Smiley

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Reni

    Pozdrav cure,nova sam ovdje.. Smiley zao mi je,nadam se da ce biti dobro,javi kakvo je stanje. Prije pola godine sam imala spontani,prva trudnoca i u 7 tjednu se lose zavrsilo,sama se ocistila bez kiretaze. Od tada mi menstruacije lagano divljaju,30,34,26 pa 32 dana,dok su prije trudnoce i spontanog bile dosta redovne,28-30 dana. Trudimo se opet svaki mjesec ali ne ide,dok je prvi put uspjelo u roku 3 ciklusa. Sad bi trebala dobit oko 17-tog,ili nebi..nemam pojma vise jer svaki mjesec si od muke i zelje umislim gomilu simptoma i onda se razocaram kad vjestica stigne.


    Draga Reni, nadam se da ti ipak vještica ovaj puta neće doći. Ja sam se nakon prvog spontanog isto očistila sama. I sad eto čekam dal će srce zakucat ili ne, ubija ovo čekanje,al šta se može. Krvarenja za sad nema, iako i to neki put ne znači ništa. Čekat i gotovo. Pijem duphaston i folnu kiselinu. Folnu kiselinu sam počela piti odmah nakon spontanog, dobila sam savjet da se u nju lakše zatrudni, ne može škodit. Sretno 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Reni

    Reni

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Smiley

    Reni

    Pozdrav cure,nova sam ovdje.. Smiley zao mi je,nadam se da ce biti dobro,javi kakvo je stanje. Prije pola godine sam imala spontani,prva trudnoca i u 7 tjednu se lose zavrsilo,sama se ocistila bez kiretaze. Od tada mi menstruacije lagano divljaju,30,34,26 pa 32 dana,dok su prije trudnoce i spontanog bile dosta redovne,28-30 dana. Trudimo se opet svaki mjesec ali ne ide,dok je prvi put uspjelo u roku 3 ciklusa. Sad bi trebala dobit oko 17-tog,ili nebi..nemam pojma vise jer svaki mjesec si od muke i zelje umislim gomilu simptoma i onda se razocaram kad vjestica stigne.

    Draga Reni, nadam se da ti ipak vještica ovaj puta neće doći. Ja sam se nakon prvog spontanog isto očistila sama. I sad eto čekam dal će srce zakucat ili ne, ubija ovo čekanje,al šta se može. Krvarenja za sad nema, iako i to neki put ne znači ništa. Čekat i gotovo. Pijem duphaston i folnu kiselinu. Folnu kiselinu sam počela piti odmah nakon spontanog, dobila sam savjet da se u nju lakše zatrudni, ne može škodit. Sretno 😊


    Joj draga znam,cekanje je najgore,isto mi je bilo. Bit ce sve u redu samo budi pozitivna i nemoj se opterecivat. Kad imas sljedeći pregled?

  • Avatar Smiley

    Smiley

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    U utorak. Al privatnik mi je rekao da sa tom veličinom gestacijeske, 20mm je bila, trebao se već vidjet plod. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Reni

    Reni

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Smiley

    U utorak. Al privatnik mi je rekao da sa tom veličinom gestacijeske, 20mm je bila, trebao se već vidjet plod.


    Polako,jos ima nade. Javi se

  • Avatar Smiley

    Smiley

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Hvala na podršci. Hoću 

    [lilypie.com]

  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    I ja sam napokon ugledala svoj plusić na testu :) Ali, postoji ali. Pa me zanima je li netko imao sličnu sitaciju. Sedlasta maternica i plod koji se uhvatio u jednom rogu i sad se tamo razvija. S njim je sve u redu, ali je pitanje u kojem smjeru će se početi razvijati. I sad smo na čekanju. Ima netko slično iskustvo možda?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Reni

    Reni

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    mc_zgb

    I ja sam napokon ugledala svoj plusić na testu :) Ali, postoji ali. Pa me zanima je li netko imao sličnu sitaciju. Sedlasta maternica i plod koji se uhvatio u jednom rogu i sad se tamo razvija. S njim je sve u redu, ali je pitanje u kojem smjeru će se početi razvijati. I sad smo na čekanju. Ima netko slično iskustvo možda?


    Ja ti o tom ne znam ništa,ali cestitam na trudnoci i nadam se da ce sve biti u redu 🙂

  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    Reni

    mc_zgb

    I ja sam napokon ugledala svoj plusić na testu :) Ali, postoji ali. Pa me zanima je li netko imao sličnu sitaciju. Sedlasta maternica i plod koji se uhvatio u jednom rogu i sad se tamo razvija. S njim je sve u redu, ali je pitanje u kojem smjeru će se početi razvijati. I sad smo na čekanju. Ima netko slično iskustvo možda?

    Ja ti o tom ne znam ništa,ali cestitam na trudnoci i nadam se da ce sve biti u redu 🙂


    Hvala tiii 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Smiley

    Smiley

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Mc ne znam ni ja baš o tome al pročitala sam da trudnoća može bit uredna. Sretno i nadam se da će tako biti i kod tebe. Čestitam😊

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.