Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Monikaharmonika

    Ivana84 , čestitam na 👶.😃 Ni meni nije dao vrag mira pa ja pišnula na svoj test rano oko 6.00h jutros i to prije posla. Al izgleda da nešto nije dobro ispalo. Nema kontrolne linije, ustvari nema ničega.Izgleda kao da spužvica nije dobro povukla urin, a baš sam dobrano pišnula. Pogledam na kutiju tko pravi, a ono Made by Kina po recepturi neke tvornice iz Europe. Sure check se zove test. Probati ću kupiti taj isti kao tvoj. Baš sam potonula sad😣


    Bok mene isto tako vec 2. dan probada u području maternice ovulacija je po kalendaru bila 13.1 a odnosi 5.1,8.1,13.1 na dan ovulacije al zadnji odnos nije došlo do ejakulacije bar mislim da nije… ujutro se budim gladna non stop bi nesto jela.. a očekivana menstruacija je za 12 dana sad neznam dali da cekam ili da radim test 

  • ljubicica123

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Krenuli smo raditi na bebi prije 5 dana i evo danas me cijli dan boli maternica i jajnci,krenem se sada kupati kad iz dojke kap mljeka.Sina sam prestala dojiti prije 4 mj i nisam poslije 8mala mlijeka.Ne znam jeli uopce moguce tako rano imat simptome?

  • ROĐENASVUKOVIMA

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima . Evo , prekjučer prvi puta test pokazao, jučer krv da sam trudna . Ići ću u ponedjeljak ponovno vaditi BETU jel prije nemam kada da vidim dali se pravilno dupla . S obzirim da imam i specifičnu situaciju, naime , ljetos su mi otkrili tumor hipofize . 
    E sada …simptomi . Moj odnos iz kojega sam ostala trudna je bio 1.1.( vidi se tko se dobro proveo za NOVU GODINU ) 😂😂😂
    Ja sam od onih koje mogu reci da sam taj isti dan osjetila da je nešto drugačije . Iako je teoretski nemoguće , ali valjda intuicija. Inače nisam spavalica, prva 3 dana nisam se niti budila 😂, onda mi se pocelo abnormalno piskiti , ne puno količinski ali svakih pola sata, onda sam izmjerila temperaturu jel sam mislila da ću dobiti gripu i TT 37, 2 stalno. E onda sam shvatila da sise ne smijem pipnuti ( nesto između boli i peckanja) , i počeo je pritisak u donjem djelu trbuha koji je bio povremen ali danas sam malo i zabrinuta jel je stalan ( imam osječaj da ću dobiti menstruaciju , redovno bi ju trebala dobiti za 2 dana) 
    Tek 27dan ciklusa a toliko toga 🙈

  • Avatar Mom_to_be22

    Mom_to_be22

    Broj poruka: 88

    Prijavi adminu

    ROĐENASVUKOVIMA

    Pozdrav svima . Evo , prekjučer prvi puta test pokazao, jučer krv da sam trudna . Ići ću u ponedjeljak ponovno vaditi BETU jel prije nemam kada da vidim dali se pravilno dupla . S obzirim da imam i specifičnu situaciju, naime , ljetos su mi otkrili tumor hipofize .
    E sada …simptomi . Moj odnos iz kojega sam ostala trudna je bio 1.1.( vidi se tko se dobro proveo za NOVU GODINU ) 😂😂😂
    Ja sam od onih koje mogu reci da sam taj isti dan osjetila da je nešto drugačije . Iako je teoretski nemoguće , ali valjda intuicija. Inače nisam spavalica, prva 3 dana nisam se niti budila 😂, onda mi se pocelo abnormalno piskiti , ne puno količinski ali svakih pola sata, onda sam izmjerila temperaturu jel sam mislila da ću dobiti gripu i TT 37, 2 stalno. E onda sam shvatila da sise ne smijem pipnuti ( nesto između boli i peckanja) , i počeo je pritisak u donjem djelu trbuha koji je bio povremen ali danas sam malo i zabrinuta jel je stalan ( imam osječaj da ću dobiti menstruaciju , redovno bi ju trebala dobiti za 2 dana)
    Tek 27dan ciklusa a toliko toga 🙈


    Čestitam na trudnoći!😍😊
    Pritisak i bolovi u donjem djelu trbuha su sasvim normalni u ranoj trudnoći, ukoliko nemaš krvarenja ne trebaš se brinuti, beba si radi mjesta pa se to sve širi i namješta! 😉

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • majushka204

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Bok, nova sam ovdje🤗
    Ovulaciju sam imala 29.12., odnose s ejakulacijom 29.12,30.12.,31.12 i 1.1…6 dana mi kasni i radila sam dva testa i oba su pokazala ➕🙈🙈.  Cijelo vrijeme dok mi kasni osjećam kao neke lagane grčeve u predjelu maternice. Mučnine nemam, grudi me malo bole. Ali kao da me manje bole. Strah me da opet nije biokemijska trudnoća kao prosli mjesec 😏😏
    Ikakvi savjeti? Iskustva?

  • ljubicica123

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    majushka204

    Bok, nova sam ovdje🤗
    Ovulaciju sam imala 29.12., odnose s ejakulacijom 29.12,30.12.,31.12 i 1.1…6 dana mi kasni i radila sam dva testa i oba su pokazala ➕🙈🙈. Cijelo vrijeme dok mi kasni osjećam kao neke lagane grčeve u predjelu maternice. Mučnine nemam, grudi me malo bole. Ali kao da me manje bole. Strah me da opet nije biokemijska trudnoća kao prosli mjesec 😏😏
    Ikakvi savjeti? Iskustva?


    Nemam takvo iskustvo ali bih vec danas dogovorila termin kod ginekologa😃

  • Avatar andjelina23

    andjelina23

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    majushka204

    Bok, nova sam ovdje🤗
    Ovulaciju sam imala 29.12., odnose s ejakulacijom 29.12,30.12.,31.12 i 1.1…6 dana mi kasni i radila sam dva testa i oba su pokazala ➕🙈🙈. Cijelo vrijeme dok mi kasni osjećam kao neke lagane grčeve u predjelu maternice. Mučnine nemam, grudi me malo bole. Ali kao da me manje bole. Strah me da opet nije biokemijska trudnoća kao prosli mjesec 😏😏
    Ikakvi savjeti? Iskustva?

    i ja sam imala lagane grceve kad mi je mjesecnica kasnila…to je normalno..maternica se siri :)
    grudi me također skoro pa nisu boljele…
    prije ove trudnoce sam imala spontani..
    zvala sam svoju ginekologicu cim sam ugledala plus jer me bilo strah zbog prosle trudnoce, ali narucila me tek kad sam 8 tjedana bila trudna da ne panicarim bezveze ako se rano srce ne bude culo i sad je sve u redu, uskoro ulazim u 12. tjedan :)
    rekla mi je samo da se javim u slucaju smeđeg iscjetka ili krvarenja
    u svakom slucaju neka ti prepise folnu kiselinu, ja pijem folacin :) moze samo pomoci…i naravno cuvaj se :)

    🤍 Spontani sa 6 tjedana/ 2014
    🧑 Curica 3 godine /2019.
    🤍 Spontani s 12 tjedana, kiretaža/2021.
    🧑 Curica 1 godina (mjesec dana nakon kiretaže zatrudnila)
    🤰https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;11/st/20230621/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/c4a6/preg.png [tickerfactory.com]

  • Avatar swift3

    swift3

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Bok cure, i meni test pokazao plus danas ujutro. Simptomi su lagani grčevi kao pred mengu, osjetljive i napuhana grudi i mokrenje non stop cijeli dan… 

  • ROĐENASVUKOVIMA

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Moji grčevi ili pritisak bi prije rekla kao da ću svaki tren dobiti koji su trajali 10tak dana su prestali . Ali evo, jučer pred večer kao i danas stigle su prve mučnine 🙄 Bila sam danas prvi puta kod ginekologice , sracunala je da sam 4+2 trudna i narucila me 18.2. na prvi pregled i ultrazvuk . Jel kako kaže nema dmisla ako nemam neke tegobe, bolove, iscjetke i sl . da dolazim 2 puta, a u 8.tjednu bi se srčeko već trebalo vidjeti svakako. Dala mi da pijem folnu i to je to 😊 I dalje piškim stalno, cice bole ko lude, podrigavam ko prasence i mučno mi je povremeno. To je to od simptoma sada. 

  • Avatar marinaaaa

    marinaaaa

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    Jutros saznala da sam trudna, uspjeli  iz prvog puta,  totalan šok 😁 moji simptomi dan nakon ovulacije jak grč u trbuhu. 3 dana nakon ovulacije pomalo bolne grudi a inače me počnu boljeti par dana pred menstruaciju. Nakon par dana malo umornija nego inače, ponekad bi mi došlo na povraćanje ali nisam tome tada pridodavala pažnju, jer sam bila na putovanju promjena klime bla bla.  M.kasnila 5 dana grčevi u stomaku kao da ću dobiti, bolne bradavice grudi i ne toliko, ali su mi se pojavile dvije žile na grudima koje nisam prije imala. Kupila test eto tek tako da prestanem razmisljati o tome, kad se pojavila druga crta šok šok! 🤗 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.