Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nixator

    nixator

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Curke.2 dana prije menge iscjedak i dalje.Bijeli,kremasti.Grudi me ne bole al su okromne i vruće.Osjecam kao blagu nelagodu u maternici.Al taj iscjedak mi je dao nadu.Nemam ga bas pred samu mengu nikada.Sto vi kažete??Radili smo na bebi i zelimo to!

  • Avatar nixator

    nixator

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Draga vidim da si dobila + u cikulusu odmah nakon biokemijske.Meni se ieto desila biokemijska.Zanima me dal si popratila kad ti je bila ovulacija?.Jer meni je kasnila 4 dana,vjerovatno jer su se hormoni malo poremetili.Jesi ti nesto primjetila.?

  • Avatar nixator

    nixator

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    majushka204

    Bok, nova sam ovdje🤗
    Ovulaciju sam imala 29.12., odnose s ejakulacijom 29.12,30.12.,31.12 i 1.1…6 dana mi kasni i radila sam dva testa i oba su pokazala ➕🙈🙈. Cijelo vrijeme dok mi kasni osjećam kao neke lagane grčeve u predjelu maternice. Mučnine nemam, grudi me malo bole. Ali kao da me manje bole. Strah me da opet nije biokemijska trudnoća kao prosli mjesec 😏😏
    Ikakvi savjeti? Iskustva?


    Draga vidim da si dobila + u cikulusu odmah nakon biokemijske.Meni se ieto desila biokemijska.Zanima me dal si popratila kad ti je bila ovulacija?.Jer meni je kasnila 4 dana,vjerovatno jer su se hormoni malo poremetili.Jesi ti nesto primjetila.?

  • Avatar marinaaaa

    marinaaaa

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    nixator

    Curke.2 dana prije menge iscjedak i dalje.Bijeli,kremasti.Grudi me ne bole al su okromne i vruće.Osjecam kao blagu nelagodu u maternici.Al taj iscjedak mi je dao nadu.Nemam ga bas pred samu mengu nikada.Sto vi kažete??Radili smo na bebi i zelimo to!


    Ako ga nemaš inače pred menstruaciju to je dobar znak. Tako je i meni bilo. Kasnila mi je dva dana i pojavio mi se bijeli kremasti iscjedak, mislila sam da sam dobila jer sam imala jake grčeve ali na kraju ništa od M 😊

  • Deleted user

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    ja sam cijeli prvi mj imala odnose bez zaštite sa ejakulacijom dns mi kasni 6. dan 
    Trebala je stići 27.1 al do dns nista 
    od simtoma samo grudi bolne na dodir i grčevi nalik menstrualnima i danas iscjedak bijelkasto
    prvi test sam radila treci dan kašnjenja u popodnevnim satima i bio je negativan …sad me strah raditi ponovo .. 
    i samo da napomenem ciklusi su mi zadnjih godinu dana 30-31 … 

  • Avatar marinaaaa

    marinaaaa

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    MaybeBaby

    ja sam cijeli prvi mj imala odnose bez zaštite sa ejakulacijom dns mi kasni 6. dan
    Trebala je stići 27.1 al do dns nista
    od simtoma samo grudi bolne na dodir i grčevi nalik menstrualnima i danas iscjedak bijelkasto
    prvi test sam radila treci dan kašnjenja u popodnevnim satima i bio je negativan …sad me strah raditi ponovo ..
    i samo da napomenem ciklusi su mi zadnjih godinu dana 30-31 …


    Ponovi test sa jutarnjim urinom :) 

  • Deleted user

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Zadnja menstruacija trajala mi je od 12.12. do 18.12. Inače mi menstruacije nisu redovite i često mi kasne. Partner i ja imali smo nezaštićene spolne odnose u periodu od 24.12. do 2.1. za vrijeme plodnih dana, koristili smo se metodom prekinutog snošaja. Dana 2.1. odjednom me oblila vrućina i imala sam blagu vrtoglavicu što nije uobičajeno za mene, a 3.1. na gaćicama sam uočila manju količinu krvi (jedan čep)..iduće dane uz par kapljica na ulošku curila mi je i krvava sluz koja je nekada bacala i na smeđu boju. Da napomenem, nisam imala nikakve simptome da ću dobiti menstruaciju, a inače uvijek znam dan prije nego što dođe. To je sve trajalo do 8.1. bez ikakvih bolova i smetnji. Znam ponekada osjetiti mučninu i blage vrtoglavice i često mi samo odjednom neka slabina prođe kroz tijelo. Zadnjih nekoliko dana osjećam blago probadanje u jajnicima te me u isto vrijeme probode u donjem dijelu leđa. Ako spomenuto krvarenje ne računam kao menstruaciju onda sam trebala dobiti 18.1., a ako računam kao menstruaciju onda je nova trebala doći 31.1. što znači da mi kasni dva dana. Osjećam mučnine tokom dana (najčešće navečer), blage glavobolje i vrtoglavice, zna me probadati u leđima i trbuhu, često imam nalete vrućine pa mi je odjednom hladno i ono što mi je novo je da sam napuhana od pupka pa na dolje. U međuvremenu partner i ja imali smo nezaštićene odnose (prekinuti snošaj) u periodu od 27.-29.1..Stvarno ne znam što da mislim i kada bih mogla napraviti test. 

  • Avatar marinaaaa

    marinaaaa

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    B2019

    Pozdrav! Zadnja menstruacija trajala mi je od 12.12. do 18.12. Inače mi menstruacije nisu redovite i često mi kasne. Partner i ja imali smo nezaštićene spolne odnose u periodu od 24.12. do 2.1. za vrijeme plodnih dana, koristili smo se metodom prekinutog snošaja. Dana 2.1. odjednom me oblila vrućina i imala sam blagu vrtoglavicu što nije uobičajeno za mene, a 3.1. na gaćicama sam uočila manju količinu krvi (jedan čep)..iduće dane uz par kapljica na ulošku curila mi je i krvava sluz koja je nekada bacala i na smeđu boju. Da napomenem, nisam imala nikakve simptome da ću dobiti menstruaciju, a inače uvijek znam dan prije nego što dođe. To je sve trajalo do 8.1. bez ikakvih bolova i smetnji. Znam ponekada osjetiti mučninu i blage vrtoglavice i često mi samo odjednom neka slabina prođe kroz tijelo. Zadnjih nekoliko dana osjećam blago probadanje u jajnicima te me u isto vrijeme probode u donjem dijelu leđa. Ako spomenuto krvarenje ne računam kao menstruaciju onda sam trebala dobiti 18.1., a ako računam kao menstruaciju onda je nova trebala doći 31.1. što znači da mi kasni dva dana. Osjećam mučnine tokom dana (najčešće navečer), blage glavobolje i vrtoglavice, zna me probadati u leđima i trbuhu, često imam nalete vrućine pa mi je odjednom hladno i ono što mi je novo je da sam napuhana od pupka pa na dolje. U međuvremenu partner i ja imali smo nezaštićene odnose (prekinuti snošaj) u periodu od 27.-29.1..Stvarno ne znam što da mislim i kada bih mogla napraviti test.


    Meni se to čine kao simptomi trudnoće, test ti je najbolje napraviti prvi dan kasnjenja menstruacije. Mi smo koristili metodu prekinutog snošaja uspješno 4 godine. I kada smo se odlučili za bebača uspjelo nam je iz prve. 

  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    Curke! Pitanje. Napravila sam test clearblue koji je nakon što sam štapić držala u urinu cca 5 sekundi odmah pokazao debeli plus. Čak i prije one kontrolne linije. Jel to tako ok ili je nešto čudno i krivo? Moram otići u međuvremenu po drugi test da se uvjerim 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • lorina_02

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, u subotu sam napravila test koji je bio pozitivan, ponovila sam test opet u ponedjeljak i opet je bio pozitivan. U utorak sam dobila blago rozni iscjedak i odmah sam otisla kod ginekologa. Dobila sam duphaston tabelete koje sad pijem 3x1.  Jos se ponekad zna pojaviti taj roza iscjedak. Ginekolog naravno nije nista jos vidio jer je prerano. Po mojoj računici sad sam tek 4+2. Da li je koja cura od vas imala takvo iskustvo s roza iscjedkom? U srijedu idem ponovno na pregled i nadam se da će sve biti u redu :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.