Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • biljanam

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Imam jedno pitajne ja i moj suprug imali smo odnose sa snosaj 5 i 6 dan prije men. Ocekivane imam redovite cikluse svaki 28/29dan. Danas je vec trebala doc a nije nisam spomenula da imam bolne grudi bolove u ledja I blaga mucnina jeli moguca trudnoca?

  • ADRI123

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima :) evo zanima me da li je mozda tko bio u slicnoj situaciji. Imala sam “menstruaciju” koja je bila drugacija no inace, trajala je 3 dana a 4. dan samo crvenkasta sluz i odjednom nestala. Prije te menstruacije grudi su me boljele valjda 10 - tak dana prije, imala temp. od 37 do 37,5 i povracala 2x. Nakon toga dobila tu menstruaciju a sad cesto idem na WC nocu, imam valunge, budim se preko mokra, mucnina, nagon za povracanjem, umor neopisivi, jutros jaka bol u predjelu maternice i osjecaj ko da cu procuriti, cak neki zvukovi ko da ce svaki cas krenuti M, a trebam dobiti za 2 tjedna. Sad je moje pitanje jel bila koja cura/zena u slicnoj situaciji da je imala M a saznala da je trudna? Ajmo trudnice javite se :) 

  • Cateleya

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Evo da se i ja ukljucim posto imam podosta pitanja.
    Evo Ovako, zadnju menstruaciju sam imala 29. 12 uranila je u biti 5 dana.. A inače mi kasni po tjedan-dva  zato mi je i bilo čudno što je uranila. Uz to bila je jako oskudna, trajala je 4 dana, ali jako malo sam krvarila. Od simptoma sad trenutno hm znači temp. 37. 1 već par dana, umor, grčevi u stomaku, nadutost,, glad (pogotovo navečer), plinovi(jedva ih kontroliram🙄) zgarsvica, I uz to ljubitelj sam Cole, moglo mi se reći ovisnik,, no zadnjih par dana mi je odbojna što mi je jako jako čudno, e sad.. Ja znam da ima puno foruma, ali evo lakše mi je kad napišem i dobijem makar pokoje vaše iskustvo, a i nekakvu podršku i nadicu.. S obzirom da jako želim bebicu.. Hvala unaprijed

  • Avatar Fairies

    Fairies

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Cateleya

    Evo da se i ja ukljucim posto imam podosta pitanja.
    Evo Ovako, zadnju menstruaciju sam imala 29. 12 uranila je u biti 5 dana.. A inače mi kasni po tjedan-dva zato mi je i bilo čudno što je uranila. Uz to bila je jako oskudna, trajala je 4 dana, ali jako malo sam krvarila. Od simptoma sad trenutno hm znači temp. 37. 1 već par dana, umor, grčevi u stomaku, nadutost,, glad (pogotovo navečer), plinovi(jedva ih kontroliram🙄) zgarsvica, I uz to ljubitelj sam Cole, moglo mi se reći ovisnik,, no zadnjih par dana mi je odbojna što mi je jako jako čudno, e sad.. Ja znam da ima puno foruma, ali evo lakše mi je kad napišem i dobijem makar pokoje vaše iskustvo, a i nekakvu podršku i nadicu.. S obzirom da jako želim bebicu.. Hvala unaprijed


    A da napraviš test? 😁

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    cure, napravite test i gotovo! 14 kn najjeftinija trakica u mulleru, a prilično točna!

  • mateasa

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima :)
    Ne znam jeli ovo striktno vezano uz temu ovog razgovora, ali ako netko može dati neki savjet ili se pronaći u ovome bila bih zahvalna :)

    Naime, zadnju menst. sam dobila 16.12.2018. Decko i ja smo imali nezasticene odnose kroz cijeli ciklus, pa tako i kroz plodne dane. Ovulaciju sam osjetila ( lijevi jajnik otprilike 3.1.) te negdje tjedan dana kasnije sam pocela osjecati grceve ( kao PMS) ali puno puno blaze i ne kroz cijele dane. Prsa su me takoder pocela boljeti, cak su par dana bile i vidljive vene. Promjene raspolozenja su mi bile nemoguce i sama nisam znala sto mi se dogadja. Grcevi su se nastavili te sam jucer nakon nuzde na wc papiru primjetila svijetlorozi kao iscjedak ( ali uzasno uzasno svijetli). To se kroz dan isprekidano pojavljivalo ( nista na donjem rublju, ni na ulosku, samo nekoliko puta nakon nuzde), stavila sam ulozak za noc, ali ujutro nista nije bilo na njemu. Danas uz lagane bolove( puno lakse nego inace) sam dobila svijetlocrveno krvarenje koje se proteze sada kroz dan, ali nije nimalo jako koliko mi inace bude. Menga mi je dosla danas- 5 dana ranije, sto se prije nije dogadjalo, vec mi je tocna u dan prakticki i nikad dosada nisam imala to oskudno roskasto ( nije ni krvarenje, vec samo tockice na papiru). Je li netko bio u slicnoj situaciji? Pomislila sam na implatacijsko krvarenje, ali me zbunilo jer mi se sad sve cini kao oskudna mens.

    Malo je podugackoo, al eto :)

    Hvala curke unaprijed!

  • Avatar Hipo

    Hipo

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Mi smo jako dugo pokusavali ostati trudni, cak smo vec krenuli na pripreme za inseminaciju. Svaki mjesec sam mislila da sam trudna i svaki mjesec imala neke nove simptome. Ni sama ne znam koliko sam testova za trudnocu kupila. Kad sam stvarno ostala trudna nikakvih simptoma nisam imala, samo 5 dana prije mjesecnice jak grc u maternici. Odmah sutra sam kupila test i isti tren se pojavila druga crtica. Znaci znala sam 4 dana prije  nego mi je uopce trebala doci mjesecnica.. Ostali simptomi su dosli tek oko 8tt- povracanje, mucnina i povecane grudi. Eto, nadam se da sam nekom pomogla iako je svaka trudnoca drugacija 😁

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    meni je isto tako 8. dan nakon ovulacije krenuo smeđkasti iscjedak kojeg nikad do sad prije menstruacije nisam imala i odmah sam znala da je u pitanju implantacijsko krvarenje, imala doma testove i 11. dno sam napravila test i bio pozitivan. kod nekih cura implantacijsko krvarenje može biti malo jače, kod nekih slabije, roskasto, ili smeđe, ako nije jako ko menstruacija, ako nema grčeva, vrlo je vjerojatno da je to to. držim ti palčeve da bude pozitivan test!

  • Deleted user

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Zadnja menstruacija trajala mi je od 12.12. do 18.12. Inače mi menstruacije nisu redovite i često mi kasne. Partner i ja imali smo nezaštićene spolne odnose u periodu od 24.12. do 2.1. za vrijeme plodnih dana, koristili smo se metodom prekinutog snošaja. Dana 2.1. odjednom me oblila vrućina i imala sam blagu vrtoglavicu što nije uobičajeno za mene, a 3.1. na gaćicama sam uočila manju količinu krvi (jedan čep)..iduće dane uz par kapljica na ulošku curila mi je i krvava sluz. Da napomenem, nisam imala nikakve simptome da ću dobiti menstruaciju, a inače uvijek znam dan prije nego što dođe. To je sve trajalo do 8.1. bez ikakvih bolova i smetnji. Znam ponekada osjetiti mučninu i blage vrtoglavice i često mi samo odjednom neka slabina prođe kroz tijelo. Zadnjih nekoliko dana osjećam blagu bol u jajnicima i u donjem dijelu leđa, ali nije kao menstrualna bol. Predviđena menstruacija trebala bi biti 18.1. ako ne dođe radim test! Što vi mislite, je li u pitanju bebica ili? 😊🤔

  • Deleted user

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Bok 😊 imam pitanje neznam vise jesam luda ili trudna … 
    Uglavnom prosli mjesec menz je bio kraći i sa nikakvim bolovima a inace su strašni . 
    radila sam test koji je bio negativan i sa trećim urinom a ne prvim .. naravno negativan poslije nisan pravila testove od onda do danas imala sam odnose sa deckom nezaštićene … u 2 navrata svršio je u mene .. cijelo ovo vrijeme me prati nadutost u trbuhu i neki čudan osjecaj .. ovulacija je po kalendaru bila jucer 
    , iscjedak je cijelo vrijeme nekako čudan i obilan uz neki čudan mirisi urina 
    znam da nije nikakva upala niti slicno ista.
    Od simptoma samo bol u ledjima i povećan apetit .. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.