Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mocusa

    Mocusa

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    lorina_02

    Pozdrav cure, u subotu sam napravila test koji je bio pozitivan, ponovila sam test opet u ponedjeljak i opet je bio pozitivan. U utorak sam dobila blago rozni iscjedak i odmah sam otisla kod ginekologa. Dobila sam duphaston tabelete koje sad pijem 3x1. Jos se ponekad zna pojaviti taj roza iscjedak. Ginekolog naravno nije nista jos vidio jer je prerano. Po mojoj računici sad sam tek 4+2. Da li je koja cura od vas imala takvo iskustvo s roza iscjedkom? U srijedu idem ponovno na pregled i nadam se da će sve biti u redu :)


    Ja sam prokrvarila sa 5+6. Krvarila lagano puna iduca cetiri tjedna. Tek nekidan prestalo. Skroz sam na duphastonu. Doktor je rekao da krvarenje nije opasno ali da mirujem svakako. U nekim trudnocama zene krvare i to je tako. Ali uvijek treba posjetiti ginekologa nakon sto se uoci krvarenje kao sto si i ti napravila. 

  • Avatar Smiley

    Smiley

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Drage cure! 
    Evo da se i ja javim, možda će mi biti malo lakše jer me zabrinitost pere sto na sat. Trenutno sam u 7+2 tt. Na prvom pregledu bila sam u petak sa taman napunjenih 7tjedana i moja ginekologica mi je rekla da vidi da nešto kucka al da je morala jako uvečat i da joj se čini da je plod premalen za 7.tj. Imala sam već jedan spontani prije 4mj koji je počeo krvarenjem u 5tjednu,al se plod nije ni razvio, samo se gv vidjela, i očistila sam se prirodnim putem. Ni tada mi moja ginekologica nije puno znala objasnit samo bi sama sebi nešto mumljala u bradu, po njoj je sve bilo nezabrinjavajuće, da mirujem, kad sam završila na hitnoj kad je to krvarenje počelo bit jače oni su mi odmah rekli da od te trudnoće ništa, taman sam isto bila ušla u 7.tj, i da ću se sama očistit. Nakon par mjeseci opet dobili dozvolu da možemo u akciju i eto iz prve se uhvatilo. U ovoj trudnoći nemam krvarenja, al je zabrinutost tu, i čas imam neke tegobe pa drugi dan to nestane, pa me bole sise pa ne i sva sam na iglama. Tako da sam se ja naručila kod privatnika za drugo mišljenje jer ne bi mogla ovako do 19.2.kad me ova moja naručila za pregled. Kod privatnika idem u utorak i eto nadam se da će biti sve ok. 

    [lilypie.com]

  • Avatar andjelina23

    andjelina23

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Smiley

    Drage cure!
    Evo da se i ja javim, možda će mi biti malo lakše jer me zabrinitost pere sto na sat. Trenutno sam u 7+2 tt. Na prvom pregledu bila sam u petak sa taman napunjenih 7tjedana i moja ginekologica mi je rekla da vidi da nešto kucka al da je morala jako uvečat i da joj se čini da je plod premalen za 7.tj. Imala sam već jedan spontani prije 4mj koji je počeo krvarenjem u 5tjednu,al se plod nije ni razvio, samo se gv vidjela, i očistila sam se prirodnim putem. Ni tada mi moja ginekologica nije puno znala objasnit samo bi sama sebi nešto mumljala u bradu, po njoj je sve bilo nezabrinjavajuće, da mirujem, kad sam završila na hitnoj kad je to krvarenje počelo bit jače oni su mi odmah rekli da od te trudnoće ništa, taman sam isto bila ušla u 7.tj, i da ću se sama očistit. Nakon par mjeseci opet dobili dozvolu da možemo u akciju i eto iz prve se uhvatilo. U ovoj trudnoći nemam krvarenja, al je zabrinutost tu, i čas imam neke tegobe pa drugi dan to nestane, pa me bole sise pa ne i sva sam na iglama. Tako da sam se ja naručila kod privatnika za drugo mišljenje jer ne bi mogla ovako do 19.2.kad me ova moja naručila za pregled. Kod privatnika idem u utorak i eto nadam se da će biti sve ok.


    draga Smiley!
    razumijem tvoju zabrinutost…i sama sam imala spontani u tako ranoj trudnoci…ali moras shvatiti da je svaka trudnoca zasebna i drugacija :)
    i ja sam sad trudna, 14 tjedana
    bas zato me moja ginekologica narucila na prvi pregled sa 8 tjedana..iz razloga da ne bi bilo panike, da se srce ne cuje ili da je plod premalen..
    isto tako, jedan dan me bole grudi, drugi dan nista, pa imam lagane grceve kao pred menstruaciju pa nemam…to je zbog toga sto hormoni luduju :) tjelo se prilagođava na novo stanje :)
    bitno da nemas krvarenja i toplo se nadam da ti je prepisala folnu kiselinu, a sta se tice same doktorice, po tvojim rijecima, ja se ne bi zadrzala u nje…otiđi kod privatnika da se umiris, aa onda dobro razmisli zelis li ostati upisana kod nje :)
    svakako javi kad prođe pregled :)

    🤍 Spontani sa 6 tjedana/ 2014
    🧑 Curica 3 godine /2019.
    🤍 Spontani s 12 tjedana, kiretaža/2021.
    🧑 Curica 1 godina (mjesec dana nakon kiretaže zatrudnila)
    🤰https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;11/st/20230621/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/c4a6/preg.png [tickerfactory.com]

  • Avatar sofi09

    sofi09

    Broj poruka: 124

    Prijavi adminu

    Smiley

    Drage cure!
    Evo da se i ja javim, možda će mi biti malo lakše jer me zabrinitost pere sto na sat. Trenutno sam u 7+2 tt. Na prvom pregledu bila sam u petak sa taman napunjenih 7tjedana i moja ginekologica mi je rekla da vidi da nešto kucka al da je morala jako uvečat i da joj se čini da je plod premalen za 7.tj. Imala sam već jedan spontani prije 4mj koji je počeo krvarenjem u 5tjednu,al se plod nije ni razvio, samo se gv vidjela, i očistila sam se prirodnim putem. Ni tada mi moja ginekologica nije puno znala objasnit samo bi sama sebi nešto mumljala u bradu, po njoj je sve bilo nezabrinjavajuće, da mirujem, kad sam završila na hitnoj kad je to krvarenje počelo bit jače oni su mi odmah rekli da od te trudnoće ništa, taman sam isto bila ušla u 7.tj, i da ću se sama očistit. Nakon par mjeseci opet dobili dozvolu da možemo u akciju i eto iz prve se uhvatilo. U ovoj trudnoći nemam krvarenja, al je zabrinutost tu, i čas imam neke tegobe pa drugi dan to nestane, pa me bole sise pa ne i sva sam na iglama. Tako da sam se ja naručila kod privatnika za drugo mišljenje jer ne bi mogla ovako do 19.2.kad me ova moja naručila za pregled. Kod privatnika idem u utorak i eto nadam se da će biti sve ok.


    Smiley, ja sam isto imala spontani prosle godine u 4 mj u 8 tj i sada sam trudna 7 tj i u utorak idem na prvi pregled…Nadam se da ce u utoeaksve biti uredu i da ces se smiriti i prpmjeni ginekologicu..i ja sam isto stalno u stahu i malo imam pa nemam simtome ali mislim potitivno i da ce ovaj put biti sve uredu i da cu cuti to malo♡

    [lilypie.com]

  • Avatar Smiley

    Smiley

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure na podršci. Stvarno ću razmislit da promjenim ginekologicu, nije baš da imam izbora u mjestu gdje živim,ali možda bolje putovati 40km do nekog tko zna svoj posao nego ovako. I ja se nadam da će sve biti u redu u utorak. Javim svakako. 
    Uživajte u trudnoći cure 😊

    [lilypie.com]

  • mateasa

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima :)

    imam pitanje. Naime, zadnju mest sam dobila 13.1. Ovulacija mi je bila dosta snazna i kasna, te nekoliko dana poslije nje sam osjecala lagane grceve u podrucju jajnika ( samo desnog gdje je bila i ovulacija) i bolove u ledjima koji su trajali svakodnevno sve do danas, te sam osjecala kako me grudi dosta bole ( presjecaju na trenutke) i isarane su mi venama sto nikad prije nisam imala. ciklusi su mi redoviti ( 29 dana), pa sam tako danas dobila nesto nalik menstruaciji, no cudno se osjecam, kao da vec par dana imam konstantan nalet adrenalina ( nesto kao ajmo nazvati leptirici, ne znam kako bih bolje objasnila). da li netko bio u slicnoj situaciji, pa saznao da je trudan? jeli moguce da je ovo implatacijsko krvarenje ili nesto u tome stilu? test nazalost ne mogu raditi jer je pocelo to krvarenje, ali sam na iglama, pa me zanima da li je neka od vas djevojaka imala slicnu situaciju? :)

  • mateasa

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    i da, tokom razdoblja nakon ovulacije i prije danas sam svakih par dana imala gust bijeli iscjedak-bez mirisa ili icega takvoga ( kao prije ovulacije). :/

  • Avatar Smiley

    Smiley

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Cure drage. Nažalost ni kod privatnika dobre vijesti. Kaže da se na tu veličinu gv i žv trebalo već vidjeti. Pričekat ću još jedan ultrazvuk sljedeći utorak. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Reni

    Reni

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,nova sam ovdje.. Smiley zao mi je,nadam se da ce biti dobro,javi kakvo je stanje. Prije pola godine sam imala spontani,prva trudnoca i u 7 tjednu se lose zavrsilo,sama se ocistila bez kiretaze. Od tada mi menstruacije lagano divljaju,30,34,26 pa 32 dana,dok su prije trudnoce i spontanog bile dosta redovne,28-30 dana. Trudimo se opet svaki mjesec ali ne ide,dok je prvi put uspjelo u roku 3 ciklusa. Sad bi trebala dobit oko 17-tog,ili nebi..nemam pojma vise jer svaki mjesec si od muke i zelje umislim gomilu simptoma i onda se razocaram kad vjestica stigne.

  • Avatar Reni

    Reni

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    mateasa

    Pozdrav svima :)

    imam pitanje. Naime, zadnju mest sam dobila 13.1. Ovulacija mi je bila dosta snazna i kasna, te nekoliko dana poslije nje sam osjecala lagane grceve u podrucju jajnika ( samo desnog gdje je bila i ovulacija) i bolove u ledjima koji su trajali svakodnevno sve do danas, te sam osjecala kako me grudi dosta bole ( presjecaju na trenutke) i isarane su mi venama sto nikad prije nisam imala. ciklusi su mi redoviti ( 29 dana), pa sam tako danas dobila nesto nalik menstruaciji, no cudno se osjecam, kao da vec par dana imam konstantan nalet adrenalina ( nesto kao ajmo nazvati leptirici, ne znam kako bih bolje objasnila). da li netko bio u slicnoj situaciji, pa saznao da je trudan? jeli moguce da je ovo implatacijsko krvarenje ili nesto u tome stilu? test nazalost ne mogu raditi jer je pocelo to krvarenje, ali sam na iglama, pa me zanima da li je neka od vas djevojaka imala slicnu situaciju? :)


    Hej jesi li radila test?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.