Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Embarasada

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    Embarasada

    Tebi onda m već dosta kasni, jesi radila test ?


    Sori, sad vidim da si napisala da si tek danas trebala dobiti. Zar ti je ciklus 5 tjedana ? Meni je bila zadnja m 9.9, imala sam malo krvarenje ali prije 10 dana. Ginekolog mi je dao Utrogestan, beta je uredna i sad čekam pregled sljedeći tjedan. Doduše krv nije bila tamna kao tebi nego više roza… Najbolje da odes doktoru što prije.

  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Pozdrav djevojke :)
    M mi kasni dva dana, napravila sam test-jedva vidljiva crtica. Nekako mislim da se nebi ni pojavila ako nema nicega :)
    Simptomi su mi lagani onaj osjecaj u trbuhu kao kad dobim i tu i tamo me bocne u jajniku ali malo. Iscjedak bijeli nista obilno.
    Jako se ndamo i ponoviti cu test sljedeci tjedan.

    Sto vi mislite? Simptomi mogu biti isto kao i pms?

    Hvala :))

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Rosa po meni je to trudnoca u pitanju, bez obzira sto je slaba. Mozes i prije ponoviti ako je plus sad salbo vidljiv vec za 2-3 dana bi trebao biti jaci. Sretno

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Budem u pon ili uto, tada ce ako je sigurno biti jace.
    Od popodneva bas osjecaj u trbuhu kao da cu dobiti i bol u ledima (to sve cim sam malo vise aktivnija pa npr legnem)
    Hvala :))

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Plus ❤️
    Simptomi: lagani grcevi, bas kao da sam dobila al ugodni, probadanje u jajniku (desnom), par dana nakon kasnjenja bol u grudima, na pritisak vise kod pazuha.

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

    [tickerfactory.com]

  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,

    Imam pitanje, da li je netko imao slične simptome. Mjesečnica je redovita (eventualno dođe ranije ili kasnije 1-2 dana), ovulacija prema simptomima na sredini ciklusa. Ponekad imam bolnu ovulaciju, ali to se pojavi u neko popodnevno doba i do sljedećeg dana ujutro je sve ok. Ovaj mjesec smo imali nezaštićene odnose u vrijeme (kada bi trebala biti) ovulacije i 4-5 dana nakon nje me počeo poprilično boliti lijevi jajnik. Prvi dan nešto slabije, idući dan me probijalo, nakon toga par dana još uvijek bolno (ne tako jako, ali osjetim laganu bol). Uz to, mokrenje mi je učestalo, iscjedak prisutan. Pošto radimo na bebici, ima li nekih mogućnosti da bude plusić na testu? Ili bi ipak moglo biti nešto drugo posrijedi.
    Hvala 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Mila1801

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage
    Da li je neka ostala trudna 2 mj nakon poroda??
    Imala sam jednu mjesecnicu i evo trrbala bi stici ali je nema vec 2 dana.. :( imam obilniji iscjedak, bol u jajnocima kao pred mengu.. nemam iste simptome kao prethodnu trudnocu. Ima neko iskustva?

  • Avatar andjelina23

    andjelina23

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    vidim da ti nitko nije odgovorio pa cu evo ja ako nije kasno :)
    moja kuma je rodila i za 2 mjeseca opet trudna, svi smo ostali u šoku :)
    imala je troje djece, isla na cetvrto rodila, kad ono evo i peto :)

    🤍 Spontani sa 6 tjedana/ 2014
    🧑 Curica 3 godine /2019.
    🤍 Spontani s 12 tjedana, kiretaža/2021.
    🧑 Curica 1 godina (mjesec dana nakon kiretaže zatrudnila)
    🤰https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;11/st/20230621/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/c4a6/preg.png [tickerfactory.com]

  • Avatar andjelina23

    andjelina23

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    cure, je li tko imao slicnu situaciju?
    naime, mjesecnice su mi tocne, svakih 28 dana :)
    zadnju sam imala 2.11., sljedeca je trebala doci 29.11. , ali evo jos je nema
    nismo planirali trudnocu, ne pratimo plodne dane..
    koristimo metodu prekinutog snosaja (znam da to nije nikakva zastita)
    jedine simptome koje imam su teske i bolne grudi kao pred menstruaciju i lagane bolove kao kad trebam dobit…
    prije dva dana sam stavila tampon jer sam bila uvjerena da cu dobit, kad sam ga izvadila na njemu je bio samo rozi iscjedak i od onda nista..
    znam da trebam napraviti test i hocu :) samoe zanima je li jos nekome bilo ovako, a da je u pitanju bila trudnoca? :)

    🤍 Spontani sa 6 tjedana/ 2014
    🧑 Curica 3 godine /2019.
    🤍 Spontani s 12 tjedana, kiretaža/2021.
    🧑 Curica 1 godina (mjesec dana nakon kiretaže zatrudnila)
    🤰https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;11/st/20230621/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/c4a6/preg.png [tickerfactory.com]

  • Avatar andjelina23

    andjelina23

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    rossaa

    Plus ❤️
    Simptomi: lagani grcevi, bas kao da sam dobila al ugodni, probadanje u jajniku (desnom), par dana nakon kasnjenja bol u grudima, na pritisak vise kod pazuha.


    cestitaaaam! :)

    🤍 Spontani sa 6 tjedana/ 2014
    🧑 Curica 3 godine /2019.
    🤍 Spontani s 12 tjedana, kiretaža/2021.
    🧑 Curica 1 godina (mjesec dana nakon kiretaže zatrudnila)
    🤰https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;11/st/20230621/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/c4a6/preg.png [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.