Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • cvijetic1308

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    lavandica

    cvijetic1308

    Hej ćao svima.. nova sam ovdje. No zanima me par informacija. Ovakoc,imala sam odnos sa dečkom tjedan dana prije menstruacije. Svaki odnos je bio pokušaj za trudnoću. E sada,pojavila mi se menstruacija kada je i trebala doći,ali je trajala tri dana,i krvarenje je bilo drugačije no inače,slabije,svijetlije. Inače imam redovnu menstrua ciju. Zanima me dali je moguća trudnoća?
    Unaprijed hvala!!

    Hej imas onu aplikaciju za skinuti na mobitel Moj Kalendar i tamo upises svoje podatke, tj.dane zadnje mjesecnice i tako pratis plodne i neplodne dane. Naravno, ta aplikacija je ajmo reci opcenita, za detaljnije pracenje plodnih dana i O trebalo bi koristiti one trakice. 7 dana prije M kako si napisala ne bi trebali biti plodni dani, tada je vec O zavrsila.


    Hej,imam to. Pratila sam,ali mi je čudna M bila. Znam da su bili ne plodni dani. Ali svaki put pri odnosu smo to napravili. Zanima me samo dali je T moguća? 

  • cvijetic1308

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    lavandica

    A opet sam citala da su neke cure zatrudnile u tim danima, jer im je O bila kasnije


    Hvala ti.😊

  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Glavni uvjet za T je spolni odnos. To ste imali ja sam ti citala na forumu da je jedna cura stalno pokusavala zatrudniti kd je mislila da joj je O. Ali beguspjesno. Sve dok nije kupila trakice i skuzila po njina da joj je O kasnije… tada su hopa cupa u tim danina i ona ostala trudna. Dakle sve je moguce.  A mozda ti je samo takav oskudan mjesec. Najbolje bi bilo jos malo pricekati i napraviti test. Tako da znas na cemu si

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • cvijetic1308

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    lavandica

    Glavni uvjet za T je spolni odnos. To ste imalija sam ti citala na forumu da je jedna cura stalno pokusavala zatrudniti kd je mislila da joj je O. Ali beguspjesno. Sve dok nije kupila trakice i skuzila po njina da joj je O kasnije… tada su hopa cupa u tim danina i ona ostala trudna. Dakle sve je moguce. A mozda ti je samo takav oskudan mjesec. Najbolje bi bilo jos malo pricekati i napraviti test. Tako da znas na cemu si


    Hoću,svakako ti hvala na savjetu!💞

  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    cvijetic1308

    lavandica

    Glavni uvjet za T je spolni odnos. To ste imalija sam ti citala na forumu da je jedna cura stalno pokusavala zatrudniti kd je mislila da joj je O. Ali beguspjesno. Sve dok nije kupila trakice i skuzila po njina da joj je O kasnije… tada su hopa cupa u tim danina i ona ostala trudna. Dakle sve je moguce. A mozda ti je samo takav oskudan mjesec. Najbolje bi bilo jos malo pricekati i napraviti test. Tako da znas na cemu si

    Hoću,svakako ti hvala na savjetu!💞


    Sretno

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar just_me

    just_me

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Zdravo, nova sam na forumu. Moj problem je isti kao i kod većine trudilica, pokusavam ostati trudna vec 5 mjeseci, znam da to nije previse dug period, ali svaki mjesec kad dobijem menstruaciju srusi mi se svijet. Sad opet cekam, trebam dobiti za 5 dana, boli me stomak, grudi su mi bolne pocele biti od samog završetka ovulacije. Jos nesto sto trebam napomenuti jeste da imam upale vec par mjeseci, pila sam antibiotike, koristila vaginalete ali nakon kontrole ginekolog mi je ustanovio da i dalje imam upalu. Pijem cajeve razne, vrkutu, macinu travu, koristim kantarionovo ulje. Imate li neki savjet, posebno od onih koje su trudne ili vec imaju djecu. Hvala unaprijed i nadam se da nisam previse odužila. 😊

  • fantasia

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    just_me

    Zdravo, nova sam na forumu. Moj problem je isti kao i kod većine trudilica, pokusavam ostati trudna vec 5 mjeseci, znam da to nije previse dug period, ali svaki mjesec kad dobijem menstruaciju srusi mi se svijet. Sad opet cekam, trebam dobiti za 5 dana, boli me stomak, grudi su mi bolne pocele biti od samog završetka ovulacije. Jos nesto sto trebam napomenuti jeste da imam upale vec par mjeseci, pila sam antibiotike, koristila vaginalete ali nakon kontrole ginekolog mi je ustanovio da i dalje imam upalu. Pijem cajeve razne, vrkutu, macinu travu, koristim kantarionovo ulje. Imate li neki savjet, posebno od onih koje su trudne ili vec imaju djecu. Hvala unaprijed i nadam se da nisam previse odužila. 😊


    Hej! Nadam se da znas da nikako nije preporucljivo zaceti ako imas bilo kakvu upalu, bakteriju itd. Jako je veliki rizik od spontanog. Imas redovan ciklus? Pratis plodne dane?
    Jel' ti radio gin.barem briseve? Papa uredan? Moj savjet ti je da ga svakako trazis te osnovne pretrage.
    Cudno ako ti nije napravio briseve vec ako nisi reagirala na antibiotik.

  • Avatar just_me

    just_me

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Jeste, pri pregledu je vidio da imam i dalje upalu, ali cekam rezultate, radio mi je ultrazvuk rekao da je sve uredno, nije rekao da ne smijem ostati trudna, pricala sam sa nekoliko zena koje su u trudnoci imale upalu, sve je proslo uredu. Zao mi je da mi vrijeme prolazi, jer kako da znam da Ce upala uskoro nestati. Menstruacije su tu i tamo redovne, nekad kasni par dana, a nekad i vise, pa se ponadam da sam trudna. Hvala vam na savjetima i informacijama. 

  • Avatar karolina18

    karolina18

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage moje imam problemcic, 9.9 sam imala Menstruaciju danas sam trebala dobiti i mislila sam da sam dobila ali ipak to nije Menstruacija, imam jako taman smeđi iscjedak.
    Partner i ja radimo na bebici, pa zanima me vaše misljenje, hvala unaprijed 😘

  • Embarasada

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    Tebi onda m već dosta kasni, jesi radila test ? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.