Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1486

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, ništa za prijaviti? 😄 Evo ja prijavljujem svoje prve simptome, a sad kad bolje razmislim, bolje mi je bilo dok ih nisam imala… Jučer počeli i danas nastavili grčevi kao menstrualni. Stalno trčim na WC misleći da sam procurila. 😱 Danas mi je 9dnt, test bi trebala raditi u utorak, ali sve mi se čini da ga neću ni dočekati. 😣 

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    Uzv 13.07. ✅ ❤️
    Qualified 180 ✅ 🩷
    OTP 28.02.2024.

  • Leptiric1702

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Bubica1

    Pozdrav cure, ništa za prijaviti? 😄 Evo ja prijavljujem svoje prve simptome, a sad kad bolje razmislim, bolje mi je bilo dok ih nisam imala… Jučer počeli i danas nastavili grčevi kao menstrualni. Stalno trčim na WC misleći da sam procurila. 😱 Danas mi je 9dnt, test bi trebala raditi u utorak, ali sve mi se čini da ga neću ni dočekati. 😣


    Mene od 6dnt do sada, a danas je 11dnt muce grcevi. Pola dana su prisutni, pola nisu, pa sise bole, pa su pola dana ispuhane, a grcevi su cak srednje jacine do razine di znaju bas dosta zabolit, tocno kao da sam taj cas procurila. Ali nisam, evo vec 3 dana od datuma ocekivane vjestice. Ne mogu vise zivit u neznanju pa su ujutro vadim betu. Nada jos zivi, ona umire zadnja 🤣🤣🤗, ali sve nekako mislim da uz ovakve bolove nista od toga. Iako sam iščitala citav internet i zene su imale lijeoe bete i super trudnoce (cak blizance) s ovakvim bolovima pa ae nadam da ce i nas to potrefit.❤️🙏💞

  • Avatar Ziva

    Ziva

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Bokić curke, evo meni danas 11dnt i mislim da se pojavio prvi pravi simptom da se nešto događa :) jutros sam se probudila sa baš jakom žgaravicom i mučninom, i napravim si kavu (a stvarno obožavam piti kavu) kad ono, jedan gutljaj kave bože kako mi nije sjela, znači užas, nisam ju mogla popit. Također imam osjećaj da ću svaki čas dobiti. U utorak ponovno vadim betu. Kako ste vi, ima li kakvih novosti? 

  • Ivana194

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Leptiric1702

    Bubica1

    Pozdrav cure, ništa za prijaviti? 😄 Evo ja prijavljujem svoje prve simptome, a sad kad bolje razmislim, bolje mi je bilo dok ih nisam imala… Jučer počeli i danas nastavili grčevi kao menstrualni. Stalno trčim na WC misleći da sam procurila. 😱 Danas mi je 9dnt, test bi trebala raditi u utorak, ali sve mi se čini da ga neću ni dočekati. 😣

    Mene od 6dnt do sada, a danas je 11dnt muce grcevi. Pola dana su prisutni, pola nisu, pa sise bole, pa su pola dana ispuhane, a grcevi su cak srednje jacine do razine di znaju bas dosta zabolit, tocno kao da sam taj cas procurila. Ali nisam, evo vec 3 dana od datuma ocekivane vjestice. Ne mogu vise zivit u neznanju pa su ujutro vadim betu. Nada jos zivi, ona umire zadnja 🤣🤣🤗, ali sve nekako mislim da uz ovakve bolove nista od toga. Iako sam iščitala citav internet i zene su imale lijeoe bete i super trudnoce (cak blizance) s ovakvim bolovima pa ae nadam da ce i nas to potrefit.❤️🙏💞


    identicno je i meni meni je danaa 10dnt.. iako ja malo.previse i osluskujem svoje tijelo pa si znam i umislit.. koji dan ciklusa si imala transfer.. 😊🥰

  • Avatar Mara234

    Mara234

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Ja od jucer nikakve simptome nemam 😥

    👩‍🦰31🧒39
    Pcos,hipotireoza. Mm-azoo
    1.postupak,siječanj 2020.- Petrova
    Beta negativna- nema 🐧
    2.postupak- 9.mj 2020. , dobivene 3 blastice,Et odgođen - OHSS, 3 🐧🐧🐧
    19.2.Fet 1 blastice

  • Amna35

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    Menstrualne simptome i bolove u grudima nemojte uzimati za ozbiljno jer stvarno u 90% slucajeva su od progersterona, Utrogesta. Meni su prosli neuspjeli ciklus bili od 3dnt, a ovaj su mi poceli na dan transfera, dakle nemoguce zbog trudnoce, a s druge strane mogu i biti znak trudnoce kada progesteron tijelo samo izlucuje u vecim kolicinama. Nama nazalost pod terapijom ti simptomi nisu relevantni.

  • Amna35

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    Mara234

    Ja od jucer nikakve simptome nemam 😥


    Nista se ne sikiraj, kako sam citala a i po iskustvu drugih u pola slucajeva se i to desava, da simptomi u prvih 10 dana naglo nestanu pa se opet pojave za sedmicu, dvije. U svakom slucaju drzim ti fige 🐞

  • Leptiric1702

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Ivana194

    Leptiric1702

    Bubica1

    Pozdrav cure, ništa za prijaviti? 😄 Evo ja prijavljujem svoje prve simptome, a sad kad bolje razmislim, bolje mi je bilo dok ih nisam imala… Jučer počeli i danas nastavili grčevi kao menstrualni. Stalno trčim na WC misleći da sam procurila. 😱 Danas mi je 9dnt, test bi trebala raditi u utorak, ali sve mi se čini da ga neću ni dočekati. 😣

    Mene od 6dnt do sada, a danas je 11dnt muce grcevi. Pola dana su prisutni, pola nisu, pa sise bole, pa su pola dana ispuhane, a grcevi su cak srednje jacine do razine di znaju bas dosta zabolit, tocno kao da sam taj cas procurila. Ali nisam, evo vec 3 dana od datuma ocekivane vjestice. Ne mogu vise zivit u neznanju pa su ujutro vadim betu. Nada jos zivi, ona umire zadnja 🤣🤣🤗, ali sve nekako mislim da uz ovakve bolove nista od toga. Iako sam iščitala citav internet i zene su imale lijeoe bete i super trudnoce (cak blizance) s ovakvim bolovima pa ae nadam da ce i nas to potrefit.❤️🙏💞

    identicno je i meni meni je danaa 10dnt.. iako ja malo.previse i osluskujem svoje tijelo pa si znam i umislit.. koji dan ciklusa si imala transfer.. 😊🥰

    Treci dan transfer 2 sedmostanicna embrija od kojih je jedan dobio odlicnu ocjenu, rekao je embriolog da se do zadnje sekunde mislio hoce li ga natjerat do blastice, ali kako nemam puno jajnih stanica, nije se htio kockat. Mi sada toliko tražimo svaki detalj da je nemoguce ista znati do bete. Ja sam se odlucila totalno opustit tako da sam se jucer tako lijepo iskupala u moru i napunila baterijei živce 🤫🤭🤭, a i danas cu. Treba samo pozitivom se napunit i svima ce bete biti do neba velike💞

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1486

    Prijavi adminu

    Leptiric1702

    Bubica1

    Pozdrav cure, ništa za prijaviti? 😄 Evo ja prijavljujem svoje prve simptome, a sad kad bolje razmislim, bolje mi je bilo dok ih nisam imala… Jučer počeli i danas nastavili grčevi kao menstrualni. Stalno trčim na WC misleći da sam procurila. 😱 Danas mi je 9dnt, test bi trebala raditi u utorak, ali sve mi se čini da ga neću ni dočekati. 😣

    Mene od 6dnt do sada, a danas je 11dnt muce grcevi. Pola dana su prisutni, pola nisu, pa sise bole, pa su pola dana ispuhane, a grcevi su cak srednje jacine do razine di znaju bas dosta zabolit, tocno kao da sam taj cas procurila. Ali nisam, evo vec 3 dana od datuma ocekivane vjestice. Ne mogu vise zivit u neznanju pa su ujutro vadim betu. Nada jos zivi, ona umire zadnja 🤣🤣🤗, ali sve nekako mislim da uz ovakve bolove nista od toga. Iako sam iščitala citav internet i zene su imale lijeoe bete i super trudnoce (cak blizance) s ovakvim bolovima pa ae nadam da ce i nas to potrefit.❤️🙏💞


    Tako je, jedino nam pozitivne misli i nada preostaju! ☺️ Držim ti fige sutra, obavezno javi betu 🤞🤗

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    Uzv 13.07. ✅ ❤️
    Qualified 180 ✅ 🩷
    OTP 28.02.2024.

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1486

    Prijavi adminu

    Ziva

    Bokić curke, evo meni danas 11dnt i mislim da se pojavio prvi pravi simptom da se nešto događa :) jutros sam se probudila sa baš jakom žgaravicom i mučninom, i napravim si kavu (a stvarno obožavam piti kavu) kad ono, jedan gutljaj kave bože kako mi nije sjela, znači užas, nisam ju mogla popit. Također imam osjećaj da ću svaki čas dobiti. U utorak ponovno vadim betu. Kako ste vi, ima li kakvih novosti?

    Onda se uzdam u tvoje simptome, pošto kažeš da i ti imaš osjećaj kao da ćeš svaki čas dobiti ☺️ Javi nam za betu 😊

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    Uzv 13.07. ✅ ❤️
    Qualified 180 ✅ 🩷
    OTP 28.02.2024.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.