Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    Mara234

    Bubica1

    Cure drage, s obzirom da i dalje nemam baš nikakvih simptoma, a danas mi je 6dnt, nekako sam se počela miriti s tim da ništa od toga… 😞 Baš sam se ražalostila da vjerojatno neću biti jedna od sretnica kojoj se mrvica primila od prve jer bi do sad već trebala nešto osjetiti, bar nešto, jel' tako? Pa onda sad već unaprijed razmišljam. Budući da imam jednog smrzlića, kada se može najranije napraviti FET? Da li mogu već idući mjesec?

    Bubica ni kod mene ni jedan jedini simptom a meni je danas 8 dnt. Al negdje sam procitala clanak da jos ni ne mozemo.osjetiti simptome u ta prva 2 tj. jer je beta jos jako mala i ne moze prouzrociti simptome. Tako da glavu gore. Moramo biti pozitivne. 😊😊😊😊😊


    Dani dugi kao godine.  Zelim da vam sve Bude u redu uz Boziju pomoc i da pokusaj uspije i da drzite svoje bebice u rukama.  Ja sam morala uzimat inekcije i tablete do 13 tt. Neznam kako ce kod vas Bit.

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1484

    Prijavi adminu

    Principessa_1709

    Ma bas si sad razmisljam da su meni napravili transfer 4.ti dan. Meni je aspiracija bila u srijedu ujutro, i znam da mi je doktor rekao da će me sutradan nazvati za info o tome kad će mi raditi transfer. Naglasio je da to najranije može biti subota, a najkasnije ponedjeljak. Pretpostavljam da je to taj razmak od 3 do 5 dana.
    Onda su mi javili da je transfer u nedjelju, što ispada četvrti dan.
    Čitam na netu da se embrij četvrti dan ne bi smio dirat.
    Imate li kakva iskustva po tom pitanju?

    Malo jest neobično, ali sigurna sam da doktori znaju šta rade, ne brini 😊💪

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    Uzv 13.07. ✅ ❤️
    Qualified 180 ✅ 🩷
    OTP 28.02.2024.

  • Principessa_1709

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Bubica1

    Principessa_1709

    Ma bas si sad razmisljam da su meni napravili transfer 4.ti dan. Meni je aspiracija bila u srijedu ujutro, i znam da mi je doktor rekao da će me sutradan nazvati za info o tome kad će mi raditi transfer. Naglasio je da to najranije može biti subota, a najkasnije ponedjeljak. Pretpostavljam da je to taj razmak od 3 do 5 dana.
    Onda su mi javili da je transfer u nedjelju, što ispada četvrti dan.
    Čitam na netu da se embrij četvrti dan ne bi smio dirat.
    Imate li kakva iskustva po tom pitanju?
    Malo jest neobično, ali sigurna sam da doktori znaju šta rade, ne brini 😊💪

    Valjda.
    Iako ja dijelim tvoje strahove. Meni je danas 5dnt i nista. Nikakvi znakovi da sam u bilo kakvom procesu. Tijelo ne pokazuje da mu se ista dogada.
    Bojim se da i meni prvi nije dobitni. Tim veca muka mi je sto st nisi niti jedan zamrzli.
    Polako se pripremam psihicki za dalje…

  • Avatar Ziva

    Ziva

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Bubica1

    Cure drage, s obzirom da i dalje nemam baš nikakvih simptoma, a danas mi je 6dnt, nekako sam se počela miriti s tim da ništa od toga… 😞 Baš sam se ražalostila da vjerojatno neću biti jedna od sretnica kojoj se mrvica primila od prve jer bi do sad već trebala nešto osjetiti, bar nešto, jel' tako? Pa onda sad već unaprijed razmišljam. Budući da imam jednog smrzlića, kada se može najranije napraviti FET? Da li mogu već idući mjesec?

    Bok curke, evo meni danas 9dnt vadila betu ona 272 a prije dva dana 80,5 ja sad više nisam pametna jel to sad ona dobro raste ili? 
    Bubica1
    Nemoj da te obeshrabre simptomi, eto meni beta raste a ja nemam nikakvih simptoma, baš se ne osjećam trudno uopće, niti me Cicke bole, tako da misli pozitivno, još je rano čak i meni za simptome a kamoli tebi, zato glavu gore, još malo pa će taj 7.7. doć 🙏🙏

  • Principessa_1709

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Ziva

    Bubica1

    Cure drage, s obzirom da i dalje nemam baš nikakvih simptoma, a danas mi je 6dnt, nekako sam se počela miriti s tim da ništa od toga… 😞 Baš sam se ražalostila da vjerojatno neću biti jedna od sretnica kojoj se mrvica primila od prve jer bi do sad već trebala nešto osjetiti, bar nešto, jel' tako? Pa onda sad već unaprijed razmišljam. Budući da imam jednog smrzlića, kada se može najranije napraviti FET? Da li mogu već idući mjesec?
    Bok curke, evo meni danas 9dnt vadila betu ona 272 a prije dva dana 80,5 ja sad više nisam pametna jel to sad ona dobro raste ili?
    Bubica1
    Nemoj da te obeshrabre simptomi, eto meni beta raste a ja nemam nikakvih simptoma, baš se ne osjećam trudno uopće, niti me Cicke bole, tako da misli pozitivno, još je rano čak i meni za simptome a kamoli tebi, zato glavu gore, još malo pa će taj 7.7. doć 🙏🙏

    Ziva, zaista nemas nikakve simptome? Ili imas, ali su blagi? 
    Mislim da ti je beta super obzirom na datum. 

  • Avatar Mara234

    Mara234

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Principessa_1709

    Ziva

    Bubica1

    Cure drage, s obzirom da i dalje nemam baš nikakvih simptoma, a danas mi je 6dnt, nekako sam se počela miriti s tim da ništa od toga… 😞 Baš sam se ražalostila da vjerojatno neću biti jedna od sretnica kojoj se mrvica primila od prve jer bi do sad već trebala nešto osjetiti, bar nešto, jel' tako? Pa onda sad već unaprijed razmišljam. Budući da imam jednog smrzlića, kada se može najranije napraviti FET? Da li mogu već idući mjesec?
    Bok curke, evo meni danas 9dnt vadila betu ona 272 a prije dva dana 80,5 ja sad više nisam pametna jel to sad ona dobro raste ili?
    Bubica1
    Nemoj da te obeshrabre simptomi, eto meni beta raste a ja nemam nikakvih simptoma, baš se ne osjećam trudno uopće, niti me Cicke bole, tako da misli pozitivno, još je rano čak i meni za simptome a kamoli tebi, zato glavu gore, još malo pa će taj 7.7. doć 🙏🙏
    Ziva, zaista nemas nikakve simptome? Ili imas, ali su blagi?
    Mislim da ti je beta super obzirom na datum.


    Meni se isto cini da je odlicna. Znaci ni ti nemas simptome. Onda ima nade za nas. Ja isto 7.7 vadim betu. 

    👩‍🦰31🧒39
    Pcos,hipotireoza. Mm-azoo
    1.postupak,siječanj 2020.- Petrova
    Beta negativna- nema 🐧
    2.postupak- 9.mj 2020. , dobivene 3 blastice,Et odgođen - OHSS, 3 🐧🐧🐧
    19.2.Fet 1 blastice

  • Avatar Ziva

    Ziva

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Malo me samo buni to što koliko ja znam da se ona svaka dva dana dupla a meni je malo više nego duplo, joj bože sad se brinem oko svega strašno. 
    Pa ja stvarno nemam simptome, od početka sam jedino napuhnuta i to je to, iskreno ni ne obraćam baš previše pažnju jer po priči svojih prijateljica koje su prirodno ostale trudne, da im nije menga izostala ne bi ni znale da su trudne, tako da eto, ja vjerujem da je ipak sad rano za neke baš baš simptome, ali ću vam svakako pisati ako šta krene kod mene 😊

  • Avatar Mara234

    Mara234

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Ziva

    Malo me samo buni to što koliko ja znam da se ona svaka dva dana dupla a meni je malo više nego duplo, joj bože sad se brinem oko svega strašno.
    Pa ja stvarno nemam simptome, od početka sam jedino napuhnuta i to je to, iskreno ni ne obraćam baš previše pažnju jer po priči svojih prijateljica koje su prirodno ostale trudne, da im nije menga izostala ne bi ni znale da su trudne, tako da eto, ja vjerujem da je ipak sad rano za neke baš baš simptome, ali ću vam svakako pisati ako šta krene kod mene 😊


    Tako su i meni sve rekle koje su prirodno ostale trudne da nikad tako rano nisu imale simptome, jedino izostanak menstruacije. Koliko su ti vratili embrija? Pitaj mozda doktora ako mozes doci do njega jel to uredu, cisto da se smiris. 

    👩‍🦰31🧒39
    Pcos,hipotireoza. Mm-azoo
    1.postupak,siječanj 2020.- Petrova
    Beta negativna- nema 🐧
    2.postupak- 9.mj 2020. , dobivene 3 blastice,Et odgođen - OHSS, 3 🐧🐧🐧
    19.2.Fet 1 blastice

  • Avatar Ziva

    Ziva

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Mara234

    Ziva

    Malo me samo buni to što koliko ja znam da se ona svaka dva dana dupla a meni je malo više nego duplo, joj bože sad se brinem oko svega strašno.
    Pa ja stvarno nemam simptome, od početka sam jedino napuhnuta i to je to, iskreno ni ne obraćam baš previše pažnju jer po priči svojih prijateljica koje su prirodno ostale trudne, da im nije menga izostala ne bi ni znale da su trudne, tako da eto, ja vjerujem da je ipak sad rano za neke baš baš simptome, ali ću vam svakako pisati ako šta krene kod mene 😊

    Tako su i meni sve rekle koje su prirodno ostale trudne da nikad tako rano nisu imale simptome, jedino izostanak menstruacije. Koliko su ti vratili embrija? Pitaj mozda doktora ako mozes doci do njega jel to uredu, cisto da se smiris.


    Jednu blasticu su mi vratili, javila sam se doktoru, rekao mi je da se ne brinem, da se opustim, da vadim betu ponovo 7.7. i da ćemo se onda dogovoriti za pregled.
    Jedino zapravo što mi se događa ali to već od prvog dana su grčevi kao menstrualni, nekad jače nekad slabije, iscjedak je stao jučer. 

  • Principessa_1709

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Ziva

    Mara234

    Ziva

    Malo me samo buni to što koliko ja znam da se ona svaka dva dana dupla a meni je malo više nego duplo, joj bože sad se brinem oko svega strašno.
    Pa ja stvarno nemam simptome, od početka sam jedino napuhnuta i to je to, iskreno ni ne obraćam baš previše pažnju jer po priči svojih prijateljica koje su prirodno ostale trudne, da im nije menga izostala ne bi ni znale da su trudne, tako da eto, ja vjerujem da je ipak sad rano za neke baš baš simptome, ali ću vam svakako pisati ako šta krene kod mene 😊

    Tako su i meni sve rekle koje su prirodno ostale trudne da nikad tako rano nisu imale simptome, jedino izostanak menstruacije. Koliko su ti vratili embrija? Pitaj mozda doktora ako mozes doci do njega jel to uredu, cisto da se smiris.

    Jednu blasticu su mi vratili, javila sam se doktoru, rekao mi je da se ne brinem, da se opustim, da vadim betu ponovo 7.7. i da ćemo se onda dogovoriti za pregled.
    Jedino zapravo što mi se događa ali to već od prvog dana su grčevi kao menstrualni, nekad jače nekad slabije, iscjedak je stao jučer.

    Ma samo sad polako i smireno, i prije svega sretno i zadovoljno!! :)
    Ajde ipak imas neke simptome. Ja nemam ama bas nista. Povremeno me grudi zaboluckaju, ali to je zbog utrogestana, a i ta bol je toliko njezna da ju skuzim samo ako bas ko sivonja pritisnem grudi. :D
    U svakom slucaju, ostaje nam cekanje pa sto sto .
    Jos koji dan pa ce krenut bete nas par. Drzim fige svima! 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.