Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Principessa_1709

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    JECIKA

    Principessa_1709

    Imam pitanje za sve sretnice koje su ostale trudne :)
    Dok ste jos cekale betu, jeste skuzile da su vam aureole tamnije boje? I, ako jeste, koliko tamnije?
    Jel to bas evidentno tamnije ili ono “cini mi se da jesu”?

    Meni je prvi simptom u uspjesnom postupku bio svrab areola (nesto nisam pratila boju..) kao i skroz mokar cerviks, mekan.. Ali valznost cerviksa dok ubacujem utrogestan je definitivno kod mene bio simptom jer u prvom neuspjesnom je bio suv i teze je bilo za ubaciti

    Hm…meni se kao cini da su mi lagano potamnile, ali mislim da je to ono ocajnicko trazenje simptoma. 
    A cerviks mi nije ni suh ni vlazan, nego nekako izmedu. Mozda malo uzi nego inace.
    Dragom bi se svidjelo kad bi moglo biti akcije 

  • Leptiric1702

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    NATALIE0407

    Drage moje imam jedno pitanje. Vec sam par puta procitala da su par zenica stalno isle na ICIS prirodnim putem ili na FET iz prirodnog ciklusa. To nikako nemogu razumijeti zasto to. Ako mi netko moze objasnit bila bi zahvalna.


    Većinom se prirodnjak radi između stimulacija. To znaci da se ne trpamo i bodemo lijekovima da bi dobili više stanica nego se prati naša redovna ovulacija i rast folikule i to što prirodno same proizvedemo taj mjesec se punktira i oplodi. Isto i FET, čeka se i prati najpovoljnije vrijeme u mjesecu za ubacit smrznute embrije

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1486

    Prijavi adminu

    Drage moje, evo da se javim s lijepom vijesti. Radila ujutro test i vidi se jedan masni, debeli plusić 😁 Ne mogu vam opisati taj trenutak kad sam ga ugledala, a sad ne skidam osmijeh s lica. 😁 Još samo da i beta to potvrdi, do tad nema mira i opuštanja. Zovem danas ginića za vaditi betu pa vam javim. Želim vam svima ovakvu neopisivu sreću 😁😘

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    Uzv 13.07. ✅ ❤️
    Qualified 180 ✅ 🩷
    OTP 28.02.2024.

  • Principessa_1709

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Bubica1

    Drage moje, evo da se javim s lijepom vijesti. Radila ujutro test i vidi se jedan masni, debeli plusić 😁 Ne mogu vam opisati taj trenutak kad sam ga ugledala, a sad ne skidam osmijeh s lica. 😁 Još samo da i beta to potvrdi, do tad nema mira i opuštanja. Zovem danas ginića za vaditi betu pa vam javim. Želim vam svima ovakvu neopisivu sreću 😁😘

    Bubica cestitam!!!!!
    Dala si mi nadu, buduci da ni kod tebe simptoma.
    Neopisivo mi je drago. Prvi pa uspjesan! Odlicno!! 

  • Avatar Mara234

    Mara234

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Principessa_1709

    Bubica1

    Drage moje, evo da se javim s lijepom vijesti. Radila ujutro test i vidi se jedan masni, debeli plusić 😁 Ne mogu vam opisati taj trenutak kad sam ga ugledala, a sad ne skidam osmijeh s lica. 😁 Još samo da i beta to potvrdi, do tad nema mira i opuštanja. Zovem danas ginića za vaditi betu pa vam javim. Želim vam svima ovakvu neopisivu sreću 😁😘
    Bubica cestitam!!!!!
    Dala si mi nadu, buduci da ni kod tebe simptoma.
    Neopisivo mi je drago. Prvi pa uspjesan! Odlicno!!


    Super Bubica predobro 😊😊😊 ja jutros isla vadit betu. Na trijazi su mi izmjerili temp. 35.7. Tako da sam malo u bedu. Znam da je i jedan od simptoma povisena temp. A meni je snizena !!! 😥😥😥

    👩‍🦰31🧒39
    Pcos,hipotireoza. Mm-azoo
    1.postupak,siječanj 2020.- Petrova
    Beta negativna- nema 🐧
    2.postupak- 9.mj 2020. , dobivene 3 blastice,Et odgođen - OHSS, 3 🐧🐧🐧
    19.2.Fet 1 blastice

  • Avatar Ziva

    Ziva

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Bubica1

    Drage moje, evo da se javim s lijepom vijesti. Radila ujutro test i vidi se jedan masni, debeli plusić 😁 Ne mogu vam opisati taj trenutak kad sam ga ugledala, a sad ne skidam osmijeh s lica. 😁 Još samo da i beta to potvrdi, do tad nema mira i opuštanja. Zovem danas ginića za vaditi betu pa vam javim. Želim vam svima ovakvu neopisivu sreću 😁😘


    Ma odlično, čestitam od srca 🙏🙏🙏🙏😍😍😍😍
    Javi betu 🤞

  • Avatar Ziva

    Ziva

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Meni danas 13dnt, jučer sam opet imala iscjedak samo ovaj put je bilo svijetlo, onako roskasto samo pri brisanju, i imam osjećaj da ću procuriti svaki čas, tako da sam skroz potonula, sad sam izvadila betu, nekako imam osjećaj da je na kraju ipak loše završilo :( 

  • Principessa_1709

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Mara234

    Principessa_1709

    Bubica1

    Drage moje, evo da se javim s lijepom vijesti. Radila ujutro test i vidi se jedan masni, debeli plusić 😁 Ne mogu vam opisati taj trenutak kad sam ga ugledala, a sad ne skidam osmijeh s lica. 😁 Još samo da i beta to potvrdi, do tad nema mira i opuštanja. Zovem danas ginića za vaditi betu pa vam javim. Želim vam svima ovakvu neopisivu sreću 😁😘
    Bubica cestitam!!!!!
    Dala si mi nadu, buduci da ni kod tebe simptoma.
    Neopisivo mi je drago. Prvi pa uspjesan! Odlicno!!

    Super Bubica predobro 😊😊😊 ja jutros isla vadit betu. Na trijazi su mi izmjerili temp. 35.7. Tako da sam malo u bedu. Znam da je i jedan od simptoma povisena temp. A meni je snizena !!! 😥😥😥


    Ma ti termometri svakom pokazuju mrtvacke temperature. Nemoj da te to bedira.

  • Avatar Mara234

    Mara234

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Principessa_1709

    Mara234

    Principessa_1709

    Bubica1

    Drage moje, evo da se javim s lijepom vijesti. Radila ujutro test i vidi se jedan masni, debeli plusić 😁 Ne mogu vam opisati taj trenutak kad sam ga ugledala, a sad ne skidam osmijeh s lica. 😁 Još samo da i beta to potvrdi, do tad nema mira i opuštanja. Zovem danas ginića za vaditi betu pa vam javim. Želim vam svima ovakvu neopisivu sreću 😁😘
    Bubica cestitam!!!!!
    Dala si mi nadu, buduci da ni kod tebe simptoma.
    Neopisivo mi je drago. Prvi pa uspjesan! Odlicno!!

    Super Bubica predobro 😊😊😊 ja jutros isla vadit betu. Na trijazi su mi izmjerili temp. 35.7. Tako da sam malo u bedu. Znam da je i jedan od simptoma povisena temp. A meni je snizena !!! 😥😥😥

    Ma ti termometri svakom pokazuju mrtvacke temperature. Nemoj da te to bedira.


    E pa bas sam si i ja to mislila kao da sam pothlađena 🤣🤣

    👩‍🦰31🧒39
    Pcos,hipotireoza. Mm-azoo
    1.postupak,siječanj 2020.- Petrova
    Beta negativna- nema 🐧
    2.postupak- 9.mj 2020. , dobivene 3 blastice,Et odgođen - OHSS, 3 🐧🐧🐧
    19.2.Fet 1 blastice

  • Deleted user

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    Bubice, bravoooo!!! Čestitam! Samo smireno i čekamo lijepu beticu :) :) :) 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.