Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1484

    Prijavi adminu

    TajTaj

    Cure,eto i mene… 🙃✌
    Danas mi je 2 dnt feta, dvije blastice. Transfer bio u subotu. Danas ujutro počeli grčevi kao menstruaciju i provlače se kroz cijeli dan… Ne znam jeli to dobar znak ili ne,ali mene plaši… Onako me sve nekako boli i pika, neki pritisak cijelo vrijeme dolje u trbuhu. Ovo mi je drugi postupak,prvi puta je bio ivf pa nije bilo ovako… ono me bolilo iza punkcije,poslije transfera ništa. Molim vas vaša iskustva s tom boli,je li to normalno ako napreduju mrvice ili čemu bi se ta bol mogla pripisati? Aktivnost je normalna, čak i slabija nego u mojoj normalnoj funkciji 😆😆


    Dobrodošla TajTaj! 🤗 Ako uzimaš neke hormone, a vjerujem da uzimaš, moglo bi se pripisati tome. Jer ti hormoni utječu na sve i svašta 😄 A moglo bi biti i od implantacije, neke žene baš osjete dok se mrvice gnijezde. 😉 Tako da nemoj se plašiti, sve je to normalno. A možda se javi koja cura sa sličnim iskustvom. 😊 Želim ti sreću u ovom postupku! 🤞😘

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    Uzv 13.07. ✅ ❤️
    Qualified 180 ✅ 🩷
    OTP 28.02.2024.

  • Deleted user

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    Bubica1

    TajTaj

    Cure,eto i mene… 🙃✌
    Danas mi je 2 dnt feta, dvije blastice. Transfer bio u subotu. Danas ujutro počeli grčevi kao menstruaciju i provlače se kroz cijeli dan… Ne znam jeli to dobar znak ili ne,ali mene plaši… Onako me sve nekako boli i pika, neki pritisak cijelo vrijeme dolje u trbuhu. Ovo mi je drugi postupak,prvi puta je bio ivf pa nije bilo ovako… ono me bolilo iza punkcije,poslije transfera ništa. Molim vas vaša iskustva s tom boli,je li to normalno ako napreduju mrvice ili čemu bi se ta bol mogla pripisati? Aktivnost je normalna, čak i slabija nego u mojoj normalnoj funkciji 😆😆

    Dobrodošla TajTaj! 🤗 Ako uzimaš neke hormone, a vjerujem da uzimaš, moglo bi se pripisati tome. Jer ti hormoni utječu na sve i svašta 😄 A moglo bi biti i od implantacije, neke žene baš osjete dok se mrvice gnijezde. 😉 Tako da nemoj se plašiti, sve je to normalno. A možda se javi koja cura sa sličnim iskustvom. 😊 Želim ti sreću u ovom postupku! 🤞😘


    Puno hvala 🙃🙂 Također svim curama čekalicama želim isto kao i sebi 😍 Od terapije koristim decortin, aspirin, folacin i utrogestan- sve isto kao i zadnji put, samo što sam zadnji put imala stimulaciju i transfer sa svježim, a sad je fet iz prirodnog ciklusa… Nisam nikakvu terapiju koristila osim ove za prihvat ploda 😀 Nadam se da je ovo dobar znak … Nisam zadnji put imala to pikanje. Sutra krećem radit, pa ćemo vidjeti kako će to proći. Danas sam ostala na bolovanju, pa ludujem, bit će 😅😅

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1484

    Prijavi adminu

    Tako sam i ja ludovala jer u ovom iščekivanju vrijeme ide tako sporo da je to užas jedan. 😆 Onda sam otišla radit pa sam si barem malo skratila dane. Al eto, dočekala sam, sutra radim test 😦 

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    Uzv 13.07. ✅ ❤️
    Qualified 180 ✅ 🩷
    OTP 28.02.2024.

  • Deleted user

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    Bubica1

    Tako sam i ja ludovala jer u ovom iščekivanju vrijeme ide tako sporo da je to užas jedan. 😆 Onda sam otišla radit pa sam si barem malo skratila dane. Al eto, dočekala sam, sutra radim test 😦


    Bubica1, koji ti je sutra dnt? Jesi osjećala šta ili ništa, nemaš simptoma ?? Super da si dočekala betu. Ja sam u prošlom postupku jako rano dobila  m, pod utrogestanima. Inače su mi ciklusi 28 dana, a tada je m krenula čak 26.dan.. Nisam mogla vjerovati da nisam čak ni betu dočekala 🙄🙄

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1484

    Prijavi adminu

    TajTaj

    Bubica1

    Tako sam i ja ludovala jer u ovom iščekivanju vrijeme ide tako sporo da je to užas jedan. 😆 Onda sam otišla radit pa sam si barem malo skratila dane. Al eto, dočekala sam, sutra radim test 😦

    Bubica1, koji ti je sutra dnt? Jesi osjećala šta ili ništa, nemaš simptoma ?? Super da si dočekala betu. Ja sam u prošlom postupku jako rano dobila m, pod utrogestanima. Inače su mi ciklusi 28 dana, a tada je m krenula čak 26.dan.. Nisam mogla vjerovati da nisam čak ni betu dočekala 🙄🙄


    Sutra mi je 11dnt, ali 3-dnevnog embrija. Rekla mi je dr. da najprije napravim test pa ako je pozitivan da tek onda idem vaditi betu. Nisam imala gotovo nikakve simptome, osim onih od utrića - osjetljive grudi i blaga nadutost. Tek me prekjučer počelo boljeti kao pred m. Ali nisu bili jaki bolovi i nisu kroz cijeli dan. Jedino me danas cijeli dan nešto pika, ništa slično dosad nisam osjetila. E a sad, sutra ćemo vidjeti da li je to dobar ili loš znak. ☺️ Žao mi je da ti je tako ispalo prošli put, ali zato držim fige da će ovaj put to biti to 🤞😊😉

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    Uzv 13.07. ✅ ❤️
    Qualified 180 ✅ 🩷
    OTP 28.02.2024.

  • Avatar JECIKA

    JECIKA

    Broj poruka: 593

    Prijavi adminu

    Principessa_1709

    Imam pitanje za sve sretnice koje su ostale trudne :)
    Dok ste jos cekale betu, jeste skuzile da su vam aureole tamnije boje? I, ako jeste, koliko tamnije?
    Jel to bas evidentno tamnije ili ono “cini mi se da jesu”?


    Meni je prvi simptom u uspjesnom postupku bio svrab areola (nesto nisam pratila boju..) kao i skroz mokar cerviks, mekan.. Ali valznost cerviksa dok ubacujem utrogestan je definitivno kod mene bio simptom jer u prvom neuspjesnom je bio suv i teze je bilo za ubaciti 

    MM sve OK ('80), ja bez oba jajovoda iz dvije vanmatericne ('92)

    1. IVF oktobar 2019. dva dvodnevna embriona (gonal, cetrotide, ovetrille) - beta negativna
    2. ICSI mart 2020 - dva trodnevna embriona (puregon, menopur, orgalutran, ovetrille) - 14dnt beta 340 ❤️
    02.12.2020 došao naš garavi čuperak - tatina i mamina princeza

  • Deleted user

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    Bubica1

    TajTaj

    Bubica1

    Tako sam i ja ludovala jer u ovom iščekivanju vrijeme ide tako sporo da je to užas jedan. 😆 Onda sam otišla radit pa sam si barem malo skratila dane. Al eto, dočekala sam, sutra radim test 😦

    Bubica1, koji ti je sutra dnt? Jesi osjećala šta ili ništa, nemaš simptoma ?? Super da si dočekala betu. Ja sam u prošlom postupku jako rano dobila m, pod utrogestanima. Inače su mi ciklusi 28 dana, a tada je m krenula čak 26.dan.. Nisam mogla vjerovati da nisam čak ni betu dočekala 🙄🙄

    Sutra mi je 11dnt, ali 3-dnevnog embrija. Rekla mi je dr. da najprije napravim test pa ako je pozitivan da tek onda idem vaditi betu. Nisam imala gotovo nikakve simptome, osim onih od utrića - osjetljive grudi i blaga nadutost. Tek me prekjučer počelo boljeti kao pred m. Ali nisu bili jaki bolovi i nisu kroz cijeli dan. Jedino me danas cijeli dan nešto pika, ništa slično dosad nisam osjetila. E a sad, sutra ćemo vidjeti da li je to dobar ili loš znak. ☺️ Žao mi je da ti je tako ispalo prošli put, ali zato držim fige da će ovaj put to biti to 🤞😊😉


    Hvala ti 🙂🙂 I ja tebi držim palčeve da sutra test pokaže plusić, javi ovdje svakako. Djeluješ mi smireno i prisebno, pa vjerujem da će i rezultat biti nagrađujući 🤞🤞

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1484

    Prijavi adminu

    TajTaj

    Bubica1

    TajTaj

    Bubica1

    Tako sam i ja ludovala jer u ovom iščekivanju vrijeme ide tako sporo da je to užas jedan. 😆 Onda sam otišla radit pa sam si barem malo skratila dane. Al eto, dočekala sam, sutra radim test 😦

    Bubica1, koji ti je sutra dnt? Jesi osjećala šta ili ništa, nemaš simptoma ?? Super da si dočekala betu. Ja sam u prošlom postupku jako rano dobila m, pod utrogestanima. Inače su mi ciklusi 28 dana, a tada je m krenula čak 26.dan.. Nisam mogla vjerovati da nisam čak ni betu dočekala 🙄🙄

    Sutra mi je 11dnt, ali 3-dnevnog embrija. Rekla mi je dr. da najprije napravim test pa ako je pozitivan da tek onda idem vaditi betu. Nisam imala gotovo nikakve simptome, osim onih od utrića - osjetljive grudi i blaga nadutost. Tek me prekjučer počelo boljeti kao pred m. Ali nisu bili jaki bolovi i nisu kroz cijeli dan. Jedino me danas cijeli dan nešto pika, ništa slično dosad nisam osjetila. E a sad, sutra ćemo vidjeti da li je to dobar ili loš znak. ☺️ Žao mi je da ti je tako ispalo prošli put, ali zato držim fige da će ovaj put to biti to 🤞😊😉

    Hvala ti 🙂🙂 I ja tebi držim palčeve da sutra test pokaže plusić, javi ovdje svakako. Djeluješ mi smireno i prisebno, pa vjerujem da će i rezultat biti nagrađujući 🤞🤞


    Hvala ti 😘 Da, sad nekako i jesam smirena kad znam da ću konačno sutra prekinuti ovu neizvjesnost. ☺️ Ali to nije vrijedilo za sve ove dane iščekivanja 🤪 Naravno, javit ću svakako 😊

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    Uzv 13.07. ✅ ❤️
    Qualified 180 ✅ 🩷
    OTP 28.02.2024.

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    Drage moje imam jedno pitanje. Vec sam par puta procitala da su par zenica stalno isle na ICIS prirodnim putem ili na FET iz prirodnog ciklusa.  To nikako nemogu razumijeti zasto to. Ako mi netko moze objasnit bila bi zahvalna. 

  • Principessa_1709

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Bubica1

    TajTaj

    Bubica1

    Tako sam i ja ludovala jer u ovom iščekivanju vrijeme ide tako sporo da je to užas jedan. 😆 Onda sam otišla radit pa sam si barem malo skratila dane. Al eto, dočekala sam, sutra radim test 😦

    Bubica1, koji ti je sutra dnt? Jesi osjećala šta ili ništa, nemaš simptoma ?? Super da si dočekala betu. Ja sam u prošlom postupku jako rano dobila m, pod utrogestanima. Inače su mi ciklusi 28 dana, a tada je m krenula čak 26.dan.. Nisam mogla vjerovati da nisam čak ni betu dočekala 🙄🙄

    Sutra mi je 11dnt, ali 3-dnevnog embrija. Rekla mi je dr. da najprije napravim test pa ako je pozitivan da tek onda idem vaditi betu. Nisam imala gotovo nikakve simptome, osim onih od utrića - osjetljive grudi i blaga nadutost. Tek me prekjučer počelo boljeti kao pred m. Ali nisu bili jaki bolovi i nisu kroz cijeli dan. Jedino me danas cijeli dan nešto pika, ništa slično dosad nisam osjetila. E a sad, sutra ćemo vidjeti da li je to dobar ili loš znak. ☺️ Žao mi je da ti je tako ispalo prošli put, ali zato držim fige da će ovaj put to biti to 🤞😊😉


    Bubica drzim fige sutra! :) Javi i drz se ;)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.