Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Leptiric1702

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Bubica1

    Leptiric1702

    Bubica1

    Pozdrav cure, ništa za prijaviti? 😄 Evo ja prijavljujem svoje prve simptome, a sad kad bolje razmislim, bolje mi je bilo dok ih nisam imala… Jučer počeli i danas nastavili grčevi kao menstrualni. Stalno trčim na WC misleći da sam procurila. 😱 Danas mi je 9dnt, test bi trebala raditi u utorak, ali sve mi se čini da ga neću ni dočekati. 😣

    Mene od 6dnt do sada, a danas je 11dnt muce grcevi. Pola dana su prisutni, pola nisu, pa sise bole, pa su pola dana ispuhane, a grcevi su cak srednje jacine do razine di znaju bas dosta zabolit, tocno kao da sam taj cas procurila. Ali nisam, evo vec 3 dana od datuma ocekivane vjestice. Ne mogu vise zivit u neznanju pa su ujutro vadim betu. Nada jos zivi, ona umire zadnja 🤣🤣🤗, ali sve nekako mislim da uz ovakve bolove nista od toga. Iako sam iščitala citav internet i zene su imale lijeoe bete i super trudnoce (cak blizance) s ovakvim bolovima pa ae nadam da ce i nas to potrefit.❤️🙏💞

    Tako je, jedino nam pozitivne misli i nada preostaju! ☺️ Držim ti fige sutra, obavezno javi betu 🤞🤗


    Nada i samo nada! Javim sutra obavezno! :) 

  • Principessa_1709

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Bubica1

    Ziva

    Bokić curke, evo meni danas 11dnt i mislim da se pojavio prvi pravi simptom da se nešto događa :) jutros sam se probudila sa baš jakom žgaravicom i mučninom, i napravim si kavu (a stvarno obožavam piti kavu) kad ono, jedan gutljaj kave bože kako mi nije sjela, znači užas, nisam ju mogla popit. Također imam osjećaj da ću svaki čas dobiti. U utorak ponovno vadim betu. Kako ste vi, ima li kakvih novosti?
    Onda se uzdam u tvoje simptome, pošto kažeš da i ti imaš osjećaj kao da ćeš svaki čas dobiti ☺️ Javi nam za betu 😊

    A kad bi ti trebala dobiti po kalendaru? 
    Ja sam imala lagani filing grcenja maternice 3dnt. Ali bas lagano.
    Od tad nemam ama bas nikakve simptome.
    Grudi me lagano boluckaju od utra.
    Jos sam neku laganu virozicu pokupila. 
    Prema kalendaru bih u srijedu trebala dobit. Betu cu cu vadit u petak. Test necu raditi. 

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1484

    Prijavi adminu

    Principessa_1709

    Bubica1

    Ziva

    Bokić curke, evo meni danas 11dnt i mislim da se pojavio prvi pravi simptom da se nešto događa :) jutros sam se probudila sa baš jakom žgaravicom i mučninom, i napravim si kavu (a stvarno obožavam piti kavu) kad ono, jedan gutljaj kave bože kako mi nije sjela, znači užas, nisam ju mogla popit. Također imam osjećaj da ću svaki čas dobiti. U utorak ponovno vadim betu. Kako ste vi, ima li kakvih novosti?
    Onda se uzdam u tvoje simptome, pošto kažeš da i ti imaš osjećaj kao da ćeš svaki čas dobiti ☺️ Javi nam za betu 😊
    A kad bi ti trebala dobiti po kalendaru?
    Ja sam imala lagani filing grcenja maternice 3dnt. Ali bas lagano.
    Od tad nemam ama bas nikakve simptome.
    Grudi me lagano boluckaju od utra.
    Jos sam neku laganu virozicu pokupila.
    Prema kalendaru bih u srijedu trebala dobit. Betu cu cu vadit u petak. Test necu raditi.


    Ne znam kad bi trebala dobiti jer je meni sve to pomiješano. Najprije sam mjesec i pol pila kontracepcijske, a počela sam se pikati 21. dan zadnjeg ciklusa tak da sad ja to ništa ne kužim. 🤔 10 dana poslije je bila aspiracija i transfer 3 dana od toga. Uglavnom, rekla mi je doktorica da napravim test u utorak i tek da onda vadim betu ako je test pozitivan. Vidjet ćemo. Ali sad više nemam bolova, imala sam jučer i danas ujutro. Sretno onda u petak 😊

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    Uzv 13.07. ✅ ❤️
    Qualified 180 ✅ 🩷
    OTP 28.02.2024.

  • Principessa_1709

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Bubica1

    Principessa_1709

    Bubica1

    Ziva

    Bokić curke, evo meni danas 11dnt i mislim da se pojavio prvi pravi simptom da se nešto događa :) jutros sam se probudila sa baš jakom žgaravicom i mučninom, i napravim si kavu (a stvarno obožavam piti kavu) kad ono, jedan gutljaj kave bože kako mi nije sjela, znači užas, nisam ju mogla popit. Također imam osjećaj da ću svaki čas dobiti. U utorak ponovno vadim betu. Kako ste vi, ima li kakvih novosti?
    Onda se uzdam u tvoje simptome, pošto kažeš da i ti imaš osjećaj kao da ćeš svaki čas dobiti ☺️ Javi nam za betu 😊
    A kad bi ti trebala dobiti po kalendaru?
    Ja sam imala lagani filing grcenja maternice 3dnt. Ali bas lagano.
    Od tad nemam ama bas nikakve simptome.
    Grudi me lagano boluckaju od utra.
    Jos sam neku laganu virozicu pokupila.
    Prema kalendaru bih u srijedu trebala dobit. Betu cu cu vadit u petak. Test necu raditi.

    Ne znam kad bi trebala dobiti jer je meni sve to pomiješano. Najprije sam mjesec i pol pila kontracepcijske, a počela sam se pikati 21. dan zadnjeg ciklusa tak da sad ja to ništa ne kužim. 🤔 10 dana poslije je bila aspiracija i transfer 3 dana od toga. Uglavnom, rekla mi je doktorica da napravim test u utorak i tek da onda vadim betu ako je test pozitivan. Vidjet ćemo. Ali sad više nemam bolova, imala sam jučer i danas ujutro. Sretno onda u petak 😊

    Ja gledam po svom uobicajenom ciklusu, iako, uzimajuci u obzir kolicinu hormona kojom se gruvam, pitaj Boga koliko se to moze promijeniti.
    Ma nekako sam izgubila nadu, ne znam.
    Osjecam se kao da mogu trcat maraton. Cak vise ni utro ne radi neki disbalans. Ali evo, do petka cekam.
    Drzim palceve tebi u utorak 
    Razveseli nas pozitivnom vijesti :)

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1484

    Prijavi adminu

    Principessa_1709

    Bubica1

    Principessa_1709

    Bubica1

    Ziva

    Bokić curke, evo meni danas 11dnt i mislim da se pojavio prvi pravi simptom da se nešto događa :) jutros sam se probudila sa baš jakom žgaravicom i mučninom, i napravim si kavu (a stvarno obožavam piti kavu) kad ono, jedan gutljaj kave bože kako mi nije sjela, znači užas, nisam ju mogla popit. Također imam osjećaj da ću svaki čas dobiti. U utorak ponovno vadim betu. Kako ste vi, ima li kakvih novosti?
    Onda se uzdam u tvoje simptome, pošto kažeš da i ti imaš osjećaj kao da ćeš svaki čas dobiti ☺️ Javi nam za betu 😊
    A kad bi ti trebala dobiti po kalendaru?
    Ja sam imala lagani filing grcenja maternice 3dnt. Ali bas lagano.
    Od tad nemam ama bas nikakve simptome.
    Grudi me lagano boluckaju od utra.
    Jos sam neku laganu virozicu pokupila.
    Prema kalendaru bih u srijedu trebala dobit. Betu cu cu vadit u petak. Test necu raditi.

    Ne znam kad bi trebala dobiti jer je meni sve to pomiješano. Najprije sam mjesec i pol pila kontracepcijske, a počela sam se pikati 21. dan zadnjeg ciklusa tak da sad ja to ništa ne kužim. 🤔 10 dana poslije je bila aspiracija i transfer 3 dana od toga. Uglavnom, rekla mi je doktorica da napravim test u utorak i tek da onda vadim betu ako je test pozitivan. Vidjet ćemo. Ali sad više nemam bolova, imala sam jučer i danas ujutro. Sretno onda u petak 😊
    Ja gledam po svom uobicajenom ciklusu, iako, uzimajuci u obzir kolicinu hormona kojom se gruvam, pitaj Boga koliko se to moze promijeniti.
    Ma nekako sam izgubila nadu, ne znam.
    Osjecam se kao da mogu trcat maraton. Cak vise ni utro ne radi neki disbalans. Ali evo, do petka cekam.
    Drzim palceve tebi u utorak
    Razveseli nas pozitivnom vijesti :)

    Zato i ja kažem, više sam se pogubila u svemu tome pa ni ne znam kad bi zapravo trebala dobiti. 🤔 Uh, drage volje, ali vidjet ćemo ☺️ Nemoj gubiti nadu, znam da ponekad psihički padnemo, ali glavu gore, vjerujem u naše pozitivne testove i velike bete! 😘🤞😊 🙏

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    Uzv 13.07. ✅ ❤️
    Qualified 180 ✅ 🩷
    OTP 28.02.2024.

  • Amna35

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    Ja sam prosli put nevjerovatno rano dobila iako sam pod utrogestom bila, 7dnt, a to je bio 25. dan ciklusa, a inace mi je ciklus po 33 dana. Tako da je sve relativno. Sretno sutra na beti ❤

  • Leptiric1702

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Žene moje evo da se javim. Nisam jos skroz dosla sebi, al pola sam isplakala pa ce bit bolje. Ni ovaj postupak nista, danas 12 dnt, beta 2.30 😔😔💔. Iako sam duboko u sebi znala, opet sam se nadala i opet sam umrla od tuge kad je mail stigao. Sad cemo mužić i ja napunit malo baterije pa u nove pobjede, valjda cu smognit psihicki snage za jos. Ovo su bila privatno 2 ICIS, krajem kolovoza imamo termin u bolnici u Splitu pa se nadam trećoj sreći i kako muž kaže našoj princezi s njegovim azurno plavim očima ❤️. Iako ni pokusaj prirodnjaka u ovom ciklusu nije iskljucen (vidjet cemo sto popodne kaže moj dr. Šparac).  Svim čekalicama želim puuuno srece i velike bete i da se vidimo u rodilistu dogodine! 

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1484

    Prijavi adminu

    Leptiric1702

    Žene moje evo da se javim. Nisam jos skroz dosla sebi, al pola sam isplakala pa ce bit bolje. Ni ovaj postupak nista, danas 12 dnt, beta 2.30 😔😔💔. Iako sam duboko u sebi znala, opet sam se nadala i opet sam umrla od tuge kad je mail stigao. Sad cemo mužić i ja napunit malo baterije pa u nove pobjede, valjda cu smognit psihicki snage za jos. Ovo su bila privatno 2 ICIS, krajem kolovoza imamo termin u bolnici u Splitu pa se nadam trećoj sreći i kako muž kaže našoj princezi s njegovim azurno plavim očima ❤️. Iako ni pokusaj prirodnjaka u ovom ciklusu nije iskljucen (vidjet cemo sto popodne kaže moj dr. Šparac). Svim čekalicama želim puuuno srece i velike bete i da se vidimo u rodilistu dogodine!


    Draga, baš mi je žao…   Znam da je teško, ali glavu gore, doći će i vama vaša mrvica, s azurno plavim okicama  Sada se isplači koliko treba, malo odmori, napuni baterije i vjerujem da će idući postupak biti dobitan, želim ti svu sreću u tome! 

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    Uzv 13.07. ✅ ❤️
    Qualified 180 ✅ 🩷
    OTP 28.02.2024.

  • Avatar Mara234

    Mara234

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Bubica1

    Leptiric1702

    Žene moje evo da se javim. Nisam jos skroz dosla sebi, al pola sam isplakala pa ce bit bolje. Ni ovaj postupak nista, danas 12 dnt, beta 2.30 😔😔💔. Iako sam duboko u sebi znala, opet sam se nadala i opet sam umrla od tuge kad je mail stigao. Sad cemo mužić i ja napunit malo baterije pa u nove pobjede, valjda cu smognit psihicki snage za jos. Ovo su bila privatno 2 ICIS, krajem kolovoza imamo termin u bolnici u Splitu pa se nadam trećoj sreći i kako muž kaže našoj princezi s njegovim azurno plavim očima ❤️. Iako ni pokusaj prirodnjaka u ovom ciklusu nije iskljucen (vidjet cemo sto popodne kaže moj dr. Šparac). Svim čekalicama želim puuuno srece i velike bete i da se vidimo u rodilistu dogodine!

    Draga, baš mi je žao…Znam da je teško, ali glavu gore, doći će i vama vaša mrvica, s azurno plavim okicamaSada se isplači koliko treba, malo odmori, napuni baterije i vjerujem da će idući postupak biti dobitan, želim ti svu sreću u tome!


    Bas mi je zao 😥 glavu gore i hrabro naprijed ❤

    👩‍🦰31🧒39
    Pcos,hipotireoza. Mm-azoo
    1.postupak,siječanj 2020.- Petrova
    Beta negativna- nema 🐧
    2.postupak- 9.mj 2020. , dobivene 3 blastice,Et odgođen - OHSS, 3 🐧🐧🐧
    19.2.Fet 1 blastice

  • Medic29

    Broj poruka: 158

    Prijavi adminu

    Cao,dali mi moze neka od vas napisat koje ste pretrage radile prije prvog pokusaja i dali ste nakon neuspjelog radile neke dodatne pretrage? Bila bih zahvalna. Cestitke onima koje su trudne i puno uspjeha onima koje se trude. Pozdrav🥰

    Ja 31
    Suprug 34
    Vanmatericna ljevi jajovod 2018
    Vanmatericna desni jajovod 2019(obe trudnoce prirodnim putem)
    Dijagnoza neprohodni jajovodi
    1 IVF 2 blastociste beta 0😪25.12.2019
    Smrznute 2 blastociste beta 0😪 3mj.2019
    2 IVF 1 blastocista beta 0😪 3.6.2019
    3 IVF 2 blastociste 7.12.2020 beta 114,
    22.12 beta 19,635 i ❤6+1
    11.01.2021 srce prestalo kucat,kiretaža😥10tjedan
    11 mj. smrznuta blastocista,beta 230
    23.12.2022 srce prestalo kucati,kiretaza 9 tjedan😪

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.