Rodiliste u puli

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Vanna

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Nopobo… Opcenito trudnoca jako uredna i super, ali promjene koje sam osjetila iskreno jedva sam se snasla, i samo sam se zalila, iako nisam netko tko je placljiv i tako to al sam imala ispade ni sama neznam cega dobro da me muz trpijo 🤣😁prestrasno, al su me hormoni bili toliko stresli da sam bila izgubljena totalno jedva sam se sabrala,cak sam se sa frendicama zezala da puno je lakse kad si mladji npr. Rodis u 20-ima nego u 30-ima 😁 i vjerojatno je to istina, tako da drago mi je da sam napokon predkraj trudnoce, i vjerojatno kad rodim cu bit jedna od onih trudnica koje su rekle jos bi sto puta rodila al trudnocu vise nikad nebi podnjela 😁😁😁😁

  • Avatar Alex05

    Alex05

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Vanna ,svaka čast ! Dobro si se spremila ,na vrijeme sve. Nopobo onda cu i ja u taj neki plan navest epiduralnu. To moram… Bez toga …. Ne znam kako cu . To je spasenje .Meni je rekla moja ginekologica da za to brijanje vise nije potrebno bit obrijan. No… Ja cu nadam se ipak sve rijesit sama prije poroda kao prvi put i za svaki pregled ,pa da sam na miru za to . Bas su neki dan komentirali mome muzu dečki s posla koji vec vec imaju djecu da zasto smo sve vec poceli spremat da to je losa sreća dva mjeseca prije spremit stvari. Ma nego sto cu ,ča ima za biti će biti rekoh ,a vjerovat u lošu lošu sreću i čekat dva dana do termina bez ičega spremnog,nema smisla. Nopobo,ja sam mislila da ste ti i curica se već upoznale.😍 Prošli porod ja sam imala termin 21. ,a rodila sam 25. Svaka dva dana sam trebala u Pulu na kontrolu. Međutim iznenadila me tupa jača bol u leđima,zdjelici ,trbuhu ,prema preponama i lagano tamno crveno smeđi iscjedak u noći 25 i tad sam znala da je vrijeme za poći…  Vanna ja imam 23 .11. termin. Ajme curke moje od svih vas od srca vam želim sreću kad god Vas trudovi ulove . 😍

  • Vanna

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Alexo5 puno ti hvala, ma joj ja sam to spremala nisam slusala druge jer sam bila luda od hormona 🤣🤣🤣 grozno Boze sacuvaj, sva sreca pa je to popustilo inace… Ufff 😁😁😁, a sto se tice brijanja, ja idem inace redovno na depilaciju nebrijem se vec jako dugo i mogu rec da je to spas pogotovo sad u ovoj situaciji, budem mirna skoro pa mjesec dana, tako da nemoram nista dole dirat, malo me muci taj klistir su vama to radili to bas moras ili kako??? 

  • Avatar nopobo

    nopobo

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    I ja tebi želim sreću Alex, a to za spremiti stvari u pravu si, ne slušaj šta ti pričaju, bolje prije pa da si na miru nego sve zadnji minut. Mi smo sve prontali pred neko vrijeme i sad samo čekamo. Evo danas sam opet na kontroli bila, kažu da sam otvorena za tijesan prst :D to ni nic! To se može promijeniti bilo kada, pa se nadam bolje prije nego kasnije. Za iduću kontrolu su me naručili tek u nedjelju.
    Vanna što se klistira tiče, nisu mi ga radili nikada i ti ga možeš odbiti, ali kažu cure da to nije uopće neugodno, već ti bude lakše s njime jer bar ne obaviš nuždu na samom porodu u većini slučajeva. Zna se desiti da bez obzira na klistir ipak se malo pokakaš ali puno manje su šanse. Sestre su na to naučene pa nam ne treba biti bed. 
    Danas inače prvi put da mi je bio pregled neugodan i to ne radi doktorice koja je bila jako draga, nego radi toga šta ipak mora čačkati dolje, ali sve se to preživi. Držim vam fige da budete vi u terminu, ovo čekanje kad pređeš termin baš umara..

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Samo da se ubacim vezano za klistir. Nama je primalja na tečaju rekla kako rijetko koja žena na porodu ne obavi veliku nuždu, ali kad je klistirana ne osjeti da se to dogodi i naravno ona ni ne zna na kraju jel je ili nije, a kad nema klistira onda žena zna i bude joj neugodno, ali opet je njima lakše očistiti kad je kakica tvrđa nego kad izleti van vodenasto pa se dalo skužiti kako je ona zapravo i protiv klistira. A što je najgore, kad je u pitanju vodena stolica, lakše se prošire bakterije i dođu do bebe pošto doslovno izleti van… 

    [lilypie.com]

  • Vanna

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Puno hvala cure na savjetima, a Nopobo zelim ti svu srecu na porodu i da bude sto prije gotovo 💕

  • Avatar nopobo

    nopobo

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Vanna

    Puno hvala cure na savjetima, a Nopobo zelim ti svu srecu na porodu i da bude sto prije gotovo 💕


    Hvala draga Vanna, i ja tebi želim isto. Javiti ću vam se kad rodim da vam kažem kako je sve prošlo :) 

    [lilypie.com]

  • Avatar Alex05

    Alex05

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Nopobo tek u nedjelju moraš na pregled? Ajme do nedjelje more svašta bit 😀 Možda su te već i ulovili trudići. Imate Purelan cure, za grudi ?  To kazu da je spas .Ne znam ,nisam znala za to prošli put kad rodih ,a vidim da to dosta pomaže curama,tako pišu. Moram to kupit. Klistir- radili su mi to prošli put jer se “mora” rekla je sestra. Neugodno mozda je,ali i ovaj put ću. Osjećah se čišće ,manje me je sram klistir nego da mi  pri porodu bude neugodno…. Ionako zadnje dane nisam nista jela od brige ,pa nisam ni niš“ obavila” nego tu tekućinu samo … Ali ,ja bih rekla- to je ok. Naspram svemu sto nas čeka… O bože…  Sretno i spretno cure moje i kuraja 💙❤️💙 Pensan na Vas 💙❤️🍀

  • Avatar nopobo

    nopobo

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Alex, ma ništa još, stanje je nepromjenjeno! To može svaki tren se okrenuti pa se molim da i hoće! Skačem po pilates lopti, šećem i hodin po škalinama! :) Moja mala uživa unutra i ne da joj se izać! Ja je kapin ali bolje da sama ide nego da je moramo tjerati  Purelan nisam kupila, dobila sam neku kremu od Biobaze za bradavice koja se niti ne mora prati prije podoja, pa ćemo vidjeti kako djeluje. Ako bude kriza poslati ću muža da mi kupi one šeširiće za bradavice i MultiMam komprese, to mi je isto puno cura preporučilo za ragade i probleme s dojenjem. Nadam se da neće trebati, ali nikad ne znaš! Kuraja cure moje :)

    [lilypie.com]

  • Vanna

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Evo citam ova nas dopisivanja i smijem se sama sebi 😁😁😁, nisam imala pojma ni za Purelan ni za Multimam komprese ni za jednokratne mrezaste gacice ma za pola toga nisam imala pojma i sad istrazjem to, sta je sad to nikad cula 🤣🤣🤣, al to je valjda tako kad ti netreba nesto pa te i nezanima sta je,a ni za sto se koristi, informiras se u ovih par mjeseci kao za pola zivota 🙂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.