Rodiliste u puli

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Vanna

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Evo jos nesto da pitam 😄 dali je netko od vas koristijo onaj grijac za bocice npr. Od avente ili gorenja, dali to stvarno sluzi svrsi ili je to samo bacanje novaca??? 🙂

  • Avatar Alex05

    Alex05

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Vanna … Ja prvi put nisam imala dosta stvari,nisam ni znala za neke da mogu olaksati sve sto dolazi kad dođe i beba.  Vjeruj mi sve je bolje imati ,nego nemati. Ovaj put sam i ja nabavila grijač za mlijeko ,za svaki slucaj. Prosli put ga nisam imala i sad vidim od drugih mama koliko je jednostavnije da to postoji. Ako budes dojila,a u Puli mame pricaju i danas i meni je tako bilo - najprije ti daju bebu na prsa i tesko je to… Boli. Mene je bolilo mjesec dana kao da mi neko ziletom reže bradavice eto tako to mogu opisat.😔 Nisam htjela odustat jer puno novaca ustediš dojenjem ,kutija jako malo traje. To shvatih kad za tri mjeseca ostadoh bez mlijeka. Ovaj put kupih i šeširić za bradavice sto su mi preporučile mame i izdajalicu .Vjeruj mi dobro će ti doći. Bolje da imas ti i ne treba ,nego da nemaš. ❤️ Jos malo i 5 tjedana će brzo proći draga Vanna… Ti još pet ,a ja još 10 tjedana … Uhhh 🤗 Samo da nam bude što lakše… I da budu zdrave bebe i brzo se oporavimo 💙❤️

  • Vanna

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Alexo5, puno puno hvala na savjetima i preporukama, imam osjecaj da je ovih zadnjih tjedana gore nego svih 8 mjeseci 🙂😁 od srca ti zelim da rodis zdravu i sretnu bebicu i da porod sto bolje i brze prodje 💕💖💕💕💕💕 

  • Avatar Alex05

    Alex05

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Hvala Ti od srca draga Vanna. I ja tebi želim zdravu i sretnu bebicu i da ti porod što brze i bezbolnije prođe i da ti bude dobro u rodilistu. Da se oporaviš brzo od svega. ❤️ Nadam se da si spremila torbu i sve sto ti treba za bolnicu i sve sto treba bebi. Ja sam spremila nesto ,ali nisam bas još kupila sve sto bi trebalo . Trebala bih kupit te jednokratne mrežaste gaćice i imam samo jednu spavaćicu… Za bebu prasak za pupak i komprese za pupak… Ove dane moram. Nadam se da nemas bolova draga Vanna. Nije ti lako …  Meni je tesko,a tebi još teže. Drzi se Vanna Ti i Tvoja beba,i nadam se da je i bebin tata sretan i spreman ❤️❤️❤️ 

  • Avatar nopobo

    nopobo

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Ciao cure, evo da se i javim da i ja mislim roditi u Puli, ali ja imam termin prije Vas, danas sam ravno 39. tjedana. Na prvi  pregled u trudničku ambulantu idem ovaj petak, 20., a možda se nešto dogodi i prije. U svakom slučaju, želim  nam svima divna iskustva i porode, javim se sa svojim! 

    [lilypie.com]

  • Vanna

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Nopobo…neka ti je sa srecom da sve sto brze prodje i da ti i bebica budete zive zdrave i sretne 💕💕💕 i da nam se javite kad rodite 😘😘😘💕
    Alexo5… Torba spremna vec mjesec dana 😁 samo jos da izadje van 😘😘😘💕

  • Vanna

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Alexo5 zaboravila sam rec da ce tata bit na porodu pa cemo vidjet kako ce on to izdrzat 😄😄😄😄

  • Avatar Alex05

    Alex05

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Nopobo… Ajme… Sretno ti na porodu i tebi. Uuu to je brzo… Moze pozurit koji dan ,a moze i da se bebi ne da van pa ostane jos par dana. ( Meni je prvi sinko “kasnio” 5 dana nakon termina. Vec sam pocela mislit sto ce bit to… Samo da su zdravi i da prođe sve što brže i bezbolnije stalno ponavljam jer je meni to bilo jedno traumaticno iskustvo… Srećom od svega bar bebač se rodio zdrav. 
    Vanna,sreća da će bebin tata bit sa vama… To je velika podrska. Kažu mame da je sve lakse kad je tata u blizini ,da puno pomaže.  Već si spremila torbu…. Pa da..  i morala si da ne slucajno pozuri beba… A ja jos imam neke stvari za kupit,a ovaj trbuh me sve vise zadržava u ležećem i sjedećem polozaju. Sve me manje volja kretat se. Je li vas što boli cure ove zadnje tjedne? ❤️❤️❤️ 

  • Vanna

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Alexo5… Nis neboli osim sto sam JAKO umorna stalno, trbuh mi otezava i u wc da odem😠😄😄, lose spavam skoro pa nis, pa mi je doktorica dala normabel od 2mg pa me umiri malo al nepomaze nis specijalno, a grudi su mi sa B dosle na D, pa si stavljam obloge acidi borici 3% svaku vece i full pomaze, poslje se namazem sa bademovi uljem kao pomaze pri dojenju poslje 🙂 a nisam znala za ove jednokratne gacice e to mi jos fali 🙄

  • Avatar Alex05

    Alex05

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Vanna. Kažu da su od Tosame najbolje i to mrezaste jer u onim drugima da se znoji jako… Ne znam. Kupit cu ih pa sto bude. I kupila sam od Chicco ili kako se već pise uloske 50 kn u Bipi 30 ih je unutra - veliki su jer dosta toga ide prve dane 😑 ,a tesko je stalno ic mjenjat uloske ,a Virovi su dobri za kasnije jer su manji. Virovi končici u ulosku da se znaju lovit i za ranu ako je bila epizotomija. Ja san prvi put imala njih ,sve oko mene je bilo krvi na krevetu a nisu mjenjali posteljinu pa sam sakrivala sa ručnikom kad je dosla vizita.  😑  Ovaj put kupila sam i paket najeftinijih podloga za presvlačenje bebe . Ako stavim ispod sebe .bar ću moć to promjenit ako se zamrlja.  10 ih je unutra oko 20 kn isto u Bipi sam uzela. 4 sam si stavila u torbu. Mene je par dan nesto zatezalo po trbuhu kao da cu dobit stvari ,i sada dva tri dana ne… Danas imam pregled ,pitat cu dr sto je to.   U svakom slucaju mislila sam da je to normalno ,zato sam pitala te…. Uh. Možda se rastezem ili zato sto sam nosila torbe neke od par kila. I ja se jedva okrecem i dižem sa kreveta ili kauca . To mi je najviše mucno. I ta moja tezina. Sputava me trbuh u svemu sto radim ,i brzo se umorim . 😑 Ali dobro. To tako mora bit . Izdrzat cemo. Ti Vanna i Nopobo cete to rijesit ubrzo…. Samo neka je sa srećom draga moja Vanna ❤️🍀

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.