Rodiliste u puli

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Vanna

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Alexo5 super da si mi rekla za uloske jer imam samo od vira, a ovo jednokratna podloga to vec imam hvala i za to da si mi isto rekla spremit cu si par komada za tamo, danas sam isla do grada nes obavit i nisam mogla bilo mi slabo i pogledam u majicu i onako sve fleke na grudima procurilo sva sreca pa sam isla odmah doma, kao voda tako, predpostavljam da je to kao mljeko, a naj vise od svega me muci nesanica toliko sam umorna i iscrpljena od nespavanja da neznam vise sta cu od muke, jedva cekam poreod i kraj vise tome, samo se zalim znam da je ruzno tako al bas nemogu vise, ja se nadam da nisu sve ovakve trudnice 😄😄😄😄, ja ti zelim da to ljepo sve izneses do kraja, da nebudes ovako kao ja 😄😄😄, ja imam 18 i 19 pregled, jedan redovni kod svoje doktorice a drugi gore u rodilistu, pa ti javim kako je proslo ja se nadam da ce rec ostani da rodis 😉😄

  • Avatar Alex05

    Alex05

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Ajme zar tako ti je jako islo … Taj klostrum? Znam kako je to, samo meni jos toga nije bilo - da li hoće ne znam. Prosli put mi je bilo mlijeka na sve strane kad rodih ,bilo me je sram ikamo ić. 😑 Znam kako ti je…. Ja ne znam da li neke trudnice su super i divno i krasno i bajno,ali ja se osjećam baš brižno bi ja rekla tj. bjedno ,nesposobno,ograničeno i umorno i jedva cekam da to sve prođe… Znam da će nam i nakon poroda bit tesko sa bebom,ali … Uh. Kakvo ti je željezo Vanna? Pijes nesto od vitamina? Pijes magnezij? Žao mi je da slabo spavaš. Ja bih voljela da rodiš kad bude vrijeme za to,znam da ti je tesko ,ali draga moja Vanna izdržat ćeš još malo… Još malo. ❤️ Nopobo sam vidjela da ima za roditi 21.09. tu na forumu pogledah jesenske bebe na zadnjoj stranici i vidjeh da ocekuje curicu. Ajme… Ona će to rijesit ove dane 😀🍀 Mozda se i sretnete vas dvije u bolnici ili na pregledu ❤️🍀😁😍! Ja imam dr.u Pazinu .,jedino da je hitnoća ili vikend ili pocne porodaj ili nesto nije kako bi trebalo biti ili dr.nesto ne zna,sumnja itd - idem za Pulu. Nije ruzno to što se žališ Vanna,koliko puta samo ja kazem da mi je dosta svega… Znam da ispada ruzno,ali stvarno je iscrpljujuće …  Želim ti sreću 18 i 19.na pregledu ❤️❤️❤️ odmaraj Vanna što više možeš ! ❤️💙

  • Vanna

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Alexo5, evo bas i danas je curilo 😐 al sam si stavila ona cuda za grudi pa je to upijalo, a nalaz mi je prije 2 tjedna bio los tj. Krva slika pa mi je doktor preporucijo da pijem zeljezo to je sirup, uglavnom nisam htjela jer znam iz pouzdanih izvora da osteti zube i stvori probleme sa stolicom pa dobijes jos i hemroide i prije poroda tako da koliko pomogne toliko odmogne, pa si pravim ciklu jabuku i mrkvu u sokovnik i tako, a pila sam onaj Magnezi direkt iz vrecica i pomoglo mi je dosta, a ti iz Pazina moras tu dolazit 🙄onda ti sigurno nije lako ja sam sa autom 5 min. Od rodilista 😠 ni to nevalja 😂😁😁, ja sam mislila da se samo ja zalim i prenemazem 😄, Nopobo je mozda i rodila,ako je nek joj je sretno 💕, moja beba se dosta vrti i okrece, neznam kako to izgleda kad imas trudove? Mi mozes otprilike opisat? 🙂

  • Avatar Alex05

    Alex05

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Vanna osjetit ćeš stezanje… Kao da ćeš dobit menzis… Nesto slicno… Najprije blago… Ako je blago stezanje nije to niš… Može bit i ne mora bit… Ja imam tako već par puta mi je bilo,ali nije u nekim pravilnim razmacima . Ako je to to …bit ce svakih napr 20 min, pa sve češće i jače. Ako to nije to ,neće bit sve jače… Meni je prvi put islo malo krvi… Mrvicu… Onda sam shvatila da su pravi. Ako ne pukne prije taj vodenjak… U glavnom stezanje u trbuhu i leđima prema zdjelici i pritisak nekako za dolje … Dobro da si kupila te blaznic za grudi .I ja moram to kupit,poslije bude još više kad rodiš… 😑 Joj,magnezij… Ja pijem Donat Mg i dobiča sam neki Heferol željezo. Istina i hemeroide možeš očekivat kad rodiš ako ih nemaš već od tiskanja 😑… Meni su prosli put rekli da si kupim Factu mast i vlazne maramice Factu. Pomoglo mi je. Ali su me bolili ko sam vrag 😑 joj kako smo jadne kad razmislim … A nije Pula daleko,ali kad ti je hitno nikad stić do Pule… Sreća da si blizu ,ne moraš žurit u bolnicu ako čuješ ta stezanja. Ja sam ih osjetila prvi put u noći oko 1 sat, oko 6 sam otišla za Pulu i tek na 8 na večer rodila. 😑 Bez epiduralne ta dva zadnja sata ne znam kako bih, mislila sam da će mi se odvojit gornji dio kralježnice  od zdjelice od tih bolova. 😑 Stvarno boli… Ali  sa epiduralnom ćeš se spasit od patnji. Sigurno se beba okreće ko na vrtuljku,tvoja je već velika …  Ajme. Samo da nam budu zdravi,proć će i taj porod draga moja Vanna  💙❤️💙❤️💙

  • Vanna

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Alexo5 hvala puno na savjetima, evo bas sam sad sa pregleda od svoje ginekologice, imala sam vaginalni pregled nije bas bio ugodan ko' da trazi dole suho zlato ma mislim ufff.. Da bas smo jadne to si dobro rekla, uglavnom zatvorena sam i sve u najboljem redu, osim sto kao bebica malo veca nego inace, ma mislim stalno ista prica, pa sam joj rekla a sta bi vi, muz rodjen sa 4100, covjek skoro od 2 metra a nisam ni ja sitna zena bas, pa nemoze sad beba bit mala kao palčica 🙄🙄🙄,pa mi je radila neki bris jos pa sam odnesla ba zavod za javno zdravstvo, sutra idem u bolnicu na kontrolu, al necu dat da me pregleda vaginalno dosta za danas, evo ja stvarno zelim da to prodje sve brze i da rodimo zdrave bebe i da ih gore sto prije sve zaboravimo 💙❤️💙❤️

  • Avatar Alex05

    Alex05

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Ej Vanna… Nadam se da je i bris ok. I meni je to kad me kopa ( da li smo zatvorene ) muka! Brrrr 😑  To je dobro da si zatvorena jos . Bolje. I ja sam. Velika beba će biti ,ali sve ce to proći draga moja Vanna. Nadam se da si dobro i da si spremila robicu,krevetić i te stvar sto trebaju za bebu. ❤️❤️😀

  • Vanna

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Alexo5, bris stigao negativan tako da super, a da da sve sam vec spremila 😁💕, sobica odjeca pa cak i igracke neke 🤣🤣🤣, ti? Si spremila isto, a dobro imas jos vremena 💕

  • Avatar Alex05

    Alex05

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Ej Vanna. Zaboravih lozinku. Ccc,a ova trazilica po forumu ove stranice je bas blesava,bar meni…  A spremih Vanna dosta toga,stalno mislim sto jos moram. Bojim se da se ne dogodi da me “ulovi ” prije vremena i da nemam sve… Zato stalno nesto spremam i svejedno nije sve spremno. Ti si i igračke spremila neke? I ja neke plišance 😀 a moj muž skuplja naljepnice za zdravoljupce da kupi bebi .Joj 😁  Imaš kadicu za kupanje? U Kauflandu na letku vidjeh neke za 59 kn .Eh… Ako si na FB. Tamo ima Zajednica mama iz Istre pa nekad znaju i poklanjat stvarčice. 💙❤️

  • Avatar Alex05

    Alex05

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

     Oh i zaboravih reći ,drago mi je da je bris uredan! Sreća je to , samo da je zdravlja. Sve drugo će nekako proći…. Samo da je zdravlja za velike i male 💙❤️

  • melemka

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! Ja sam 30tt i rodit cu u Pu, prva beba. Procitala sam cijelu temu i nitko ne spominje porod na stolcicu, na tecaju su nam rekli da je.moguc.
    I jeste li morale za vrijeme trudova lezati ili mozete biti na nogama, pilates lopti itd? 
    Vec vidim da ce im biti podne kad dodjem sa svojim zahtjevima.
    Jeste li masirale medjicu doma? Ja.planiram poceti od 36tt, nadam se da ce pomoci.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.