Rodiliste u puli

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Megi1509

    Megi1509

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Si uspijela vidjeti sliku,jer je meni ne pokazuje :/ 
    A ljepo.. Ma najbitnije je da je zdravo :)

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Megi, jesam… Preko kompa… Preko mobitela ne  Svakako je najbitnije da je beba zdrava, a spol je manje bitan… Iako je moj muž hitio curicu jer svi njegovi prijatelji imaju dečkiće  Ako gledamo realno, od svih zajedničkih-ne zajedničkih frendova samo dvije imaju  curice i to ova jedna ima blizance: curica i dečko. 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Megi1509

    Megi1509

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Haha vjerujem da :) i ja bi voljela da je sada curica.. Posto imam sina pa da nisam ja jedina medu 3muska haha :D

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Bilo bi ti veselo  Ma bitno da je zdravo

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Amore

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Bok cure! Evo da podijelim s vama frisko iskustvo iz pulskog rodilista..Znaci,rodila sam tamo prije 10 dana,i za svih imam samo velike pohvale,od sestre i dr.na prijemu,do sestara na odjelu babinjaca.Najveca pohvala ipak osoblju u radjaoni,provela sam tamo cijelu noc i rodila na kraju u 13h.Babice su pre ljubazne,strpljive,a koliko se ja kuzim i jako strucne,obavile su porod prakticki same …Sta se bolnickih uvjeta tice,nije bas nesto idealno,najveca zamjerka mi je na uzasnoj tus kadi,polu hrdjavoj,ali se redovito i svakodnevno cisti,pa ajde prezivis tih par dana..(naravno,uzmite neke japanke za tusiranje). Wc papira i sapuna ima svaki dan,to ne morate nositi,spavacicu za porod dobijete,ja sam poslije nosila svoje.. Za bebu ne trebate nositi nista,sestre ih presvlace sa svojim pelenama,samo robicu za izlazak..Evo,ako vas jos nesto zanima,pitajte,ja sam sve u svemu jako zadovoljna,ovo mi je drugi porod tamo,ali nakon vise godina,i moram priznat da sam ugodno iznenadjena promjenama na bolje,pogotovo u ponasanju i odnosu osoblja prema rodiljama..

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Hvala na info, Amore 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar sjuskica30

    sjuskica30

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Pozdrav!!! Zanima me dali trebam pakirati dvije odvojene torbe; tj. jednu za rodilište i drugu za ležanje u bolnici. I ako da,što u koju staviti?

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sjuskica30, pitala sam sestričnu i frendice i rekle su da su nosile jednu torbu sa sobom (za rodilište i za odjel)!

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Pixii

    Pixii

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Ponesite samo jednu torbu i to ne preveliku. U radaonu i predradaonu se ne moze ponjeti torba, traze da ju ostavite u ormaru u hodniku tako da nema potrebe za dvije. Mene je to iznenadilo jer sam bila cijelu noc sama u predradaoni, muzu su rekli da dode tek ujutro, a nisam mogla imati mobitel ni nista osim vode kod sebe. 
    Kad vas zaprime u bolnicu, odmah vas posalju na tusiranje i obucete njihovu spavacicu. Vase stvari vam trebaju tek na odijelu nakon poroda. 
    Bezveze je da se ni mobitel ne moze uzeti, bar za prekratit vrijeme do poroda.

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Pixii, slažem se za torbe. Nisam još rodila, ali su mi frendice rekle da nema potrebe nositi dvije torbe (kako npr kažu na tečaju!). Žene se većinom tuširaju kod kuće, ali kad dođeš tamo kažu da se opet tuširaju i u bolnici… I da te dolje depiliraju iako si se ti depilirao kod kuće… (barem je tako frendici bilo!)

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.