Rodiliste u puli

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Megi, možda se stvarno i znamo!  Koje si godište i iz kojeg kvarta? 
    Ja sam bila u 30.tjednu u bolnici na pregled gdje su mi radili uvz i pitala med.sestru kad kreču pregledi u bolnici i rekla je u 38.tjednu. Dvije frendice su od početka vodile trudnoću u bolnici, a jedna mi je napisala kada je poslijednji put imala pregled kod soc.ginekologa, ali ja sam naravno zaboravila  Slijedeći tjedan, kad bude 32tj+2d će mi sigurno znati reći kad krečem s pregledima u bolnicu.
    Jako mi je žao radi toga što ti se desilo  Srećom pa imaš jednu mrvicu kod kuće i još jednu na putu  Koliko tj si sada trudna? 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Megi1509

    Megi1509

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    barbs

    Megi, možda se stvarno i znamo!Koje si godište i iz kojeg kvarta?
    Ja sam bila u 30.tjednu u bolnici na pregled gdje su mi radili uvz i pitala med.sestru kad kreču pregledi u bolnici i rekla je u 38.tjednu. Dvije frendice su od početka vodile trudnoću u bolnici, a jedna mi je napisala kada je poslijednji put imala pregled kod soc.ginekologa, ali ja sam naravno zaboravilaSlijedeći tjedan, kad bude 32tj+2d će mi sigurno znati reći kad krečem s pregledima u bolnicu.
    Jako mi je žao radi toga što ti se desiloSrećom pa imaš jednu mrvicu kod kuće i još jednu na putuKoliko tj si sada trudna?


    1994,zivila sam na kastanjeru i u valdebeku.. 
    Ahahah i ja se isto osijecam glupavo jer se nicega nw mogu sijetit sta sam s malim prosla 😂
    Sada sam 7tj 😍

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Megi, ja sam '90.godište i sa Stoje sam 
    Uh, ti si na početku!  Ah, taj slatki početak! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Megi1509

    Megi1509

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Tamo sam uvijek isla na more :D 
    Daa,blazeni pocetak haha.. S malim sam jedva cekala kraj da ga primim u ruke,ali sada sam odlucila uzivat u svakom danu trudnoce 😛 
    Kako si ti izdrzala? Nisi imala puno mucnina?

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Megi, i ja jedva čekam kraj… Hahahahha Netko broji zadnjih mjesec dana kad će više kraj, a ja otkad su vrućine krenule! 
    Izdržavam te vrućine pomalo, ali otkad su krenule sam krenula oticati (ruke i stopala)  Srećom, nisam imala puno mučnina… 3x sam povraćala i samo jednom je bilo opako (cijelo popodne i cijelu večer kad god bi nešto stavila u usta… mogla sam piti samo kamilicu!) Znači, ti imaš dečkića? 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Megi1509

    Megi1509

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Barbs,onda si stvarno dobro prosla.. Meni su isto zadnja 3mj s malime bila po tim vrucinama,i cak sam se znala srusit,a i sada sam isto iako sam na pocetku tek.. A sta se tice mucnina u prvoj t sam doslovno imala od onog dana kad se mali ulovio pa sve do 14tj..jela sam samo palacinke s marmeladom,narance i jabuke i pila puno mlijeka,po 3-4l dnevno.. Svi mirisi mi smetali.. Najgore mi je bilo predvecer i dok nebi uspjela nekako zaspat.

    Dada,malog deckica,sad u 9mj ce 2god :)

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Megi, oooo, svijesna sam ja da sam super prosla… Samo moram paziti sto jedem sada.. npr od puno hladnog i od teske hrane navecer mi se stolica promijenila tako da navecer mogu jesti samo tost sa sunkom ili neko voce a da mi ne padne na zeludac… Sto je u neku ruku ok 
    Nemam niti zgaravicu… Frendice kazu da sam sreckovic!!
    Sto se tice oticanja kod tebe, to je normalno kod svih sada po ljeti, a kamoli da nije kod nas trudnica 
    Opaaaaa, veliki decko 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Megi1509

    Megi1509

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Stvatno imas trudnocu za pozeljet :D A sta cekas? Ili ste pustili da se iznenadite? :)

  • Avatar Megi1509

    Megi1509

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu
    Barbs,ovakvu knjigu ces dobiti kad krenes u bolnicu na kontrole
    Barbs,ovakvu knjigu ces dobiti kad krenes u bolnicu na kontrole
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Hvala, Megi na info!  Dečkića ćemo dobiti 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.