Rodiliste u puli

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    barbs

    Usput, I me, da li moramo u rodilište od higijenskih potrepština nositi SAPUN ili može biti i kupka za tijelo? to baš i nisam shvatila, mada planiram uzeti i jedno i drugo sa sobom….
    Koliko ručnika treba uzeti?


    Ja cu si ponjeti gel za tusiranje, sampon necu. Nisam nislila prati kosu tamo.. ( onda bi mi trebao i fen jer ne znam dal imaju tamo i kakvo je stanje) zivjele gumice za kosu!!! 😂 a rucnik cu si uzeti jedan mali i veliki. Po potrebi muz moze donjeti nove a stare prljave uzeti sa sobom kuci. 


  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    I me, tako sam ja planirala… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Megi1509

    Megi1509

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Bok curke.. Ja sam prije skoro 2god rodiila u pulskom rodilistu.. Nesmijes imat nalakirane nokte ni na rukama ni nogama,nesmije se imati nista od nakita,u radaonu smijes samo vodu uzeti… 
    Sta se tice stvari za bebu ja ponjela vel 48 50 i 52 jer nisam znala kolika ce mi biti beba 😂… Pelene vam  ne trebaju uzmite samo 2 za dan kad idete van.. 
    Ja sam imala 2peskira,jednu spavacicu i 2pidame.. Bila sam uzela vir uloske,medutim kada sam dosla u sobu,cura koja je bila samnom mi je rekla neka ih ne koristim i posudila mi svoje chicco dok meni muz nije doneso te iste.  I bila sam pre zadovoljna i preporucam ih,jer se savovi zapetljaju za vir i bude svasta… Takoder mi je mama donesla onu zutu tekucinu za rane i to,iskreno se nemogu sad sijetit kako se zove.. 
    Sta se tice dr najzadovoljnija sam bila sa bilankovom,becicem i belcijem.. Nazalost becic je otisao.. Dr gattoni mi je bila jednom na pregledu i nisam bila zadovoljna,a kako sam prije poroda morala bit na odjelu svojom ocima sam vidila kako u sanduku odvode bebicu.zena nosila blizance i gattoni je forsirala 48h prirodno rodit,s tim da zadnjih 20h nije napravila nijedan uzv da pogleda bebe i jedna beba se ugusila..  I molila sam Boga da ne naletim na nju.. I srecom nisam.. A znam i dosta njih kojma je ona super. Tako da ako naletite na nju samo trazite uzv ako prode duze vrijeme.. 
    Pratnju muza svakako isto preporucujem,ne pomogne oko boli ali je psihicki lakse :)

  • Avatar Megi1509

    Megi1509

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    I_me

    barbs

    Usput, I me, da li moramo u rodilište od higijenskih potrepština nositi SAPUN ili može biti i kupka za tijelo? to baš i nisam shvatila, mada planiram uzeti i jedno i drugo sa sobom….
    Koliko ručnika treba uzeti?

    Ja cu si ponjeti gel za tusiranje, sampon necu. Nisam nislila prati kosu tamo.. ( onda bi mi trebao i fen jer ne znam dal imaju tamo i kakvo je stanje) zivjele gumice za kosu!!! 😂 a rucnik cu si uzeti jedan mali i veliki. Po potrebi muz moze donjeti nove a stare prljave uzeti sa sobom kuci.


    sta ss tice fena nemaju ga,barem nisu imali prije 2god,ali vjeruj mi nece ti se dat oprat kosu. Ja sam mislila da hocu i sve sam si uzela ali sam odustala od pranja do dolaska kuci

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Megi, hvala na info!!!  Za Bečića nisam čula, pa sam pročitala da njega nema.
    Hvala za info što se uloška tiče. Ni moje frendice koje su koristile vir nisu zadovoljne i odmah mi preporučale druge… Nadam se da ću imati priliku naći CHICCOVE ili sam čula da su u Mulleru jako dobre…
    Aaaajmeeeeeeeeeeeeee, jeza me prošla kad sam pročitala ono o bebici… Prestala sam čitati da se ne isprepadam 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Megi1509

    Megi1509

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    barbs

    Megi, hvala na info!!!Za Bečića nisam čula, pa sam pročitala da njega nema.
    Hvala za info što se uloška tiče. Ni moje frendice koje su koristile vir nisu zadovoljne i odmah mi preporučale druge… Nadam se da ću imati priliku naći CHICCOVE ili sam čula da su u Mulleru jako dobre…
    Aaaajmeeeeeeeeeeeeee, jeza me prošla kad sam pročitala ono o bebici… Prestala sam čitati da se ne isprepadam

    Ako si iz pule chiccove imas za kupit u apoteci na vidikovcu.. 
    A za tu bebu sam napisala ne da vas uplasim nego ako naletite na nju ako vam ona ne zeli napravit uzv da ga trazite same. Jer imate pravo

  • Avatar Megi1509

    Megi1509

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Za bolnicu bi inace svasta mogla napisat.. Ali necu da vas ne uplasim.. Ja sam isto opet trudna i negdje sredinom 3mj bi trebala rodit pa se nadam da cu imat bolje iskustvo s njima :)

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Megi, iz Pule sam  Hvala na info! Pogledat ću na Vidikovcu i navodno da u Šijanu kod Italuniona ih znaju imati! 
    I hvala na upozorenju za Gattonicu… Iako sam do sada čula samo riječi hvale za nju… 
    Kad kreću pregledi u bolnici? (ne više kod gin.)
    ČESTITAM NA TRUDNOĆI! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Megi1509

    Megi1509

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Iskreno ti nebi znala rec,mislim oko 32 ili 38tj.. 
    S malim sam dobila ureoplasmu i 3x prokrvarila jer ona izaziva spontane pa sam tako rec od pocetka odlazila u bolnicu.. Sad cu isto vodit u bolnici trudnocu jer sam imala nakon malog 3spontana,primam fragmin jer imam trombofiliju.. 
    Hvalaa 😘

  • Avatar Megi1509

    Megi1509

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Barbs mozda se mi i znamo jer sam i ja iz pule :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.