Rano radjen test za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mimmmi

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Hvala draga kk1109 ❤️ 
    Buni me samo što crtica nestane nakon nekih 10ak minuta 😳 i ostane jedna skroz tanka identicna evaporacijskoj. Veceras radim digitalac 🤞

    [tickerfactory.com]

  • iva234

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,
    Imam jedno pitanje i da vidim dali je koja od vas bila u takvoj situaciji.
    1.01 smo imali nezasticeni odnos i tada po kalendaru sam bila dan nakon ovulacije( srednja mogućnost trudnoće) , inace radimo bebi.
    10 dana nakon mi se pocelo javljat nekakvo oskudno krvarenje, koje je znatno manje od menstruacije pa me zanima dali bi to moglo biti implatacijsko? Menstruaciju bi trebala dobiti za 2 dana ,a ja vec 3 dana pomalo krvarim ,skoro nista s obzirom kakvu menstruaciju inace imam..sta vi mislite sta bi to moglo biti ? 
    Hvala

  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    Mimi pozitivaaaan
    Ja imam iskustva s lažno pozitivnim cb testom u roku od 10 minuta isto, ali to je bila daleko tanja i svijetlija crtica nego tvoja

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar petra11

    petra11

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Pozdrav. 
    Pomoc trebam, nestrpljiva sam.
    Menstruacija treba doci za 8 dana. Imali smo nezasticene odnose za vrijeme plodnih dana, radimo vec 3 mjeseca na bebi. Ovulacija je bila prije 10 dana, od tada imam konstantu bol u donjem djelu stomaka, a zadnja 3 dana zgaravicu i bolne grudi. Je li rano ako sutra ujutro napravim test? Hvala 

    👩🏻 29 👨🏻 30
    21.12. ZM
    16.01. ➕
    26.09. TP
    15.02. 13mm, imamo otkucaje ❤
    25.04. 💙
    22.05.. iduci pregled
    [tickerfactory.com]

  • _milicaaaa_

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Cao, odnos se desio 31.12. Na 1.1. Prvog u toku dana ssm dobila menstruaciju bas kada je i trebalo. Test sam uradila 16. pa 22. i jutros 23 i svi su negativni. Sledecu menstruaciju ocekujem 1.2. Da li mislite da sam rano uradila testove. 

  • Avatar GIRL22

    GIRL22

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Ukoliko ste dobili redovnu menst 1.1. ne vidim zbog čega ste uopće radili testove !?

    💙 - 2019
    we made a family
    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;51;28/st/20191113/dt/6/n//k/78f3/age.png [tickerfactory.com]

  • Avatar GIRL22

    GIRL22

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Nit su plodni dani ,niti ovulacija .. 
    Vama je priod ovulacije prosao , a ukoliko je redovna menstruacija nastupila 1.1 nije doslo do oplodnje u proslom ciklusu 

    💙 - 2019
    we made a family
    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;51;28/st/20191113/dt/6/n//k/78f3/age.png [tickerfactory.com]

  • _milicaaaa_

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    GIRL22

    Nit su plodni dani ,niti ovulacija ..
    Vama je priod ovulacije prosao , a ukoliko je redovna menstruacija nastupila 1.1 nije doslo do oplodnje u proslom ciklusu


    Odnos se desilo 31.12. na 1.1. Prvog u toku dana sam dobila redovnu menstruaciju koji sam taj dan i ocekivala, a rozi sekert onaj koji je javlja pre menstruacije se javio 31.12. Tako da i da je doslo do oplodnje tada svakako bih taj ciklus dobila. Odnose posle tog nisam imala.Verovatno da su sanse ravne nuli da sam ostala trudna ali eto posto sad ne bi bilo planirano uplasila sam se. I da kazem da mi ciklusi variraju od 27-32 dana, s tim da je protiklih 2 meseca bilo na 32. Pa me zanmalo da li sa sigurnoscu mogu iskljuciti trudnocu, obzirom da je test posle 22. dana od odnosa negativan. Sledecu menstruaciju ocekujem 1.2. 

  • Irina123

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima. Ja sam nova ovdje.
    Zanimaju me Vaša iskustva s clearblue testom za trudnoću.
    Naime nakon što mi je mjesečnica kasnila 3 dana napravila sam dva digitalna testa i bila su pozitivna. Jutarnji urin. Zatim 5 i 6 dan po jedan svako jutro i bila su oba negativna. Danas ujutro napravim onaj koji pokazuje i tjedne i pozitivan je. 
    Kod ginekologinje sam naručena za tjedan dana.
    Je li moguće da pokazuje isti test prvo pozitivno pa onda dva negativna pa sad opet pozitivno?
    Hvala vam!

  • Avatar Amarilla ✨

    Amarilla ✨

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Irina123

    Pozdrav svima. Ja sam nova ovdje.
    Zanimaju me Vaša iskustva s clearblue testom za trudnoću.
    Naime nakon što mi je mjesečnica kasnila 3 dana napravila sam dva digitalna testa i bila su pozitivna. Jutarnji urin. Zatim 5 i 6 dan po jedan svako jutro i bila su oba negativna. Danas ujutro napravim onaj koji pokazuje i tjedne i pozitivan je.
    Kod ginekologinje sam naručena za tjedan dana.
    Je li moguće da pokazuje isti test prvo pozitivno pa onda dva negativna pa sad opet pozitivno?
    Hvala vam!


    Hej Irina, moje iskustvo s CB testovima je da kad nisam bila trudna, negativni, kad jesam - i onaj rani i onaj drugi pozitivni ko kuce, plus se pojavio za 3 sekunde. Digitalac nikad nisam radila.
    Ali dosta zena ovdje na forumu je reklo da CB zna biti netocan pa kupuju druge pouzdanije testove.

    Everything in your life started as… a thought, a wish, a hope, or a dream, either in your mind or in the mind of someone else. ✨

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.