Rano radjen test za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • KATARINA2303

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Lejla_H

    KATARINA2303

    Lejla_H

    hana8

    Izgleda isto kao i jucer, ali se nazire nesto 🧐 da ponovis za par dana?
    Ja svoj ponovila, 0 bodova. Mislim da je to to za ovaj mjesec 😭

    A neznan izgubila sam nadu,al testiracu se dok nedode men. ili 2. crtica 🤞🏻 Ajmee jos postoji nada jos ti nekasni?

    KATARINA2303

    Pozdrav cure , imam pitanje ako bi mi koja htjela pomoći.Embriotransfer je bio 11.03.
    Betu bi trebala vaditi 24.3. u petak. Nisam izdržala i napravila sam popodne 2 clear blue digitalna testa, oba negativna.
    Po Vašim iskustvima, da li sam ih prerano učinila? Da se ne nadam pozitivnoj beti u petak?
    Hvala i sretno svima

    Pokusaj u srijedu s trakicama radije clear blue su mi hm 😅 svakako je rano misli pozitivno 🌹

    hvala ti, sad me jedna cura ubila bas u pojam, na rubu sam
    Nemoj se opterecivat previse uzmi trakice,testove s rozim linijama i pokusaj opet sutra,u srijedu.. i nadam se pozitivnom rez za tebe 🤞🏻


    Nazalost jutros 2 negativna , imam onako grčeve kao pred menstruaciju , tako da mi se čini da je to to, možda čak  ni ne odem betu izvaditi

  • Avatar 🖤Garawa🖤

    🖤Garawa🖤

    Broj poruka: 2520

    Prijavi adminu

    Lejla_H

    Da opet sam radila test jednostavno moram …. I evo sto reci vise neznam sto da mislim sad opet pojesce me ovoo 😭😭😭 jutros negativni a sad ovako a uopce nije 1.jutarnji urin koristen pa poludjecu od testovahttps://files.fm/u/ebdym3muf [files.fm]


    Jesu to HCG il LH? Inače na HCG i piše naziv. 

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Avatar 🖤Garawa🖤

    🖤Garawa🖤

    Broj poruka: 2520

    Prijavi adminu

    Lejla_H

    Eh cure moje evo danas probala sa facelle trakicom,nije prvi jutarnji ali svj bi trebala biti vidljivija,koda vidim neku slabasnu sjenu neznam uglavnom pomaka nema vec danima,nepreostaje mi nista nego cekat taj termin kod gin za 10 dana…
    Na slici se osusio vec skoro pa se losije vidi crtica? u prvoj minuti se jasno vidila iako slabahttps://files.fm/u/s2vwjx3us [files.fm]


    To nešto kod tebe nije kako treba. Idi betu sutra izvadi i stani na kraj ovome sta si radiš sa testovima. 

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Avatar 🖤Garawa🖤

    🖤Garawa🖤

    Broj poruka: 2520

    Prijavi adminu

    hana8

    Mislim da si nitko od nas ne bi smio dati za pravo reci bilo kome da “to nesto nije u redu”. Ovdje smo vise manje da dijelimo svoja iskustva (i tjesimo se kad ne ide), a ne da zbog vlastite isfrustriranosti drugima namecemo dijagnoze “ovo nesto ne valja” i plasimo se. Pripazite malo sto pisete ✋🏻


    Ajde nemoj mi prosipati pamet. Nikada u životu nisam vidjela HCG test a da na njemu ne piše da je HCG.. 
    Svi testovi koje je radila su bili negativni osim tih nekih bez oznake, znači na to se odnosilo da nije u redu.. da testovi ti nisu u redu.. i to što sam joj napisala da ide Betu vaditi?? Što je tu loše? Zajebava se tu danima i sama sebe muči.. jedan odlazak u laboratoriju sve probleme riješi jel pozitivna beta ili negativna i amen. 
    I s kojim pravom ti meni pišeš da sam frustrirana? 
    Nemoj mi se više obracati.  

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • kikas

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav  radila sam test za trudnoću evo 2 dana prije mjesečnice . Test sam radila popodne ? Nazire se  crta ali jedva vidljiva? Što vi mislite ? Hvala 
    lijep pozdrav 

  • Lejla_Hh

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    🖤Garawa🖤

    Lejla_H

    Eh cure moje evo danas probala sa facelle trakicom,nije prvi jutarnji ali svj bi trebala biti vidljivija,koda vidim neku slabasnu sjenu neznam uglavnom pomaka nema vec danima,nepreostaje mi nista nego cekat taj termin kod gin za 10 dana…
    Na slici se osusio vec skoro pa se losije vidi crtica? u prvoj minuti se jasno vidila iako slabahttps://files.fm/u/s2vwjx3us [files.fm]

    To nešto kod tebe nije kako treba. Idi betu sutra izvadi i stani na kraj ovome sta si radiš sa testovima.


    Beta danas vadjena 118… definitivno i dalje iman feeling da nekaj nestima jer previse mi kasni,neznam dali da vadim opet u ponedjeljak ? 
    U prosloj trudnoci kad sam vadila betu bila je 37 😅 al bila sam otp 3tt uredna trudnoca kasnila je ovulacija 2 tj (pretpostavka gin),rodila 41+5 

  • Lejla_Hh

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    🖤Garawa🖤

    hana8

    Mislim da si nitko od nas ne bi smio dati za pravo reci bilo kome da “to nesto nije u redu”. Ovdje smo vise manje da dijelimo svoja iskustva (i tjesimo se kad ne ide), a ne da zbog vlastite isfrustriranosti drugima namecemo dijagnoze “ovo nesto ne valja” i plasimo se. Pripazite malo sto pisete ✋🏻

    Ajde nemoj mi prosipati pamet. Nikada u životu nisam vidjela HCG test a da na njemu ne piše da je HCG..
    Svi testovi koje je radila su bili negativni osim tih nekih bez oznake, znači na to se odnosilo da nije u redu.. da testovi ti nisu u redu.. i to što sam joj napisala da ide Betu vaditi?? Što je tu loše? Zajebava se tu danima i sama sebe muči.. jedan odlazak u laboratoriju sve probleme riješi jel pozitivna beta ili negativna i amen.
    I s kojim pravom ti meni pišeš da sam frustrirana?
    Nemoj mi se više obracati.


    Oprostite ali zaletjeli ste se s textom i djelujete pomalo isfrustrirano, ovdije smo da dajemo jedna drugoj podrsku i bodrimo se na ovom putovanju a ne da se napadamo……. Prilozit cu vam slike testova koje sam radila i di sam ih kupila da razuvjerite svoje nevjerne oci https://files.fm/u/wgufr3uuw [files.fm]

  • Lejla_Hh

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    kikas

    Pozdrav radila sam test za trudnoću evo 2 dana prije mjesečnice . Test sam radila popodne ? Nazire se crta ali jedva vidljiva? Što vi mislite ? Hvala
    lijep pozdrav


    Nisi stavila fotografiju 

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Lejla_Hh

    🖤Garawa🖤

    Lejla_H

    Eh cure moje evo danas probala sa facelle trakicom,nije prvi jutarnji ali svj bi trebala biti vidljivija,koda vidim neku slabasnu sjenu neznam uglavnom pomaka nema vec danima,nepreostaje mi nista nego cekat taj termin kod gin za 10 dana…
    Na slici se osusio vec skoro pa se losije vidi crtica? u prvoj minuti se jasno vidila iako slabahttps://files.fm/u/s2vwjx3us [files.fm]

    To nešto kod tebe nije kako treba. Idi betu sutra izvadi i stani na kraj ovome sta si radiš sa testovima.

    Beta danas vadjena 118… definitivno i dalje iman feeling da nekaj nestima jer previse mi kasni,neznam dali da vadim opet u ponedjeljak ?
    U prosloj trudnoci kad sam vadila betu bila je 37 😅 al bila sam otp 3tt uredna trudnoca kasnila je ovulacija 2 tj (pretpostavka gin),rodila 41+5


    Mozes li mi objasniti sta ti znaci “ previse mi kasni”? Jel ti znas uopste svoje cikluse, ako ne znas cikluse, kako mozes reci jel ti kasni puno ili malo? 🤔 
    Vrlo je jednostavno, vadi opet betu, ako se poduplava kako treba , cekaj neko vrijeme i otidji na pregled. Ako ne raste ili pada cekaj da prokrvaris … nazalost u ranoj fazi trudnoce poput tvoje ne mozes nista uraditi, ili je uredna i ostat ce ili nije i otici ce… 

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Lejla_Hh

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    Lejla_Hh

    🖤Garawa🖤

    Lejla_H

    Eh cure moje evo danas probala sa facelle trakicom,nije prvi jutarnji ali svj bi trebala biti vidljivija,koda vidim neku slabasnu sjenu neznam uglavnom pomaka nema vec danima,nepreostaje mi nista nego cekat taj termin kod gin za 10 dana…
    Na slici se osusio vec skoro pa se losije vidi crtica? u prvoj minuti se jasno vidila iako slabahttps://files.fm/u/s2vwjx3us [files.fm]

    To nešto kod tebe nije kako treba. Idi betu sutra izvadi i stani na kraj ovome sta si radiš sa testovima.

    Beta danas vadjena 118… definitivno i dalje iman feeling da nekaj nestima jer previse mi kasni,neznam dali da vadim opet u ponedjeljak ?
    U prosloj trudnoci kad sam vadila betu bila je 37 😅 al bila sam otp 3tt uredna trudnoca kasnila je ovulacija 2 tj (pretpostavka gin),rodila 41+5

    Mozes li mi objasniti sta ti znaci “ previse mi kasni”? Jel ti znas uopste svoje cikluse, ako ne znas cikluse, kako mozes reci jel ti kasni puno ili malo? 🤔
    Vrlo je jednostavno, vadi opet betu, ako se poduplava kako treba , cekaj neko vrijeme i otidji na pregled. Ako ne raste ili pada cekaj da prokrvaris … nazalost u ranoj fazi trudnoce poput tvoje ne mozes nista uraditi, ili je uredna i ostat ce ili nije i otici ce…


    “Kasni” mi 13 dana! Imam neredovite cikluse zato kazem tako okvirno. Termin kod gin. sljedeci ponedijeljak imam zakazano.  Jutros sam vadila betu tako da ipak cu se nadat da je sve uredno i cekat pregled pa se javim ako Bog da s napokon dobrim vijestima,simptoma i nemam? Osim jako bolnih grudi zadnjih 3,4 dana. Nazalost malo mi stvarate paranoje s takvim komentarima pa cu se morat odjavit dok neobavim pregled jer uspavljivanje u suzama i strahu nikome netreba 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.