Rano radjen test za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sssh1701

Broj poruka: 8

Prijavi adminu

Hvala vam cure. 
    I meni se čini da je za ozbiljno pozitivno, malo su me zbunile žene koje su popljuvale test jer su išle provjeravati rezultate satima nakon testiranja, ovo se pokazalo u sekundi, vidljivo iz svih kuteva i bez posebne rasvjete, onak, crta.
    Uglavnom, ponoviti ću test, ako izdržim do nedjelje onda na dan očekivane m, ako ne barem da prođe 48 sati od testova.

• Dambo

Broj poruka: 12

Prijavi adminu

Ja mislim da je pozitivan, srecno🍀

• sssh1701

Prijavi adminu

Definitivno je bio pozitivan, na slici od jutros first sign. 
    Još sam u blagom šoku

https://ibb.co/XbNDtny [ibb.co]

Rose.

Broj poruka: 730

Prijavi adminu

sssh1701

Definitivno je bio pozitivan, na slici od jutros first sign.
    Još sam u blagom šoku

https://ibb.co/XbNDtny [ibb.co]

Super, čestitke! :)

Lista proljetnih beba 2023. na str. 278 ❤️

[lilypie.com]

• kaya

Broj poruka: 84

Prijavi adminu

Meni je danas 10. Dan od aspiracije, radila sam test i neg je 🙈 ima li nade da je ipak rano…sad bi mozda moglo vec pokazati na onim osjetljivima 🙊ili je fakat prerano

2016. Rođ. Zdrava curica,prirodno začeće
    Post 5 i pol godina
    22.11. histeroskopija, poz na NK stanice, tanki endometrij
    21.1 inseminacija
    2.2. beta 12,4
    Biokemijska 😔💔
    27.10. inseminacija
    11.11 beta 0

• antonia123

Prijavi adminu

Ja sam radila test osmi dan od ovulacije i pokazao je + Clearblue. 

• regica123

Broj poruka: 330

Prijavi adminu

kaya

Meni je danas 10. Dan od aspiracije, radila sam test i neg je 🙈 ima li nade da je ipak rano…sad bi mozda moglo vec pokazati na onim osjetljivima 🙊ili je fakat prerano

Meni je bio lazno negativan samo 2 dana pred men, a za 4 dana pozitivan..pricekaj bar 1 dan kasnjenja da budes sigurna

[tickerfactory.com]
    👩🏻27❤🧔🏻31
    Stize nam curica❤

• regica123

Broj poruka: 330

Prijavi adminu

regica123

kaya

Meni je bio lazno negativan samo 2 dana pred men, a za 4 dana pozitivan..pricekaj bar 1 dan kasnjenja da budes sigurna

E da, i bio je neki osjetljivi…tako da ocito to nista ne znaci, oplodnja se moze dogoditi i kasnije pa bude prerano za otkriti

[tickerfactory.com]
    👩🏻27❤🧔🏻31
    Stize nam curica❤

• kaya

Broj poruka: 84

Prijavi adminu

Jucer na 11.dan sam bas imala neke grceve i kad sam mislila da Cu prokrvariti je bio svijetlo smedi iscjedak. Sutra idem vaditi krv, daj Bože da je nešto

2016. Rođ. Zdrava curica,prirodno začeće
    Post 5 i pol godina
    22.11. histeroskopija, poz na NK stanice, tanki endometrij
    21.1 inseminacija
    2.2. beta 12,4
    Biokemijska 😔💔
    27.10. inseminacija
    11.11 beta 0

• Djajip

Broj poruka: 12

Prijavi adminu

Ćao svima, nova sam ovdje.
    Da li je rano sutra da odradim clear blue 6 dana prije očekivane(njega imam)?
    Ciklus prošli bio 29.11. Ovulacija po kalendaru 13. Ma da je mene kidao stomak 14 :D. (Ne) Očekivana menstruacija je 27.12.
    Odnosi 11, 12 i 15. Malo smo fulnuli😅
    Ubija me nestrpljivost😅

💙17.8.2020.👦
    👩‍❤️‍💋‍👨 27 i 31 god.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.