Rano radjen test za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Miss88

    Miss88

    Broj poruka: 714

    Prijavi adminu

    Meli19


    Ako je test bio negativan na 15dpo, onda je najvjerojatnije to to…
    Jesi uradila jos koji test? Koji si dpo danaa?
    Nekim zenama, nakon sto prestanu piti duphaston, mens.dolazi i nakon 14 dana..i svi ti simptomi mogu biti od visokog progesterona posto si uzimala duphaston… Svakako, sretno

    Hej. Nisam sigurna kad je bila ovulacija nagađam zbog bolova. Uradila sam i jučer i negativan. Odnos sam imala 11.2. Da to je to. 
    Jučer sam počela s duphastonom. Da mi izazove menzes jer očito ništa od trudnoće ovaj put. Prije sam znala isto piti pa mi dođe kroz par dana. Vidjet ćemo! Kad je najbolje krenuti s trakicama za ovulaciju?

    🙋‍♀️ - 35🙋🏻‍♂️ - 36
    💙 -19.3.2018.
    4.4. ➕
    24.4. p.p. imamo ❤️
    31.5. stiže nam 2. dečko 🩵
    16.12. stigao Vito, ⚖️3760g i📏53cm. 🩵
    [tickerfactory.com]

  • Avatar joca

    joca

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Miss88

    Meli19


    Ako je test bio negativan na 15dpo, onda je najvjerojatnije to to…
    Jesi uradila jos koji test? Koji si dpo danaa?
    Nekim zenama, nakon sto prestanu piti duphaston, mens.dolazi i nakon 14 dana..i svi ti simptomi mogu biti od visokog progesterona posto si uzimala duphaston… Svakako, sretno
    Hej. Nisam sigurna kad je bila ovulacija nagađam zbog bolova. Uradila sam i jučer i negativan. Odnos sam imala 11.2. Da to je to.
    Jučer sam počela s duphastonom. Da mi izazove menzes jer očito ništa od trudnoće ovaj put. Prije sam znala isto piti pa mi dođe kroz par dana. Vidjet ćemo! Kad je najbolje krenuti s trakicama za ovulaciju?


    Ja krenem odmah cim mi prode M, svaki dan, pa cekam😂

    👩🏻 30,pcos, IR
    🧔🏻‍♂️31, normozospermija

  • Avatar Miss88

    Miss88

    Broj poruka: 714

    Prijavi adminu

    Ja krenem odmah cim mi prode M, svaki dan, pa cekam😂

    koliki ti je ciklus? 

    🙋‍♀️ - 35🙋🏻‍♂️ - 36
    💙 -19.3.2018.
    4.4. ➕
    24.4. p.p. imamo ❤️
    31.5. stiže nam 2. dečko 🩵
    16.12. stigao Vito, ⚖️3760g i📏53cm. 🩵
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Marija.1994

    Marija.1994

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Cure ako vam ciklus traje 28 dana, sa testiranjem krenite oko 12. dana ciklusa, nema smisla ranije.. Moji ciklusi variraju od 30-35 dana i tad kad sam ostala trudna sam krenula sa testiranjem oko 14. dana ciklusa, ne sjecam se sad tocno, ali znam da koji dan kasnije nego kako bi to trebalo kod idealnog ciklusa.

    👱🏼‍♀️28 🧔🏼38
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Miss88

    Miss88

    Broj poruka: 714

    Prijavi adminu

    Marija.1994

    Cure ako vam ciklus traje 28 dana, sa testiranjem krenite oko 12. dana ciklusa, nema smisla ranije.. Moji ciklusi variraju od 30-35 dana i tad kad sam ostala trudna sam krenula sa testiranjem oko 14. dana ciklusa, ne sjecam se sad tocno, ali znam da koji dan kasnije nego kako bi to trebalo kod idealnog ciklusa.


    Pa meni je rekla da krenem piti duphastone tbl 16. ciklusa, može li to pokvariti slijed ovulacije?
    Moj ciklus je 41 dan  tako da mi nema smisla da krenem na 16. dan ako je ovulacije tek kasnije. 
    A testiranje sam i ja mislila kasnije odraditi.

    🙋‍♀️ - 35🙋🏻‍♂️ - 36
    💙 -19.3.2018.
    4.4. ➕
    24.4. p.p. imamo ❤️
    31.5. stiže nam 2. dečko 🩵
    16.12. stigao Vito, ⚖️3760g i📏53cm. 🩵
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Marija.1994

    Marija.1994

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Miss88

    Marija.1994

    Cure ako vam ciklus traje 28 dana, sa testiranjem krenite oko 12. dana ciklusa, nema smisla ranije.. Moji ciklusi variraju od 30-35 dana i tad kad sam ostala trudna sam krenula sa testiranjem oko 14. dana ciklusa, ne sjecam se sad tocno, ali znam da koji dan kasnije nego kako bi to trebalo kod idealnog ciklusa.

    Pa meni je rekla da krenem piti duphastone tbl 16. ciklusa, može li to pokvariti slijed ovulacije?
    Moj ciklus je 41 dantako da mi nema smisla da krenem na 16. dan ako je ovulacije tek kasnije.
    A testiranje sam i ja mislila kasnije odraditi.


    Eh za duphaston nisam sigurna jer ne koristim, najbolje da pitas ginekologa. 
    Ja sam uhvatila ovulaciju mislim oko 18, 19 dana ciklusa, tako da ce po tvojim ciklusima biti i kasnije. Ali najbolje probati s trakicama pa vidis. Sretno! :)

    👱🏼‍♀️28 🧔🏼38
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Marija.1994

    Marija.1994

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Marija.1994

    Miss88

    Marija.1994

    Cure ako vam ciklus traje 28 dana, sa testiranjem krenite oko 12. dana ciklusa, nema smisla ranije.. Moji ciklusi variraju od 30-35 dana i tad kad sam ostala trudna sam krenula sa testiranjem oko 14. dana ciklusa, ne sjecam se sad tocno, ali znam da koji dan kasnije nego kako bi to trebalo kod idealnog ciklusa.

    Pa meni je rekla da krenem piti duphastone tbl 16. ciklusa, može li to pokvariti slijed ovulacije?
    Moj ciklus je 41 dantako da mi nema smisla da krenem na 16. dan ako je ovulacije tek kasnije.
    A testiranje sam i ja mislila kasnije odraditi.

    Eh za duphaston nisam sigurna jer ne koristim, najbolje da pitas ginekologa.
    Ja sam uhvatila ovulaciju mislim oko 18, 19 dana ciklusa, tako da ce po tvojim ciklusima biti i kasnije. Ali najbolje probati s trakicama pa vidis. Sretno! :)


    Odnosno peak, ne ovulaciju. 🙈

    👱🏼‍♀️28 🧔🏼38
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Miss88

    Miss88

    Broj poruka: 714

    Prijavi adminu

    Marija.1994

    Marija.1994

    Miss88

    Marija.1994

    Cure ako vam ciklus traje 28 dana, sa testiranjem krenite oko 12. dana ciklusa, nema smisla ranije.. Moji ciklusi variraju od 30-35 dana i tad kad sam ostala trudna sam krenula sa testiranjem oko 14. dana ciklusa, ne sjecam se sad tocno, ali znam da koji dan kasnije nego kako bi to trebalo kod idealnog ciklusa.

    Pa meni je rekla da krenem piti duphastone tbl 16. ciklusa, može li to pokvariti slijed ovulacije?
    Moj ciklus je 41 dantako da mi nema smisla da krenem na 16. dan ako je ovulacije tek kasnije.
    A testiranje sam i ja mislila kasnije odraditi.

    Eh za duphaston nisam sigurna jer ne koristim, najbolje da pitas ginekologa.
    Ja sam uhvatila ovulaciju mislim oko 18, 19 dana ciklusa, tako da ce po tvojim ciklusima biti i kasnije. Ali najbolje probati s trakicama pa vidis. Sretno! :)

    Odnosno peak, ne ovulaciju. 🙈


    hvala ti pitat ću kad dobijem menzes, drugi dan mi je duphastona pa čekam 

    🙋‍♀️ - 35🙋🏻‍♂️ - 36
    💙 -19.3.2018.
    4.4. ➕
    24.4. p.p. imamo ❤️
    31.5. stiže nam 2. dečko 🩵
    16.12. stigao Vito, ⚖️3760g i📏53cm. 🩵
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Miss88

    Miss88

    Broj poruka: 714

    Prijavi adminu

    Javljam novosti. Stigla m. Pijem opet na 16.dan ciklusa. Samo da mi ne poremeti ovulaciju. 🤔

    🙋‍♀️ - 35🙋🏻‍♂️ - 36
    💙 -19.3.2018.
    4.4. ➕
    24.4. p.p. imamo ❤️
    31.5. stiže nam 2. dečko 🩵
    16.12. stigao Vito, ⚖️3760g i📏53cm. 🩵
    [tickerfactory.com]

  • Mozdabeba

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Zadnja menga 15.2 ,odnos 2.3 kada mi je po kalendaru pokazivalo jako plodno razdoblje. Tribam dobiti 17.3 jutros sam napravila test clearblue I negativan. Znači nakon odnosa jedno 5-6 dana pocelo mi je podrigivanje ucestalo( u zadnjoj trudnoci isto tako I odma sam posumnjala na trudnocu),ucestalo mokrenje,od jucer me glava boli I temp.mi bude kroz dan stalno 36.9-37.2. Jeli moguce da sam test pre rano uradila ili je to to.nema trudnoce.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.