Rano radjen test za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar GIRL22

    GIRL22

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    izvinite na upadu , da li je koja imala iskustva sa Muller testovima njihova marka Duchesse 
    Naime na uputi stoji da se u urin umoci 3 sekunde , ja sam drzala 5 🙄 utjece li to na rezultat testa ??

    💙 - 2019
    we made a family
    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;51;28/st/20191113/dt/6/n//k/78f3/age.png [tickerfactory.com]

  • Avatar Silmarilion

    Silmarilion

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    GIRL22

    izvinite na upadu , da li je koja imala iskustva sa Muller testovima njihova marka Duchesse
    Naime na uputi stoji da se u urin umoci 3 sekunde , ja sam drzala 5 🙄 utjece li to na rezultat testa ??


    Taj sam i ja danas popodne radila, isto sam ga držala malo duže 😂 
    Bija je negativan, pa se i ja nadam da je neka greška. 
    Ali, mislim da 2 sekudne ne znače baš puno.. iako sam ja nestrpljiva pa ga radila popodne, ali napravit cu jos jedan ujutro ako ne dođe M do tada. 
    Sretno!

    31/35
    Novalac, Koenzim Q10 300mg, Euthyrox 75/100
    Profertil za M - OAT
    06/23 IVF-ICSI ➡️ ET 1 trodnevni 8st ❌ beta 0.2
    07/23 FET - prekinut ciklus
    08/23 FET - prekinut ciklus
    09/23 FET - 1❄️beta 03.10. 🤞🏼

  • Avatar Amarilla ✨

    Amarilla ✨

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    GIRL22

    izvinite na upadu , da li je koja imala iskustva sa Muller testovima njihova marka Duchesse
    Naime na uputi stoji da se u urin umoci 3 sekunde , ja sam drzala 5 🙄 utjece li to na rezultat testa ??


    Iskreno, mislim da ne. Ja svaki drzim duze, cak i LH trakice. 🙈🙈

    Everything in your life started as… a thought, a wish, a hope, or a dream, either in your mind or in the mind of someone else. ✨

  • tina234

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Curkeeeee ,
    Još je prerano, znam, ne bi trebala još dobit
    Iako s mojim Pcos tko zna.
    Činjenica je da sam prosli mjesec dobila novu th, i evo jutros bezveze napravila test( nije prvi urin ) ,slikano odmah nakon 2min pa evo neznam jesam li luda

  • tina234

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/L1mB8qV [ibb.co]

    Evo, bez ikakvog filtera il pojacivaca boja.. ja vidim sjenu
    Rađeno s mullerovim testom iako piše da su oni od ocekivane menstruacije, al eto ja sam uranila.
    Slikan nakon minut dva, u vremenskom roku

  • Zvoncica88

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke, test radjen pet dana pred ocekivanu menst. Molim za savjet 
    https://ibb.co/9V3wMPZ [ibb.co]
    https://ibb.co/M6s0xrn [ibb.co]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    Zvoncica88

    Pozdrav curke, test radjen pet dana pred ocekivanu menst. Molim za savjet
    https://ibb.co/9V3wMPZ [ibb.co]
    https://ibb.co/M6s0xrn [ibb.co]


    Pozdrav. Sjenica se vidi, tj druga linija. 
    Ponovi test za 2-3 dana i mora biti jača crtica ako je trudnoća u pitanju. Sretno!

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • Zvoncica88

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Tratinčica123

    Zvoncica88

    Pozdrav curke, test radjen pet dana pred ocekivanu menst. Molim za savjet
    https://ibb.co/9V3wMPZ [ibb.co]
    https://ibb.co/M6s0xrn [ibb.co]

    Pozdrav. Sjenica se vidi, tj druga linija.
    Ponovi test za 2-3 dana i mora biti jača crtica ako je trudnoća u pitanju. Sretno!


    Hvala 😊

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Miss88

    Miss88

    Broj poruka: 714

    Prijavi adminu

    Pozdrav. Evo da se i ovdje javim. Imam 34 godine. Mm i ja imamo već sina od pet godina. Bacili smo se ovaj mj na pravljenje. Situacija je sljedeća: 27.12. zadnji menzes, ciklus je na 42 dana, više manje (koma). 1.2. se naručila na redovan papa, reko idemo vidjeti kako što prije neg krenemo. Kaže dr. na tom pregledu da ne vidi da je bila ovulacija. a treba drugi ciklus krenuti od 5.2., menga nije ni došla, umjesto nje plodni daani (znam po sluzi). Pa smo za svaki slučaj imali odnos 11.2. Drugi dan sam imala jače bolove pa pretpostavljam da je bila ovulacija 12.,13.2. ali ne mogu sa sigurnošću reći. 18.2. Probadanje u jajniku, nisam mogla sjesti, hodati a kamoli kašljati, popila sam brufen da se sve smiri. prošlo nakon sat vremena. Povezala bi to sa implantacijom ali opet kažem ne znam. Po preporuci dr radim test 20.2. iako mi se činilo rano naravno negativan. Opet urađen na 15 dpo (po mojoj pretpostavci) ali negativan. Opet se javljam dr. daje mi terapiju duphastona, 3x1, sedam dana, čekam menzes (ako dođe) ali ne više od 10 dana i onda tri ciklusa. Ja sam i dalje ubjeđena da sam trudna, Mjerim BT već tjedan dana od ovulacije i ne spušta se ispod 37,7 (vaginalno, svaki dan u isto vrijeme). Cerviks mi je omekšan (kao ušne resice je na dodir), bradavice su mi nabrekle i potamnile ali ne bole me (pred menzes me uvijek bole jako), bolove u trbuhu više i ne iako sam ga u zadnja dva tjedna imala konstantno kao neki osjećaj. Piškit trčim stalno ali opet ne mora biti simptom. Već ludim lagano. Preostaje mi čekati da vidim što će biti od duphastona. Inače kad sam ga pila uvijek dobijem drugi ili treći dan. Nikad nisam čekala preporučene dane za piti. Oprostite na dugom postu 

    🙋‍♀️ - 35🙋🏻‍♂️ - 36
    💙 -19.3.2018.
    4.4. ➕
    24.4. p.p. imamo ❤️
    31.5. stiže nam 2. dečko 🩵
    16.12. stigao Vito, ⚖️3760g i📏53cm. 🩵
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Meli18

    Meli18

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Miss88

    Pozdrav. Evo da se i ovdje javim. Imam 34 godine. Mm i ja imamo već sina od pet godina. Bacili smo se ovaj mj na pravljenje. Situacija je sljedeća: 27.12. zadnji menzes, ciklus je na 42 dana, više manje (koma). 1.2. se naručila na redovan papa, reko idemo vidjeti kako što prije neg krenemo. Kaže dr. na tom pregledu da ne vidi da je bila ovulacija. a treba drugi ciklus krenuti od 5.2., menga nije ni došla, umjesto nje plodni daani (znam po sluzi). Pa smo za svaki slučaj imali odnos 11.2. Drugi dan sam imala jače bolove pa pretpostavljam da je bila ovulacija 12.,13.2. ali ne mogu sa sigurnošću reći. 18.2. Probadanje u jajniku, nisam mogla sjesti, hodati a kamoli kašljati, popila sam brufen da se sve smiri. prošlo nakon sat vremena. Povezala bi to sa implantacijom ali opet kažem ne znam. Po preporuci dr radim test 20.2. iako mi se činilo rano naravno negativan. Opet urađen na 15 dpo (po mojoj pretpostavci) ali negativan. Opet se javljam dr. daje mi terapiju duphastona, 3x1, sedam dana, čekam menzes (ako dođe) ali ne više od 10 dana i onda tri ciklusa. Ja sam i dalje ubjeđena da sam trudna, Mjerim BT već tjedan dana od ovulacije i ne spušta se ispod 37,7 (vaginalno, svaki dan u isto vrijeme). Cerviks mi je omekšan (kao ušne resice je na dodir), bradavice su mi nabrekle i potamnile ali ne bole me (pred menzes me uvijek bole jako), bolove u trbuhu više i ne iako sam ga u zadnja dva tjedna imala konstantno kao neki osjećaj. Piškit trčim stalno ali opet ne mora biti simptom. Već ludim lagano. Preostaje mi čekati da vidim što će biti od duphastona. Inače kad sam ga pila uvijek dobijem drugi ili treći dan. Nikad nisam čekala preporučene dane za piti. Oprostite na dugom postu


    Ako je test bio negativan na 15dpo, onda je najvjerojatnije to to…
    Jesi uradila jos koji test? Koji si dpo danaa?
    Nekim zenama, nakon sto prestanu piti duphaston, mens.dolazi i nakon 14 dana..i svi ti simptomi mogu biti od visokog progesterona posto si uzimala duphaston… Svakako, sretno 🤞🏻

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.