Rano radjen test za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Premija

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    Mozdabeba

    Zadnja menga 15.2 ,odnos 2.3 kada mi je po kalendaru pokazivalo jako plodno razdoblje. Tribam dobiti 17.3 jutros sam napravila test clearblue I negativan. Znači nakon odnosa jedno 5-6 dana pocelo mi je podrigivanje ucestalo( u zadnjoj trudnoci isto tako I odma sam posumnjala na trudnocu),ucestalo mokrenje,od jucer me glava boli I temp.mi bude kroz dan stalno 36.9-37.2. Jeli moguce da sam test pre rano uradila ili je to to.nema trudnoce.


    Pozdrav! U sličnom sam iščekivanju osim što ja M trebam dobiti 19.3. Danas test negativan. Ovo nam je četvrti mjesec pokušavanja. A ovi simptomi koje si navela su zbunjujući, mogu se poklopiti s trudnoćom, a mogu biti i prije menstruacije. I sama svaki mj već tj dana prije M osjećam bolne grudi, više piškim, blago povišena temperatura. Ne pratim bazalnu? Ti pratis? A test nisi prerano napravila, ali ako je ovulacija bila kasnija, moguće da test još ne pokaže točan rezultat. Doduše ja sam radila onim jeftinim, ali clearblue za rano utvrđivanje trudnoće bi trebao biti pouzdan.

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.

  • Nina000

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mozdabeba

    Zadnja menga 15.2 ,odnos 2.3 kada mi je po kalendaru pokazivalo jako plodno razdoblje. Tribam dobiti 17.3 jutros sam napravila test clearblue I negativan. Znači nakon odnosa jedno 5-6 dana pocelo mi je podrigivanje ucestalo( u zadnjoj trudnoci isto tako I odma sam posumnjala na trudnocu),ucestalo mokrenje,od jucer me glava boli I temp.mi bude kroz dan stalno 36.9-37.2. Jeli moguce da sam test pre rano uradila ili je to to.nema trudnoce.


    Kod mene zadnji ciklus 16.02. Ja trebam dobiti sutra i ako dobijem krećemo u postupak umjetne. 5 godina pokušavanja. Užasno se bojim ali opet ako nema nikakve mogućnosti jedino nam preostaje umjetna. Inače obavljene sve pretrage, kod mene sve u vrhunskom redu. MM malo loša pokretljivost spermića ali ginić kaže da je prema WHO-u spermiogram sasvim prihvatljiv i uredan a trudnoće nema ni na vidiku. 

  • Almedina

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Cao ja i moj decko smo imali sinoc odnose i on je u mene i sve je iscurilo i isla sam da mokrim i tusirala sam se. A plodni su mi dani srednja mogućnost trudnoće 

  • Almedina

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    laurel

    Almedina

    Cao ja i moj decko smo imali sinoc odnose i on je u mene i sve je iscurilo i isla sam da mokrim i tusirala sam se. A plodni su mi dani srednja mogućnost trudnoće

    Kao sto i sama kažeš, mogućnost trudnoće nije upitna, u plodnim danima si. Upitno je da li ste to htjeli ili ne? Ako ne, onda požuri kod ginekologa po tabletu za dan poslije, ako priželjkujete trudnoću onda sretno i držim fige 😄


    ❤️

  • Almedina

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Almedina

    Cao ja i moj decko smo imali sinoc odnose i on je u mene i sve je iscurilo i isla sam da mokrim i tusirala sam se. A plodni su mi dani srednja mogućnost trudnoće


    Almedina

    laurel

    Almedina

    Cao ja i moj decko smo imali sinoc odnose i on je u mene i sve je iscurilo i isla sam da mokrim i tusirala sam se. A plodni su mi dani srednja mogućnost trudnoće

    Kao sto i sama kažeš, mogućnost trudnoće nije upitna, u plodnim danima si. Upitno je da li ste to htjeli ili ne? Ako ne, onda požuri kod ginekologa po tabletu za dan poslije, ako priželjkujete trudnoću onda sretno i držim fige 😄

    Ali meni je sve iscurilo 🥺


  • Premija

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    hana8

    hana8

    Bokić! Kao i mnoge, nisam izdržala, već sam radila test (clearblue) 5 dana ranije. Zanima me koliko vas je dobilo evaporacijske umjesto prave, plave linije? Buljim, oči mi ispadaju. Čak sam kao pravi manijak ubacila fotke u negativ filter ne bih li ugledala nijansu. Do sada sam brdo testova iz mjeseca u mjesec trošila jer bih svaki ciklus pomislila: to je taj! I nikada do sada nisam imala čak ni evaporacijske pa me zanima vaše mišljenjeee :)

    https://files.fm/f/4cy97q4wt [files.fm]

    Prilažem link fotke


    Teško je reći. Vidi se neka reakcija, pošto je sa strane plavo. E sad da li je tako zbog rane trudnoće ili je stvarno evaporacijska..
    I ja imam razna iskustva s testovima, a imala sam i evaporacijske linije. 
    Samo znam dok je bio pozitivan, nisam sumnjala. Crta iako bila slabija, bila je jasna.
    Kod ovog testa prema slici nisam sigurna da je pozitivan.
    Svakako ponovi, sa rižom bojom :)

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.

  • Premija

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    Premija

    hana8

    hana8

    Bokić! Kao i mnoge, nisam izdržala, već sam radila test (clearblue) 5 dana ranije. Zanima me koliko vas je dobilo evaporacijske umjesto prave, plave linije? Buljim, oči mi ispadaju. Čak sam kao pravi manijak ubacila fotke u negativ filter ne bih li ugledala nijansu. Do sada sam brdo testova iz mjeseca u mjesec trošila jer bih svaki ciklus pomislila: to je taj! I nikada do sada nisam imala čak ni evaporacijske pa me zanima vaše mišljenjeee :)

    https://files.fm/f/4cy97q4wt [files.fm]

    Prilažem link fotke

    Teško je reći. Vidi se neka reakcija, pošto je sa strane plavo. E sad da li je tako zbog rane trudnoće ili je stvarno evaporacijska..
    I ja imam razna iskustva s testovima, a imala sam i evaporacijske linije.
    Samo znam dok je bio pozitivan, nisam sumnjala. Crta iako bila slabija, bila je jasna.
    Kod ovog testa prema slici nisam sigurna da je pozitivan.
    Svakako ponovi, sa rižom bojom :)


    Sa rozom* bojom 😅🤣

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.

  • KATARINA2303

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure , imam pitanje ako bi mi koja htjela pomoći.Embriotransfer je bio 11.03.
    Betu bi trebala vaditi 24.3. u petak. Nisam izdržala i napravila sam popodne 2 clear blue digitalna testa, oba negativna.
    Po Vašim iskustvima, da li sam ih prerano učinila? Da se ne nadam pozitivnoj beti u petak?
    Hvala i sretno svima

  • KATARINA2303

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Lejla_H

    hana8

    Izgleda isto kao i jucer, ali se nazire nesto 🧐 da ponovis za par dana?
    Ja svoj ponovila, 0 bodova. Mislim da je to to za ovaj mjesec 😭

    A neznan izgubila sam nadu,al testiracu se dok nedode men. ili 2. crtica 🤞🏻 Ajmee jos postoji nada jos ti nekasni?

    KATARINA2303

    Pozdrav cure , imam pitanje ako bi mi koja htjela pomoći.Embriotransfer je bio 11.03.
    Betu bi trebala vaditi 24.3. u petak. Nisam izdržala i napravila sam popodne 2 clear blue digitalna testa, oba negativna.
    Po Vašim iskustvima, da li sam ih prerano učinila? Da se ne nadam pozitivnoj beti u petak?
    Hvala i sretno svima

    Pokusaj u srijedu s trakicama radije clear blue su mi hm 😅 svakako je rano misli pozitivno 🌹


    hvala ti, sad me jedna cura ubila bas u pojam, na rubu sam 

  • KATARINA2303

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    hvala ti

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.