Rano radjen test za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1439

    Prijavi adminu

    sssh1701

    Definitivno je bio pozitivan, na slici od jutros first sign.
    Još sam u blagom šokuhttps://ibb.co/XbNDtny

    Super, čestitke! :)

    💗💙💙

  • kaya

    Broj poruka: 201

    Prijavi adminu

    Meni je danas 10. Dan od aspiracije, radila sam test i neg je 🙈 ima li nade da je ipak rano...sad bi mozda moglo vec pokazati na onim osjetljivima 🙊ili je fakat prerano

    1 Curica, spontana t
    1/21 inseminacija, biokemijska
    10/22. inseminacija, b0
    Prir.ivf 3/2023 ❌
    Prir.ivf 4/2023
    06/23 spontana TT, ab.7tt
    Prir.ivf 10/23 ❌ bez transfera
    Stim.ivf 11/23 - bemfola225, 6js a amh 20 🤔
    1 blastica vraćena, ništa za pohranu

  • antonia123

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Ja sam radila test osmi dan od ovulacije i pokazao je + Clearblue. 

    2020 👶💙
    03/2023 💔10tt

  • regica123

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    kaya

    Meni je danas 10. Dan od aspiracije, radila sam test i neg je 🙈 ima li nade da je ipak rano…sad bi mozda moglo vec pokazati na onim osjetljivima 🙊ili je fakat prerano

    Meni je bio lazno negativan samo 2 dana pred men, a za 4 dana pozitivan..pricekaj bar 1 dan kasnjenja da budes sigurna

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

  • regica123

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    regica123

    kaya

    Meni je danas 10. Dan od aspiracije, radila sam test i neg je 🙈 ima li nade da je ipak rano…sad bi mozda moglo vec pokazati na onim osjetljivima 🙊ili je fakat prerano
    Meni je bio lazno negativan samo 2 dana pred men, a za 4 dana pozitivan..pricekaj bar 1 dan kasnjenja da budes sigurna

    E da, i bio je neki osjetljivi...tako da ocito to nista ne znaci, oplodnja se moze dogoditi i kasnije pa bude prerano za otkriti

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

  • kaya

    Broj poruka: 201

    Prijavi adminu

    Jucer na 11.dan sam bas imala neke grceve i kad sam mislila da Cu prokrvariti je bio svijetlo smedi iscjedak. Sutra idem vaditi krv, daj Bože da je nešto

    1 Curica, spontana t
    1/21 inseminacija, biokemijska
    10/22. inseminacija, b0
    Prir.ivf 3/2023 ❌
    Prir.ivf 4/2023
    06/23 spontana TT, ab.7tt
    Prir.ivf 10/23 ❌ bez transfera
    Stim.ivf 11/23 - bemfola225, 6js a amh 20 🤔
    1 blastica vraćena, ništa za pohranu

  • Djajip

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Ćao svima, nova sam ovdje.
    Da li je rano sutra da odradim clear blue 6 dana prije očekivane(njega imam)?
    Ciklus prošli bio 29.11. Ovulacija po kalendaru 13. Ma da je mene kidao stomak 14 :D. (Ne) Očekivana menstruacija je 27.12.
    Odnosi 11, 12 i 15. Malo smo fulnuli😅
    Ubija me nestrpljivost😅

    💙17.8.2020.👦
    👩‍❤️‍💋‍👨 27 i 31 god.
    22.1. +
    24.2. ❤️ kuca

  • Djajip

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    djadjip

    Ćao svima, nova sam ovdje.
    Da li je rano sutra da odradim clear blue 6 dana prije očekivane(njega imam)?
    Ciklus prošli bio 29.11. Ovulacija po kalendaru 13. Ma da je mene kidao stomak 14 :D. (Ne) Očekivana menstruacija je 27.12.
    Odnosi 11, 12 i 15. Malo smo fulnuli😅
    Ubija me nestrpljivost😅

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/0;1;10764;47/st/20221227/o/0/l/28/e/Period+%26+Ovulation+Ticker/dt/6/k/30fb/ttc.png

    💙17.8.2020.👦
    👩‍❤️‍💋‍👨 27 i 31 god.
    22.1. +
    24.2. ❤️ kuca

  • Avatar andjelina23

    andjelina23

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Ja sam trudna, ali bih htjela samo dati malo podrske.Naime, ciklusi uredni, svakih 30 dana, ovulacija tocno na sredini. Sve školski. 
    Nismo planirali jos jedno dijete. Taj mjesec muž na poslovnom putu, dođe kuci 2 dana pred mjesecnicu i gledam za 2 dana ne dobijam 🙉
    Znaci ovulacija mi se taj mjesec pomaknula. Znam da sam tad ostala trudna jer smo imali odnos samo taj put. 
    Svaki dan sam radila testove i svi negativni. I tako 9 dana. 
    10.i dan izostanka jedva vidljiva blijeda blijeda crtica. Ginekolog je na ultrazvuku potvrdio da je trudnoca manja, ali beba napreduje i odgovara danu kad je zaceta 😂Svima želim svu srecu ❤️

    🤍 Spontani sa 6 tjedana/ 2014
    🧑 Curica 3 godine /2019.
    🤍 Spontani s 12 tjedana, kiretaža/2021.
    🧑 Curica 1 godina (mjesec dana nakon kiretaže zatrudnila)
    🤰https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;11/st/20230621/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/c4a6/preg.png

  • Mimmmi

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! ☺️ Zanima me da li je netko imao ovakvo iskustvo sa CB testovima. Znam da znaju pokazivati evaporacijsku ali muz mi je naravno samo njih kupio 🤦‍♀️ Danas 9DPO, test radjen navecer, nakon sto je urin prosao kroz test pojavila se crtica, i nakon 5 minuta ostala je samo jedna tanka linija. Stavit cu slike ispod. 
    Hvala vam 🙏 
    https://ibb.co/BNjPQHx - nakon minutu
    https://ibb.co/Rj1jVtR - kasnije

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.