Rani simptomi trudnoce

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tamara30

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    zdravo ne jer sam dobila menstruaciju sada me zanima  pojavio mi se veli gusti sekret a nesto sam se i prehladila jer sve me zapusilo i u nos k grlo znaci katastrofa 

  • Doriis

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Pozdrav, u 5 tt sam a svaki dan svako malo osjecam kao pritisak i grceve u donjem dijelu trbuha. Nocas me isto jako boljelo. Da li je to normalno?

    [tickerfactory.com]
    26.11.2024. - termin 🍼
    08.05. - drugi pregled
    12.04. - prvi pregled ✅️ cuju se otkucaji ❤️

  • Tamara30

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    hyela sam da pitam meni je zadnja menstruacija bila 7.3  odnose sam imala  11.14.16.18.19.21   po kalendaru mije lvulacija bila 21  nego mene interesuje dali beka mozda imala dijajare  .. a da su bili to rank simptomi trudnoce ??

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.